|
Tłumik szmerów ssania |
| Autor |
Wiadomość |
Maverin21
Dołączył: 03 Gru 2011 Posty: 273 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2017-05-06, 22:45 Tłumik szmerów ssania
|
|
|
Witam ! Mam pytanko ostatnio zdjełem w moim fiaciku tłumik szmerów ssania i zobaczyłem tam troche oleju taki nalot wiem że to norma w nim . Mam drugi tłumik szmerów ssania nowy do założenia i mam pytanie czy wkład w nim musi tak się kręcic jak go palcem zakręce ? Pytam dlatego że w tym nowym oryginale tak nie ma dlatego jestem dziwiony a nigdy tego nie rozbierałem i tak szczegółowo nie oceniałem |
|
|
|
 |
Grzes

Wiek: 35 Dołączył: 11 Lis 2013 Posty: 1234 Skąd: Cieszyn
|
Wysłany: 2017-05-07, 12:03
|
|
|
| Nie powinien się kręcic |
|
|
|
 |
Maverin21
Dołączył: 03 Gru 2011 Posty: 273 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2017-05-07, 20:21
|
|
|
| Aha czyli powinien byc sztywnuytki ż nawet go nie rusze tak ? Nie ma znaczenia że posiadam wersje elx ? |
|
|
|
 |
Grzes

Wiek: 35 Dołączył: 11 Lis 2013 Posty: 1234 Skąd: Cieszyn
|
Wysłany: 2017-05-08, 15:36
|
|
|
| Możesz go nawet wywalić i wstawić tubę po sylikonie, on ma tylko wyciszyć szmery w dolocie. |
|
|
|
 |
Szeryf-mib

Dołączył: 11 Sie 2016 Posty: 203 Skąd: Pruszcz gdanski
|
Wysłany: 2017-05-11, 10:08
|
|
|
| duzo osob zauwazylem poleca usuniecie tego tlumika |
_________________ Jezdze klasykiem gardze plastikiem
 |
|
|
|
 |
fakir

Dołączył: 15 Mar 2017 Posty: 70 Skąd: Poznań
|
Wysłany: 2017-06-27, 19:17
|
|
|
| Szeryf-mib napisał/a: | | duzo osob zauwazylem poleca usuniecie tego tlumika |
I co to daje? |
_________________ Fiat 126el 96' |
|
|
|
 |
Volt
Wiek: 36 Dołączył: 19 Cze 2016 Posty: 67 Skąd: Bolesławiec
|
Wysłany: 2017-06-27, 19:35
|
|
|
| Polepszenie przepływu powietrza miedzy filtrem a gaźnikiem. |
|
|
|
 |
|
|