|
Dziwne blaszki po zdjęciu miski olejowej |
| Autor |
Wiadomość |
rugasz1
Dołączył: 19 Cze 2017 Posty: 6 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: 2017-06-19, 12:38 Dziwne blaszki po zdjęciu miski olejowej
|
|
|
| Siemaneczko mam dziwny dylemat ponieważ zabrałem się za malowanie komory silnika i po wyjęciu silnika słyszałem że coś mi się turla po misce, po zdjęciu miałem w niej nietypowe blaszki w kształcie 6 było ich może z 7-10 dodam że maluch jeździł i odpalał bez zarzutów i nie bylo żadnych oznak że coś jest nie tak, ale jednak skądś one są tylko nie wiem skąd, proszę o pomoc 😕 |
|
|
|
 |
CZESIO1958
ziomy rezerwy

Wiek: 68 Dołączył: 27 Sty 2010 Posty: 2731 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2017-06-19, 12:53
|
|
|
Trzeba by to widzieć
Postaraj się o fotki |
_________________
 |
|
|
|
 |
rugasz1
Dołączył: 19 Cze 2017 Posty: 6 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: 2017-06-19, 13:04
|
|
|
Już mam, blaszki od łańcuszka rozrządu |
|
|
|
 |
Piter7391

Wiek: 33 Dołączył: 20 Sie 2015 Posty: 1040 Skąd: Radom
|
Wysłany: 2017-06-19, 13:05
|
|
|
Te blaszki to pewnie z lancucha rozrzadu sa.
Wygladaja jak na tej fotce?
https://www.google.pl/sea...aYEy_86gFF-AgM:
Albo masz dojechany lancuch tak bardzo ze sie rozpada, albo kiedys ktos go tak wymeczyl. |
|
|
|
 |
ignac2004
Moderator warsztatowy

Wiek: 38 Dołączył: 06 Kwi 2012 Posty: 2993 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2017-06-19, 13:13
|
|
|
Blaszki w misce olejowej? Masz na myśli wewnątrz w oleju?
Pokaż zdjęcie |
_________________ Facebook.com/ignacsworkshop
126p 600 '76 vel. Beż
WSS Polsport GK-110 '80 - przyczepka namiotowa
125p 1.5C '83 vel. Marian
126p 650 '88 vel. ZOMO
Niewiadów N126-E '89 vel. Kawalerka
126p 650 '90 vel. Mydelniczka2
Nuova Bravo 1.9JTD 2007 vel.Bravo JA >180km+ |
|
|
|
 |
rugasz1
Dołączył: 19 Cze 2017 Posty: 6 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: 2017-06-19, 13:16
|
|
|
| Tak dokładnie te, moga być misce przecież masz otwór, janusz mechanik powiedział że można tak jeździć w to chyba przesada |
|
|
|
 |
|
|