|
Problem po złożeniu skrzyni :| |
| Autor |
Wiadomość |
rugasz1
Dołączył: 19 Cze 2017 Posty: 6 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: 2017-06-22, 18:52 Problem po złożeniu skrzyni :|
|
|
|
| Tak jak w temacie złożyłem skrzynie niby wszystko złożyłem jak w książce części nie zostało a hmm na luzie mam tak jakby dwójkę a jak wrzuce jedynkę do przodu to mam Luz ..... Ogólnie patrząc na gałkę to nie mam 1,3 i wstecznego a nie chce rozbierać skrzyni bo może wina leży w czymś innym dlatego proszę o pomoc 😕 |
|
|
|
 |
CZESIO1958
ziomy rezerwy

Wiek: 68 Dołączył: 27 Sty 2010 Posty: 2731 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2017-06-22, 19:26
|
|
|
Jest regulacja lewarka zmiany biegów
Po prawej stronie tunelu pod tapicerką są dwie śruby na klucz 13
Ustaw skrzynię na luz
Podepnij lizak ( sprawdź go )
I ustaw wtedy lewarek żeby stał pionowo
Powinno działać |
_________________
 |
|
|
|
 |
rugasz1
Dołączył: 19 Cze 2017 Posty: 6 Skąd: Zakroczym
|
Wysłany: 2017-06-23, 17:13
|
|
|
Czyli musze wyjąć fotel zdjąć tapicerkę i od strony kierowcy? |
|
|
|
 |
CZESIO1958
ziomy rezerwy

Wiek: 68 Dołączył: 27 Sty 2010 Posty: 2731 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2017-06-23, 18:42
|
|
|
| Od strony pasażera |
_________________
 |
|
|
|
 |
|
|