.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne blaszki po zdjęciu miski olejowej
Autor Wiadomość
rugasz1 

Dołączył: 19 Cze 2017
Posty: 6
Skąd: Zakroczym
  Wysłany: 2017-06-19, 12:38   Dziwne blaszki po zdjęciu miski olejowej

Siemaneczko mam dziwny dylemat ponieważ zabrałem się za malowanie komory silnika i po wyjęciu silnika słyszałem że coś mi się turla po misce, po zdjęciu miałem w niej nietypowe blaszki w kształcie 6 było ich może z 7-10 dodam że maluch jeździł i odpalał bez zarzutów i nie bylo żadnych oznak że coś jest nie tak, ale jednak skądś one są tylko nie wiem skąd, proszę o pomoc 😕
 
     
CZESIO1958 
ziomy rezerwy


Wiek: 68
Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 2731
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2017-06-19, 12:53   

Trzeba by to widzieć
Postaraj się o fotki
_________________

 
     
rugasz1 

Dołączył: 19 Cze 2017
Posty: 6
Skąd: Zakroczym
Wysłany: 2017-06-19, 13:04   

Już mam, blaszki od łańcuszka rozrządu :|
 
     
Piter7391 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 1040
Skąd: Radom
Wysłany: 2017-06-19, 13:05   

Te blaszki to pewnie z lancucha rozrzadu sa.
Wygladaja jak na tej fotce?
https://www.google.pl/sea...aYEy_86gFF-AgM:
Albo masz dojechany lancuch tak bardzo ze sie rozpada, albo kiedys ktos go tak wymeczyl.
 
     
ignac2004 
Moderator
warsztatowy


Wiek: 38
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 2993
Skąd: Tychy
Wysłany: 2017-06-19, 13:13   

Blaszki w misce olejowej? Masz na myśli wewnątrz w oleju? :shock:
Pokaż zdjęcie :shock:
_________________
Facebook.com/ignacsworkshop



126p 600 '76 vel. Beż
WSS Polsport GK-110 '80 - przyczepka namiotowa
125p 1.5C '83 vel. Marian
126p 650 '88 vel. ZOMO
Niewiadów N126-E '89 vel. Kawalerka
126p 650 '90 vel. Mydelniczka2
Nuova Bravo 1.9JTD 2007 vel.Bravo JA >180km+ :twisted:
 
 
     
rugasz1 

Dołączył: 19 Cze 2017
Posty: 6
Skąd: Zakroczym
Wysłany: 2017-06-19, 13:16   

Tak dokładnie te, moga być misce przecież masz otwór, janusz mechanik powiedział że można tak jeździć w to chyba przesada
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11