.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Proglem z paskiem
Autor Wiadomość
corneli1 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-07-25, 17:34   Proglem z paskiem

Witam

Zakupiłem miesiąc temu Fiata 126p i od razu wymieniłem Pasek klinowy przez ten czas zrobiłem może samochodem jakieś 400 km

dziś zauważyłem ze pasek ma DUŻY LUZ i grubość paska zmniejszyła się o ok 20 % ( silnik jest zakurzonym własnie tym paskiem )

czym to jest spowodowane ?
 
     
zolwik 


Dołączył: 05 Sie 2015
Posty: 1163
Skąd: Wejherowo/Gdynia
Wysłany: 2017-07-25, 18:07   

Za mocno naciagniety był.
Podkladki zmieniales?
 
     
romek 


Dołączył: 30 Mar 2016
Posty: 694
Skąd: Ostróda
Wysłany: 2017-07-25, 18:17   

Zapal go i zobacz czy koła pasowe kręcą się prosto. Może któreś ma bicie?
_________________
Były:

'86 Polski Fiat 126p ZFA Bleu Lord (2003-2010)
'99 Fiat 126 ELX Maluch Town SX 90's Style (2016-2019)

Jest:
'93 Polski Fiat 126p FL-2 454 Szmaragd (2023- )
 
     
corneli1 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-07-25, 18:19   

pasek był mocno nienaciągnięty

bez podkładek
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11