|
Wał do szlifu czy nie? |
| Autor |
Wiadomość |
dilidzins
dilidzins

Dołączył: 15 Lip 2015 Posty: 10 Skąd: Poraj
|
Wysłany: 2017-04-13, 12:37 Wał do szlifu czy nie?
|
|
|
Witam
Rezebrałem ostatnio silnik w celu uszczelnienia. Odkręciłem stopę korbowodu i zastałem taki widok.
Pytanie teraz do was czy oddać wał do szlifu, czy poprostu wymienić panewki i cieszyć się jazdą.
Z góry dziękuję za odpowiedź
 |
|
|
|
 |
zolo

Wiek: 41 Dołączył: 18 Mar 2010 Posty: 1320 Skąd: Kraśnik
|
|
|
|
 |
M.O.S_Racing
Dołączył: 23 Cze 2015 Posty: 76 Skąd: Mikolów-Bojszowy
|
Wysłany: 2017-04-21, 11:13
|
|
|
| Brudy w oleju się mocno kłaniają... pomierz mikrometrem czopy i będziesz miał wszystkie odpowiedzi |
_________________ -------------RACING ENGINE TECHNOLOGY---------- |
|
|
|
 |
|
|