|
Przerywanie na niskich obrotach .. |
| Autor |
Wiadomość |
Maverin21
Dołączył: 03 Gru 2011 Posty: 273 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2017-07-19, 23:36 Przerywanie na niskich obrotach ..
|
|
|
Witam ! Mam taki problem mój el stał dosyć długo ostatnio go ogarnełem i wystąpił dziwny problem mianowicie maluszek ma delikatne kangurki na niskich obrotach na 3 i 4 biegu przy 60 przy mało uchylonej przepustnicy . Czy to może być wina starego paliwa w baku ( ma około 1,5 roku zostało po zimie) ? ogólnie ładnie pracuje dobrze sie wkreca na obroty ani nie dusi tylko ten kangurek na niskich
zmienione :
pompka paliwa rok temu fabryczna
gaznik ustawiony wrecz precyzyjnie
filtr powietrza nowka
filtr paliwa tez rok temu
nowy tłumik szmerow ssania
nowe przewody Wn
ogolnie stało sie to całkiem niedawno w sobote przed tym było wszystko w porzadku trosze to wkurzajace bo ciezko sie lansowac stala predkoscia 60 km/h na malutkim gazie Pomozcie |
|
|
|
 |
Anzel
Krakoski szpejorz

Wiek: 36 Dołączył: 09 Gru 2011 Posty: 2574 Skąd: Karków
|
Wysłany: 2017-07-20, 09:58
|
|
|
Sprawdź i ewentualnie wymień jeszcze świece.
Jak wygląda kwestia luzu na osi gaźnika? W moim ELX miałem takie jaja,kiedy z niskich obrotów dokladałem mu więcej gazu i zaczynał szarpać/strzelać właśnie przez lewe powietrze zasysane przez nieszczelności na ośce gaźnika. |
_________________ '72 ZAZ Zaporożec 966 #1
'73 ZAZ Zaporożec 968A #2
'89 FSM 126p Zomo
'92 Peugeot 205 1.4 Roland Garros
'93 FSM Fiat Cinquecento 700
'94 Citroen BX 14TGE
'95 Fiat Cinquecento 900 Suite
'96 Fiat Cinquecento Sporting 1.2 8v
'96 Fiat Cinquecento Sporting 1.1 Giallo
'98 Fiat Barchetta
'98 Mazda MX-5 Miata
'00 Fiat Multipla 1.6 16V BiPower
'02 Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4JTD
Centoventisei-używki do FSO/FSM:
https://www.facebook.com/12sei/ |
|
|
|
 |
Maverin21
Dołączył: 03 Gru 2011 Posty: 273 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2017-07-20, 12:31
|
|
|
| Nie wiem nie patrzyłem szczerze mówiąc świece były po kupnie zmieniane i mają góra 1000 , 2000km i około 2 lat |
|
|
|
 |
|
|