.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem po złożeniu skrzyni :|
Autor Wiadomość
rugasz1 

Dołączył: 19 Cze 2017
Posty: 6
Skąd: Zakroczym
Wysłany: 2017-06-22, 18:52   Problem po złożeniu skrzyni :|

Tak jak w temacie złożyłem skrzynie niby wszystko złożyłem jak w książce części nie zostało a hmm na luzie mam tak jakby dwójkę a jak wrzuce jedynkę do przodu to mam Luz ..... Ogólnie patrząc na gałkę to nie mam 1,3 i wstecznego a nie chce rozbierać skrzyni bo może wina leży w czymś innym dlatego proszę o pomoc 😕
 
     
CZESIO1958 
ziomy rezerwy


Wiek: 68
Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 2731
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2017-06-22, 19:26   

Jest regulacja lewarka zmiany biegów
Po prawej stronie tunelu pod tapicerką są dwie śruby na klucz 13
Ustaw skrzynię na luz
Podepnij lizak ( sprawdź go )
I ustaw wtedy lewarek żeby stał pionowo
Powinno działać
_________________

 
     
rugasz1 

Dołączył: 19 Cze 2017
Posty: 6
Skąd: Zakroczym
Wysłany: 2017-06-23, 17:13   

Czyli musze wyjąć fotel zdjąć tapicerkę i od strony kierowcy? :)
 
     
CZESIO1958 
ziomy rezerwy


Wiek: 68
Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 2731
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2017-06-23, 18:42   

Od strony pasażera
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 16