Przesunięty przez: FreddieM 2014-07-30, 17:11 |
max.rozmiar kół w fiaciku |
| Autor |
Wiadomość |
Stasiek04

Wiek: 30 Dołączył: 01 Wrz 2013 Posty: 214 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2014-03-31, 17:34 max.rozmiar kół w fiaciku
|
|
|
Witam mam takie pytanko : jakie największe opony do maluszka można włożyć ?
chodzi mi bardziej o to że są takie felgi :
i mają rozmiar 175/65/13 czy będą dobre do 126p? nie będą obcierać ?
Pozdrawiam Łukasz |
_________________ Mój redziak -http://rezerwa126p.pl/forum/viewtopic.php?t=11113 |
|
|
|
 |
zielony

Wiek: 32 Dołączył: 15 Wrz 2012 Posty: 42 Skąd: Krosno
|
Wysłany: 2014-03-31, 17:53
|
|
|
Ile cali maja te felgi? Kolega zawo pisal kiedys ze ma 175/50/13 13x7j et 25 plus dystans 5mm tamten maluch byl na glebie  |
_________________ Fiat 126p FL '89
Fiat 126p EL '96
 |
|
|
|
 |
Stasiek04

Wiek: 30 Dołączył: 01 Wrz 2013 Posty: 214 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2014-03-31, 17:59
|
|
|
| zielony, 13' mają, bo to takie jak w cc często montują ,jestem na etapie kupna takich ale nwm czy przy skręcaniu będą obcierać o nadkola i wewnątrz dodam że nie mam gleby ;P |
_________________ Mój redziak -http://rezerwa126p.pl/forum/viewtopic.php?t=11113 |
|
|
|
 |
Anzel
Krakoski szpejorz

Wiek: 36 Dołączył: 09 Gru 2011 Posty: 2574 Skąd: Karków
|
Wysłany: 2014-03-31, 18:21
|
|
|
| 175/65 to rozmiar dobry do FSO a nie do Malucha.Felgi 4/5 lub 5J w 126p będą dobrze współgrały z oponami w zakresie 135/70 do 165/55,ewentualnie 175/50. |
_________________ '72 ZAZ Zaporożec 966 #1
'73 ZAZ Zaporożec 968A #2
'89 FSM 126p Zomo
'92 Peugeot 205 1.4 Roland Garros
'93 FSM Fiat Cinquecento 700
'94 Citroen BX 14TGE
'95 Fiat Cinquecento 900 Suite
'96 Fiat Cinquecento Sporting 1.2 8v
'96 Fiat Cinquecento Sporting 1.1 Giallo
'98 Fiat Barchetta
'98 Mazda MX-5 Miata
'00 Fiat Multipla 1.6 16V BiPower
'02 Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4JTD
Centoventisei-używki do FSO/FSM:
https://www.facebook.com/12sei/ |
|
|
|
 |
Stasiek04

Wiek: 30 Dołączył: 01 Wrz 2013 Posty: 214 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2014-03-31, 18:32
|
|
|
Anzel, dzięki za podpowiedź ,smutno bo felgi po taniości a na nowe oponki brak szmalu |
_________________ Mój redziak -http://rezerwa126p.pl/forum/viewtopic.php?t=11113 |
|
|
|
 |
|
|