.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Tłumik szmerów ssania
Autor Wiadomość
Maverin21 

Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 273
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-05-06, 22:45   Tłumik szmerów ssania

Witam ! Mam pytanko ostatnio zdjełem w moim fiaciku tłumik szmerów ssania i zobaczyłem tam troche oleju taki nalot wiem że to norma w nim . Mam drugi tłumik szmerów ssania nowy do założenia i mam pytanie czy wkład w nim musi tak się kręcic jak go palcem zakręce ? Pytam dlatego że w tym nowym oryginale tak nie ma dlatego jestem dziwiony a nigdy tego nie rozbierałem i tak szczegółowo nie oceniałem :D
 
     
Grzes 


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1234
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2017-05-07, 12:03   

Nie powinien się kręcic
 
     
Maverin21 

Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 273
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-05-07, 20:21   

Aha czyli powinien byc sztywnuytki ż nawet go nie rusze tak ? Nie ma znaczenia że posiadam wersje elx ?
 
     
Grzes 


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1234
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2017-05-08, 15:36   

Możesz go nawet wywalić i wstawić tubę po sylikonie, on ma tylko wyciszyć szmery w dolocie.
 
     
Szeryf-mib 


Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 203
Skąd: Pruszcz gdanski
Wysłany: 2017-05-11, 10:08   

duzo osob zauwazylem poleca usuniecie tego tlumika
_________________
Jezdze klasykiem gardze plastikiem
 
     
fakir 


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 70
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-27, 19:17   

Szeryf-mib napisał/a:
duzo osob zauwazylem poleca usuniecie tego tlumika


I co to daje?
_________________
Fiat 126el 96'
 
     
Volt 

Wiek: 36
Dołączył: 19 Cze 2016
Posty: 67
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2017-06-27, 19:35   

Polepszenie przepływu powietrza miedzy filtrem a gaźnikiem.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 1,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16