|
Malowanie Silnika |
| Autor |
Wiadomość |
Szeryf-mib

Dołączył: 11 Sie 2016 Posty: 203 Skąd: Pruszcz gdanski
|
Wysłany: 2017-04-15, 17:04 Malowanie Silnika
|
|
|
Witam mam takie pytanie. chce pomalowac oslony silnika wrzystkie , czy moge uzyc zwyklej farby czy musi byc jakos odporna na wysyka tempreature
? |
_________________ Jezdze klasykiem gardze plastikiem
 |
|
|
|
 |
zolo

Wiek: 41 Dołączył: 18 Mar 2010 Posty: 1320 Skąd: Kraśnik
|
|
|
|
 |
Szeryf-mib

Dołączył: 11 Sie 2016 Posty: 203 Skąd: Pruszcz gdanski
|
Wysłany: 2017-04-15, 18:15
|
|
|
| proszkowo niemam mozliwosci piaskowac mysle ze nie trzeba przetrze dokladnie papierem sciernym |
_________________ Jezdze klasykiem gardze plastikiem
 |
|
|
|
 |
zolwik

Dołączył: 05 Sie 2015 Posty: 1163 Skąd: Wejherowo/Gdynia
|
Wysłany: 2017-04-15, 19:00
|
|
|
| Papierem czy nawet szczotka wszędzie nie dojdziesz. Sa firmy co duzo nie wezma a bedziesz mieć pewność ze usuniete tluste resztki i rdza w zakamarkach. |
_________________ Wrzosowy
http://forum.rezerwa126p....c0c3213f#503396 |
|
|
|
 |
Szeryf-mib

Dołączył: 11 Sie 2016 Posty: 203 Skąd: Pruszcz gdanski
|
Wysłany: 2017-04-15, 22:03
|
|
|
ale ja chce pomalowac obudowy tylko to samemu dam rady
chodzi oto czy moze byc zwykla farba czy musowo musze dawac odporna na temperature |
_________________ Jezdze klasykiem gardze plastikiem
 |
|
|
|
 |
Szeryf-mib

Dołączył: 11 Sie 2016 Posty: 203 Skąd: Pruszcz gdanski
|
Wysłany: 2017-04-21, 10:22
|
|
|
| pomalowalem juz farba do zaciskow hamulcowych jest do 150 stopni jest bardziej odporna niz dedykowana do silnikow bo ta jest do 120 stopni wiedz mam pewnosc ze bedzie ok. |
_________________ Jezdze klasykiem gardze plastikiem
 |
|
|
|
 |
zolwik

Dołączył: 05 Sie 2015 Posty: 1163 Skąd: Wejherowo/Gdynia
|
|
|
|
 |
widzo
Wiek: 33 Dołączył: 12 Mar 2016 Posty: 43 Skąd: Kraśnik
|
|
|
|
 |
Szeryf-mib

Dołączył: 11 Sie 2016 Posty: 203 Skąd: Pruszcz gdanski
|
Wysłany: 2017-04-21, 23:50
|
|
|
| z tego co zauwazyloem to do tlumikow sa matowe a do zaciskow sa w polysku |
_________________ Jezdze klasykiem gardze plastikiem
 |
|
|
|
 |
|
|