.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Pussy Wagon 2
Autor Wiadomość
Domage 
ziomy rezerwy
buh


Wiek: 115
Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 3198
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-03-23, 22:10   Pussy Wagon 2

No jakoś tak przypadkiem przyklejają się do mnie czerwone samochody :E

Taki to okaz się trafił.
Wady:
Miał spawaną podłogę w paru miejscach, na zakładkę - trzeba poprawić
Kiepsko lakierowany
Przekładnia ma luz
Fotele mają popękany skaj
Ruda w kilku miejscach

Zalety:
Jest zdrowy !
Serio jest zdrowy... parę pierdół się zrobi i będzie miód
Jest czerwony
Nie bity (nawet słupki B są proste!)

Plany:
Nazwa tematu chyba mówi wszystko :E

Zdjęcia:


_________________

Pussy Wagon
 
 
     
Vladi 


Wiek: 29
Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 114
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2015-03-23, 22:52   

Gratuluje kolejnego malucha. Zdrowy elegant, to aż się wieżyc nie chce :mrgreen: Jaki to rocznik?
 
     
komornik95 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 110
Skąd: Dziwiszów
Wysłany: 2015-03-23, 23:00   

ładny :) naweet bardzo :) ładny
_________________
Jest
Fiat 126p FL 1988
Były
Fiat 126p ELX 1997
 
 
     
KamaN 


Wiek: 28
Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 272
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-03-23, 23:06   

Vladi, 1998 ;) No ładny, coraz więcej zdrowych elegantów :D
_________________


1993 Rosso Fiam
 
     
Vladi 


Wiek: 29
Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 114
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2015-03-23, 23:12   

:facepalm: Nie popatrzyłem
 
     
metalworks 

Dołączył: 17 Lis 2014
Posty: 545
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2015-03-24, 08:30   

Chcem...



Tą skrzynie warsztatową Tengtools :E
 
     
Anzel 
Krakoski szpejorz


Wiek: 36
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 2574
Skąd: Karków
Wysłany: 2015-03-24, 08:55   

One wszystkie są zdrowe,dopóki nie ruszy się biteksu :E
_________________
'72 ZAZ Zaporożec 966 #1
'73 ZAZ Zaporożec 968A #2
'89 FSM 126p Zomo
'92 Peugeot 205 1.4 Roland Garros
'93 FSM Fiat Cinquecento 700
'94 Citroen BX 14TGE
'95 Fiat Cinquecento 900 Suite
'96 Fiat Cinquecento Sporting 1.2 8v
'96 Fiat Cinquecento Sporting 1.1 Giallo
'98 Fiat Barchetta
'98 Mazda MX-5 Miata
'00 Fiat Multipla 1.6 16V BiPower
'02 Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4JTD

Centoventisei-używki do FSO/FSM:

https://www.facebook.com/12sei/
 
 
     
arek17 
ELegantowski chłopak


Wiek: 30
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 571
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2015-03-24, 09:28   

Niezły okaz :) Powodzenia w pracach ;)
_________________
Fiat 126p ELX 1997 - "Blue Tirreno"
Były:
Fiat 126p ELX 1997 - "Rosso Ercolano"
Fiat 126p ELX 1997 - "Rosso Ercolano"
Fiat 126p ELX 1997 - "Verde Pollino"
Fiat 126p FL 1991 - "Rosso Racing"
Fiat 126p Town 2000 - "Rosso Swift"
Fiat 126p ELX 1997 - "Verde Pollino"
Fiat 126p ELX 1997 - "Verde Pollino"
Fiat 126p EL 1996
Fiat 126p EL 1996 - "Niebieski Blue"
Fiat 126p EL 1994 -"Rosso Swift"
 
     
Kirku 


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 218
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2015-03-24, 10:43   

Będzie identyczny jak PussyWagon 1? Czy jakieś modyfikację poważniejsze? :D
_________________
 
     
Mateusz9510 
EL


Wiek: 27
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 627
Skąd: Bystrzyca Kłodzka
Wysłany: 2015-03-24, 11:03   

Fajny jest, zazdroszczę przebiegu :P
_________________
Mały, ale Wariat
 
     
ramzes92 

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 259
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2015-03-24, 20:12   

Na majówce stawiasz piwo :P
_________________
 
 
     
ajvan 
ajvan

Wiek: 37
Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 112
Skąd: Krasnystaw
Wysłany: 2015-03-25, 00:35   

ZDROWE ELEGANTY ISTNIEJA ! Szczegolnie czerwone :P
 
     
r3mix 


Wiek: 29
Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 912
Skąd: Kościerzyna
Wysłany: 2015-03-25, 18:40   

Nie przepadam za elegantami, ale ten wyjątkowo mi się podoba :D
Ostatnio zmieniony przez r3mix 2015-03-29, 19:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ignac2004 
Moderator
warsztatowy


Wiek: 38
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 2993
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-03-27, 12:35   

Świetny :)
_________________
Facebook.com/ignacsworkshop



126p 600 '76 vel. Beż
WSS Polsport GK-110 '80 - przyczepka namiotowa
125p 1.5C '83 vel. Marian
126p 650 '88 vel. ZOMO
Niewiadów N126-E '89 vel. Kawalerka
126p 650 '90 vel. Mydelniczka2
Nuova Bravo 1.9JTD 2007 vel.Bravo JA >180km+ :twisted:
 
 
     
Domage 
ziomy rezerwy
buh


Wiek: 115
Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 3198
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2017-06-21, 20:30   


Pamiętam jak dziś pytanie przy kupnie:
Było coś spawane przy remoncie??
Nie, nic nie było, tylko odmalowany.

I faktycznie nie było spawane. Dziury zalepione szpachlą :facepalm: Aż się boję co jeszcze wyjdzie. Póki co parę dziur w podłodze jeszcze się pojawiło.
Ale za to dostał grocliny, i przyciemnione szybki, wkrótce wlecą też uchylne z tyłu.

A tak poza tym to lać i jechać :E

Aha i już jest bity... jakiś ciul mi rozjebał tylną lewą lampę z kloszem biało czerwonym :evil:
_________________

Pussy Wagon
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11