.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Wysokość bieznika
Autor Wiadomość
ryba1777 

Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: Szprotawa
Wysłany: 2014-05-25, 14:17   Wysokość bieznika

Witam

Jaka jest wysokość bieżnika w nowych oponach maluchowskich ? Spotkałem się z twierdzeniem, że 6 mm w d124, natomiast z tego co wiem w dzisiejszych oponach standard to 8 mm. Czy mniejsze opony r12 mają standardowo mniejszą wysokość bieżnika ?

Pozdrawiam
 
     
ATi 
Moderator
Bis 714


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 1672
Skąd: Żory
Wysłany: 2014-05-25, 14:55   

ryba1777, jest to możliwe. W moich nowych trzynastkach 135/70 było 6,5 mm.
 
     
Mateusz23maw 
Ziomy rezerwy


Wiek: 35
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 3102
Skąd: Zamość [LZ 10846]
Wysłany: 2014-05-25, 16:23   

U mnie w passio podobnie ;)
_________________
 
 
     
Karol 
ziomy rezerwy


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 754
Skąd: Nowa Dęba
Wysłany: 2014-05-25, 16:51   

Potwierdzam, D124 12 nowe mają 6-6.5mm ;) Dziwne to, bo w 13 już 8 leją, no ale cóż...
_________________
Moje youngtimer'y:
- Fiat 126p ST 650S
- BMW E34 530i 88'
- Romet Ogar 205 87'
- Romet Chart 210 Elektronik 89'
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17