|
Jazda bez oslony silnika od strony popychaczy. |
| Autor |
Wiadomość |
Piter7391

Wiek: 33 Dołączył: 20 Sie 2015 Posty: 1040 Skąd: Radom
|
Wysłany: 2017-06-26, 23:43 Jazda bez oslony silnika od strony popychaczy.
|
|
|
Jak wyglada sprawa z jazda bez tej oslony?
Poprawia to chlodzenie czy pogarsza? Bo slyszalem rozne wersje.
Mam dosc mocno przerobiony silnik i mimo alu miski, pokrywy i alu oslon popychaczy martwie sie ze moge go przegrzac, dlatego zastanawiam sie nad zdjeciem tej oslony. |
|
|
|
 |
zolo

Wiek: 41 Dołączył: 18 Mar 2010 Posty: 1320 Skąd: Kraśnik
|
|
|
|
 |
Piter7391

Wiek: 33 Dołączył: 20 Sie 2015 Posty: 1040 Skąd: Radom
|
Wysłany: 2017-06-27, 10:24
|
|
|
O taka odpowiedz mi chodzilo, dzieki.
A wydech zrobiony z koncowego od DF-a? |
|
|
|
 |
|
|