|
emblemat bis |
| Autor |
Wiadomość |
daro2014
mechanik
Wiek: 32 Dołączył: 30 Maj 2015 Posty: 5 Skąd: Sycow
|
Wysłany: 2015-05-30, 23:05 emblemat bis
|
|
|
Witam. Dostalem dzis emblemat od kolegi, byl on przyczepiony na jego starym fiacie 126 bis. Nie jestem pewny, czy to oryginalny. Sorki, ze fota troche zamazana. A jesli to nie od bis'a to od czego. Z gory dziekuje, pozdrawiam.
http://zapodaj.net/42f56dc89aa61.jpg.html |
|
|
|
 |
malan126

Dołączył: 27 Cze 2014 Posty: 566 Skąd: tarnów
|
Wysłany: 2015-05-31, 09:44
|
|
|
To znaczek od Bisa |
|
|
|
 |
daro2014
mechanik
Wiek: 32 Dołączył: 30 Maj 2015 Posty: 5 Skąd: Sycow
|
Wysłany: 2015-05-31, 10:41
|
|
|
| Oryginalny?:D |
|
|
|
 |
maluch_bis
Dołączył: 07 Sty 2015 Posty: 13 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2015-05-31, 12:05
|
|
|
| tak |
_________________ Nowe części do 126p, jesteś zainteresowany? Pisz PW lub tel. 537 311 566 |
|
|
|
 |
daro2014
mechanik
Wiek: 32 Dołączył: 30 Maj 2015 Posty: 5 Skąd: Sycow
|
Wysłany: 2015-05-31, 12:35
|
|
|
Dzięki panowie |
|
|
|
 |
ramzes92
Dołączył: 17 Cze 2014 Posty: 259 Skąd: Lubliniec
|
Wysłany: 2015-05-31, 12:41
|
|
|
| a ja mam pytanko co z tym bisem? |
_________________
 |
|
|
|
 |
daro2014
mechanik
Wiek: 32 Dołączył: 30 Maj 2015 Posty: 5 Skąd: Sycow
|
Wysłany: 2015-05-31, 23:01
|
|
|
Kiedyś służył za dawce, stoi bez silnika |
|
|
|
 |
ramzes92
Dołączył: 17 Cze 2014 Posty: 259 Skąd: Lubliniec
|
Wysłany: 2015-05-31, 23:04
|
|
|
| co z niego zostało zatem? |
_________________
 |
|
|
|
 |
daro2014
mechanik
Wiek: 32 Dołączył: 30 Maj 2015 Posty: 5 Skąd: Sycow
|
Wysłany: 2015-06-01, 00:08
|
|
|
Kasta i środek |
|
|
|
 |
ramzes92
Dołączył: 17 Cze 2014 Posty: 259 Skąd: Lubliniec
|
Wysłany: 2015-06-01, 16:35
|
|
|
| maglownica/skrzynia/wahacze/cokolwiek? |
_________________
 |
|
|
|
 |
|
|