|
Nie odpala zalewa |
| Autor |
Wiadomość |
Matibytom
Wiek: 34 Dołączył: 08 Lis 2016 Posty: 27 Skąd: Bytom
|
Wysłany: 2017-06-29, 21:55 Nie odpala zalewa
|
|
|
| Witajcie mam Fiata 126p fl 93 r problem wygląda tak że zalewa mi 2 gar pierwszy suchy nie odpala kable nowe świece tez zapłon ustawiony zawory również gaźnik wyczyszczony nawet kupiłem drugi z elekto dysza może jest ktoś z okolicy Bytomia i dał by rade zerknąć co może być nie tak bo Już tracę siły na niego pozdrawiam |
|
|
|
 |
zolo

Wiek: 41 Dołączył: 18 Mar 2010 Posty: 1320 Skąd: Kraśnik
|
|
|
|
 |
Matibytom
Wiek: 34 Dołączył: 08 Lis 2016 Posty: 27 Skąd: Bytom
|
Wysłany: 2017-06-29, 22:01
|
|
|
| Właśnie cewka niby iskre daje a jak kołem prasowym się kręci to niby cyka na znakach |
|
|
|
 |
|
|