|
126p elx ciągła iskra |
| Autor |
Wiadomość |
mfoxm
Dołączył: 28 Mar 2012 Posty: 1 Skąd: bydgoszcz
|
Wysłany: 2017-07-24, 14:40 126p elx ciągła iskra
|
|
|
witam, po włączeniu zapłonu na świecy występuje ciągła iskra. co jest powodem
-moduł zapłonowy
-cewka zapłonowa
-czujnik położenia walu
-coś innego? |
|
|
|
 |
romek

Dołączył: 30 Mar 2016 Posty: 694 Skąd: Ostróda
|
|
|
|
 |
nanab
Dołączył: 22 Gru 2015 Posty: 490 Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: 2017-07-24, 17:03
|
|
|
| W razie co mam zbędny nanoplex, cewkę i całą resztę pomijając czujnik. |
|
|
|
 |
|
|