.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: FreddieM
2014-07-30, 17:11
max.rozmiar kół w fiaciku
Autor Wiadomość
Stasiek04 


Wiek: 30
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 214
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-31, 17:34   max.rozmiar kół w fiaciku

Witam mam takie pytanko : jakie największe opony do maluszka można włożyć ? :)

chodzi mi bardziej o to że są takie felgi :



i mają rozmiar 175/65/13 czy będą dobre do 126p? nie będą obcierać ?
Pozdrawiam Łukasz
_________________
Mój redziak -http://rezerwa126p.pl/forum/viewtopic.php?t=11113
 
     
zielony 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 42
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-03-31, 17:53   

Ile cali maja te felgi? Kolega zawo pisal kiedys ze ma 175/50/13 13x7j et 25 plus dystans 5mm tamten maluch byl na glebie
_________________
Fiat 126p FL '89
Fiat 126p EL '96
 
 
     
Stasiek04 


Wiek: 30
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 214
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-31, 17:59   

zielony, 13' mają, bo to takie jak w cc często montują ,jestem na etapie kupna takich ale nwm czy przy skręcaniu będą obcierać o nadkola i wewnątrz dodam że nie mam gleby ;P
_________________
Mój redziak -http://rezerwa126p.pl/forum/viewtopic.php?t=11113
 
     
Anzel 
Krakoski szpejorz


Wiek: 36
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 2574
Skąd: Karków
Wysłany: 2014-03-31, 18:21   

175/65 to rozmiar dobry do FSO a nie do Malucha.Felgi 4/5 lub 5J w 126p będą dobrze współgrały z oponami w zakresie 135/70 do 165/55,ewentualnie 175/50.
_________________
'72 ZAZ Zaporożec 966 #1
'73 ZAZ Zaporożec 968A #2
'89 FSM 126p Zomo
'92 Peugeot 205 1.4 Roland Garros
'93 FSM Fiat Cinquecento 700
'94 Citroen BX 14TGE
'95 Fiat Cinquecento 900 Suite
'96 Fiat Cinquecento Sporting 1.2 8v
'96 Fiat Cinquecento Sporting 1.1 Giallo
'98 Fiat Barchetta
'98 Mazda MX-5 Miata
'00 Fiat Multipla 1.6 16V BiPower
'02 Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4JTD

Centoventisei-używki do FSO/FSM:

https://www.facebook.com/12sei/
 
 
     
Stasiek04 


Wiek: 30
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 214
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-31, 18:32   

Anzel, dzięki za podpowiedź ,smutno :/ bo felgi po taniości a na nowe oponki brak szmalu
_________________
Mój redziak -http://rezerwa126p.pl/forum/viewtopic.php?t=11113
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13