|
Proglem z paskiem |
| Autor |
Wiadomość |
corneli1

Wiek: 35 Dołączył: 25 Lip 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 2017-07-25, 17:34 Proglem z paskiem
|
|
|
Witam
Zakupiłem miesiąc temu Fiata 126p i od razu wymieniłem Pasek klinowy przez ten czas zrobiłem może samochodem jakieś 400 km
dziś zauważyłem ze pasek ma DUŻY LUZ i grubość paska zmniejszyła się o ok 20 % ( silnik jest zakurzonym własnie tym paskiem )
czym to jest spowodowane ? |
|
|
|
 |
zolwik

Dołączył: 05 Sie 2015 Posty: 1163 Skąd: Wejherowo/Gdynia
|
Wysłany: 2017-07-25, 18:07
|
|
|
Za mocno naciagniety był.
Podkladki zmieniales? |
|
|
|
 |
romek

Dołączył: 30 Mar 2016 Posty: 694 Skąd: Ostróda
|
|
|
|
 |
corneli1

Wiek: 35 Dołączył: 25 Lip 2017 Posty: 13 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 2017-07-25, 18:19
|
|
|
pasek był mocno nienaciągnięty
bez podkładek |
|
|
|
 |
|
|