.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
UPG - podkładki
Autor Wiadomość
maluch_bis 

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-04-29, 16:24   UPG - podkładki

Czy ktoś może się orientuje gdzie przychodzą jakie podkładki (chodzi o podkładki pod nakrętki głowicy).
Są trzy różne grubości podkładek:
1. 6 x 4 mm
2. 2 x 3 mm
3. 2 x 2 mm

Nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć wzmianki o kolejności w jakiej mają iść.
_________________
Nowe części do 126p, jesteś zainteresowany? Pisz PW lub tel. 537 311 566
 
     
Krzysztof0430 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 1487
Skąd: Mizerów [SPS]
Wysłany: 2015-04-29, 22:06   

maluch_bis napisał/a:
2. 2 x 3 mm
3. 2 x 2 mm
te idą pod nakrętki które są w kolektorze ssącym.
_________________
 
 
     
maluch_bis 

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-04-30, 07:11   

ale pod kolektor przychodzą tylko dwie podkładki, a nie cztery
_________________
Nowe części do 126p, jesteś zainteresowany? Pisz PW lub tel. 537 311 566
 
     
Krzysztof0430 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 1487
Skąd: Mizerów [SPS]
Wysłany: 2015-04-30, 17:39   

Do kolektora przychodzą po 2 podkładki na szpilkę, tylko w jakiej kolejności to już nie pamiętam.
_________________
 
 
     
maluch_bis 

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-01, 20:12   

Nie bardzo rozumiem..łącznie jest 10 podkładek w tym sześć sztuk podkładek 4 mm; dwie 3 mm i dwie 2 mm
głowica jest przykręcana łącznie w 11 punktach (osiem szpilek idących od bloku, dwie śruby M8 i jedna śruba M10). te dwie śruby M8 mają dwie malutkie podkładki. A w jakiej kolejności mają iść pozostałe?

nie mogę dodać zdjęć to podaję linki do zdjęć głowicy i podkładek

1
2
3
_________________
Nowe części do 126p, jesteś zainteresowany? Pisz PW lub tel. 537 311 566
 
     
Krzysztof0430 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 1487
Skąd: Mizerów [SPS]
Wysłany: 2015-05-02, 21:50   

maluch_bis napisał/a:
sześć sztuk podkładek 4 mm
dajesz je pod nakrętki na szpilki z bloku za wyjątkiem nakrętek w kolektorze ssącym

maluch_bis napisał/a:
dwie 3 mm i dwie 2 mm
te dajesz pod nakrętki które są w kolektorze ssącym. Dwie są sprężyste stożkowe a następne 2 są płaskie. U mnie w silniku wszystkie podkładki pod nakrętkami był takie same. Zmiana rodzajami podkładek silnika nastąpiła od silnika o numerze 3056630

maluch_bis napisał/a:
jedna śruba M10
jak chcesz już być taki dokładny to jest śruba M9. ;)
_________________
 
 
     
maluch_bis 

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-03, 07:35   

w tym problem, że nie ma żadnych podkładek sprężystych..
_________________
Nowe części do 126p, jesteś zainteresowany? Pisz PW lub tel. 537 311 566
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17