|
Wysokość bieznika |
| Autor |
Wiadomość |
ryba1777
Dołączył: 03 Sty 2011 Posty: 10 Skąd: Szprotawa
|
Wysłany: 2014-05-25, 14:17 Wysokość bieznika
|
|
|
Witam
Jaka jest wysokość bieżnika w nowych oponach maluchowskich ? Spotkałem się z twierdzeniem, że 6 mm w d124, natomiast z tego co wiem w dzisiejszych oponach standard to 8 mm. Czy mniejsze opony r12 mają standardowo mniejszą wysokość bieżnika ?
Pozdrawiam |
|
|
|
 |
ATi
Moderator Bis 714

Wiek: 31 Dołączył: 03 Maj 2011 Posty: 1672 Skąd: Żory
|
Wysłany: 2014-05-25, 14:55
|
|
|
| ryba1777, jest to możliwe. W moich nowych trzynastkach 135/70 było 6,5 mm. |
|
|
|
 |
Mateusz23maw
Ziomy rezerwy

Wiek: 35 Dołączył: 27 Gru 2009 Posty: 3102 Skąd: Zamość [LZ 10846]
|
Wysłany: 2014-05-25, 16:23
|
|
|
U mnie w passio podobnie |
_________________
 |
|
|
|
 |
Karol
ziomy rezerwy

Dołączył: 18 Paź 2011 Posty: 754 Skąd: Nowa Dęba
|
|
|
|
 |
|
|