|
UPG - podkładki |
| Autor |
Wiadomość |
maluch_bis
Dołączył: 07 Sty 2015 Posty: 13 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2015-04-29, 16:24 UPG - podkładki
|
|
|
Czy ktoś może się orientuje gdzie przychodzą jakie podkładki (chodzi o podkładki pod nakrętki głowicy).
Są trzy różne grubości podkładek:
1. 6 x 4 mm
2. 2 x 3 mm
3. 2 x 2 mm
Nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć wzmianki o kolejności w jakiej mają iść. |
_________________ Nowe części do 126p, jesteś zainteresowany? Pisz PW lub tel. 537 311 566 |
|
|
|
 |
Krzysztof0430

Wiek: 31 Dołączył: 10 Paź 2010 Posty: 1487 Skąd: Mizerów [SPS]
|
Wysłany: 2015-04-29, 22:06
|
|
|
| maluch_bis napisał/a: | 2. 2 x 3 mm
3. 2 x 2 mm | te idą pod nakrętki które są w kolektorze ssącym. |
_________________
 |
|
|
|
 |
maluch_bis
Dołączył: 07 Sty 2015 Posty: 13 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2015-04-30, 07:11
|
|
|
| ale pod kolektor przychodzą tylko dwie podkładki, a nie cztery |
_________________ Nowe części do 126p, jesteś zainteresowany? Pisz PW lub tel. 537 311 566 |
|
|
|
 |
Krzysztof0430

Wiek: 31 Dołączył: 10 Paź 2010 Posty: 1487 Skąd: Mizerów [SPS]
|
Wysłany: 2015-04-30, 17:39
|
|
|
| Do kolektora przychodzą po 2 podkładki na szpilkę, tylko w jakiej kolejności to już nie pamiętam. |
_________________
 |
|
|
|
 |
maluch_bis
Dołączył: 07 Sty 2015 Posty: 13 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2015-05-01, 20:12
|
|
|
Nie bardzo rozumiem..łącznie jest 10 podkładek w tym sześć sztuk podkładek 4 mm; dwie 3 mm i dwie 2 mm
głowica jest przykręcana łącznie w 11 punktach (osiem szpilek idących od bloku, dwie śruby M8 i jedna śruba M10). te dwie śruby M8 mają dwie malutkie podkładki. A w jakiej kolejności mają iść pozostałe?
nie mogę dodać zdjęć to podaję linki do zdjęć głowicy i podkładek
1
2
3 |
_________________ Nowe części do 126p, jesteś zainteresowany? Pisz PW lub tel. 537 311 566 |
|
|
|
 |
Krzysztof0430

Wiek: 31 Dołączył: 10 Paź 2010 Posty: 1487 Skąd: Mizerów [SPS]
|
Wysłany: 2015-05-02, 21:50
|
|
|
| maluch_bis napisał/a: | | sześć sztuk podkładek 4 mm | dajesz je pod nakrętki na szpilki z bloku za wyjątkiem nakrętek w kolektorze ssącym
| maluch_bis napisał/a: | | dwie 3 mm i dwie 2 mm | te dajesz pod nakrętki które są w kolektorze ssącym. Dwie są sprężyste stożkowe a następne 2 są płaskie. U mnie w silniku wszystkie podkładki pod nakrętkami był takie same. Zmiana rodzajami podkładek silnika nastąpiła od silnika o numerze 3056630
| maluch_bis napisał/a: | | jedna śruba M10 | jak chcesz już być taki dokładny to jest śruba M9. |
_________________
 |
|
|
|
 |
maluch_bis
Dołączył: 07 Sty 2015 Posty: 13 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2015-05-03, 07:35
|
|
|
| w tym problem, że nie ma żadnych podkładek sprężystych.. |
_________________ Nowe części do 126p, jesteś zainteresowany? Pisz PW lub tel. 537 311 566 |
|
|
|
 |
|
|