|
Pussy Wagon 2 |
| Autor |
Wiadomość |
Domage
ziomy rezerwy buh

Wiek: 115 Dołączył: 08 Lis 2009 Posty: 3198 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2015-03-23, 22:10 Pussy Wagon 2
|
|
|
No jakoś tak przypadkiem przyklejają się do mnie czerwone samochody
Taki to okaz się trafił.
Wady:
Miał spawaną podłogę w paru miejscach, na zakładkę - trzeba poprawić
Kiepsko lakierowany
Przekładnia ma luz
Fotele mają popękany skaj
Ruda w kilku miejscach
Zalety:
Jest zdrowy !
Serio jest zdrowy... parę pierdół się zrobi i będzie miód
Jest czerwony
Nie bity (nawet słupki B są proste!)
Plany:
Nazwa tematu chyba mówi wszystko
Zdjęcia:


 |
_________________
Pussy Wagon |
|
|
|
 |
Vladi

Wiek: 29 Dołączył: 02 Sty 2015 Posty: 114 Skąd: Jaworzno
|
Wysłany: 2015-03-23, 22:52
|
|
|
Gratuluje kolejnego malucha. Zdrowy elegant, to aż się wieżyc nie chce Jaki to rocznik? |
|
|
|
 |
komornik95

Wiek: 30 Dołączył: 24 Cze 2013 Posty: 110 Skąd: Dziwiszów
|
Wysłany: 2015-03-23, 23:00
|
|
|
ładny naweet bardzo ładny |
_________________ Jest
Fiat 126p FL 1988
Były
Fiat 126p ELX 1997 |
|
|
|
 |
KamaN

Wiek: 28 Dołączył: 11 Wrz 2011 Posty: 272 Skąd: Rzeszów
|
Wysłany: 2015-03-23, 23:06
|
|
|
Vladi, 1998 No ładny, coraz więcej zdrowych elegantów |
_________________
1993 Rosso Fiam |
|
|
|
 |
Vladi

Wiek: 29 Dołączył: 02 Sty 2015 Posty: 114 Skąd: Jaworzno
|
Wysłany: 2015-03-23, 23:12
|
|
|
Nie popatrzyłem |
|
|
|
 |
metalworks
Dołączył: 17 Lis 2014 Posty: 545 Skąd: Podkarpacie
|
Wysłany: 2015-03-24, 08:30
|
|
|
Chcem...
Tą skrzynie warsztatową Tengtools |
|
|
|
 |
Anzel
Krakoski szpejorz

Wiek: 36 Dołączył: 09 Gru 2011 Posty: 2574 Skąd: Karków
|
Wysłany: 2015-03-24, 08:55
|
|
|
One wszystkie są zdrowe,dopóki nie ruszy się biteksu |
_________________ '72 ZAZ Zaporożec 966 #1
'73 ZAZ Zaporożec 968A #2
'89 FSM 126p Zomo
'92 Peugeot 205 1.4 Roland Garros
'93 FSM Fiat Cinquecento 700
'94 Citroen BX 14TGE
'95 Fiat Cinquecento 900 Suite
'96 Fiat Cinquecento Sporting 1.2 8v
'96 Fiat Cinquecento Sporting 1.1 Giallo
'98 Fiat Barchetta
'98 Mazda MX-5 Miata
'00 Fiat Multipla 1.6 16V BiPower
'02 Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4JTD
Centoventisei-używki do FSO/FSM:
https://www.facebook.com/12sei/ |
|
|
|
 |
arek17
ELegantowski chłopak

Wiek: 30 Dołączył: 24 Lut 2013 Posty: 571 Skąd: Podkarpacie
|
Wysłany: 2015-03-24, 09:28
|
|
|
Niezły okaz Powodzenia w pracach |
_________________ Fiat 126p ELX 1997 - "Blue Tirreno"
Były:
Fiat 126p ELX 1997 - "Rosso Ercolano"
Fiat 126p ELX 1997 - "Rosso Ercolano"
Fiat 126p ELX 1997 - "Verde Pollino"
Fiat 126p FL 1991 - "Rosso Racing"
Fiat 126p Town 2000 - "Rosso Swift"
Fiat 126p ELX 1997 - "Verde Pollino"
Fiat 126p ELX 1997 - "Verde Pollino"
Fiat 126p EL 1996
Fiat 126p EL 1996 - "Niebieski Blue"
Fiat 126p EL 1994 -"Rosso Swift" |
|
|
|
 |
Kirku

Dołączył: 13 Mar 2010 Posty: 218 Skąd: Oświęcim
|
Wysłany: 2015-03-24, 10:43
|
|
|
Będzie identyczny jak PussyWagon 1? Czy jakieś modyfikację poważniejsze? |
_________________
 |
|
|
|
 |
Mateusz9510
EL

Wiek: 27 Dołączył: 17 Lis 2012 Posty: 627 Skąd: Bystrzyca Kłodzka
|
Wysłany: 2015-03-24, 11:03
|
|
|
Fajny jest, zazdroszczę przebiegu |
_________________ Mały, ale Wariat |
|
|
|
 |
ramzes92
Dołączył: 17 Cze 2014 Posty: 259 Skąd: Lubliniec
|
Wysłany: 2015-03-24, 20:12
|
|
|
Na majówce stawiasz piwo |
_________________
 |
|
|
|
 |
ajvan
ajvan
Wiek: 37 Dołączył: 02 Wrz 2014 Posty: 112 Skąd: Krasnystaw
|
Wysłany: 2015-03-25, 00:35
|
|
|
ZDROWE ELEGANTY ISTNIEJA ! Szczegolnie czerwone |
|
|
|
 |
r3mix

Wiek: 29 Dołączył: 04 Lis 2013 Posty: 912 Skąd: Kościerzyna
|
Wysłany: 2015-03-25, 18:40
|
|
|
Nie przepadam za elegantami, ale ten wyjątkowo mi się podoba |
| Ostatnio zmieniony przez r3mix 2015-03-29, 19:54, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
ignac2004
Moderator warsztatowy

Wiek: 38 Dołączył: 06 Kwi 2012 Posty: 2993 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2015-03-27, 12:35
|
|
|
Świetny |
_________________ Facebook.com/ignacsworkshop
126p 600 '76 vel. Beż
WSS Polsport GK-110 '80 - przyczepka namiotowa
125p 1.5C '83 vel. Marian
126p 650 '88 vel. ZOMO
Niewiadów N126-E '89 vel. Kawalerka
126p 650 '90 vel. Mydelniczka2
Nuova Bravo 1.9JTD 2007 vel.Bravo JA >180km+ |
|
|
|
 |
Domage
ziomy rezerwy buh

Wiek: 115 Dołączył: 08 Lis 2009 Posty: 3198 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2017-06-21, 20:30
|
|
|
Pamiętam jak dziś pytanie przy kupnie:
Było coś spawane przy remoncie??
Nie, nic nie było, tylko odmalowany.
I faktycznie nie było spawane. Dziury zalepione szpachlą Aż się boję co jeszcze wyjdzie. Póki co parę dziur w podłodze jeszcze się pojawiło.
Ale za to dostał grocliny, i przyciemnione szybki, wkrótce wlecą też uchylne z tyłu.
A tak poza tym to lać i jechać
Aha i już jest bity... jakiś ciul mi rozjebał tylną lewą lampę z kloszem biało czerwonym |
_________________
Pussy Wagon |
|
|
|
 |
|
|