.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
emblemat bis
Autor Wiadomość
daro2014 
mechanik

Wiek: 32
Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Sycow
  Wysłany: 2015-05-30, 23:05   emblemat bis

Witam. Dostalem dzis emblemat od kolegi, byl on przyczepiony na jego starym fiacie 126 bis. Nie jestem pewny, czy to oryginalny. Sorki, ze fota troche zamazana. A jesli to nie od bis'a to od czego. Z gory dziekuje, pozdrawiam.
http://zapodaj.net/42f56dc89aa61.jpg.html
 
 
     
malan126 


Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 566
Skąd: tarnów
Wysłany: 2015-05-31, 09:44   

To znaczek od Bisa :)
 
     
daro2014 
mechanik

Wiek: 32
Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Sycow
Wysłany: 2015-05-31, 10:41   

Oryginalny?:D
 
 
     
maluch_bis 

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-31, 12:05   

tak
_________________
Nowe części do 126p, jesteś zainteresowany? Pisz PW lub tel. 537 311 566
 
     
daro2014 
mechanik

Wiek: 32
Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Sycow
Wysłany: 2015-05-31, 12:35   

Dzięki panowie :)
 
 
     
ramzes92 

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 259
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2015-05-31, 12:41   

a ja mam pytanko co z tym bisem?
_________________
 
 
     
daro2014 
mechanik

Wiek: 32
Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Sycow
Wysłany: 2015-05-31, 23:01   

Kiedyś służył za dawce, stoi bez silnika :)
 
 
     
ramzes92 

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 259
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2015-05-31, 23:04   

co z niego zostało zatem?
_________________
 
 
     
daro2014 
mechanik

Wiek: 32
Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Sycow
Wysłany: 2015-06-01, 00:08   

Kasta i środek :)
 
 
     
ramzes92 

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 259
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2015-06-01, 16:35   

maglownica/skrzynia/wahacze/cokolwiek?
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11