|
Fil powietrza ? |
| Autor |
Wiadomość |
Maverin21
Dołączył: 03 Gru 2011 Posty: 273 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2017-05-09, 23:03 Fil powietrza ?
|
|
|
Witam ! Czy filterek powietrza w maluchu jak sie go nałoży na otwór w pokrywce ma byc mocno sztywno ? pytam bo przy zakładaniu nie siedzi on mocno sztywno a filtr powietrza jest oryginalny .. Na mojej poprzedniej pokrywce siedział sztywniutko a teraz na nowej nie siedzi zbyt mocno . Czy pokrywa go docisnie i nie będzie brał lewego powietrza ? Natomiast gdy zakładam filtrona siedzi sztywno aż trudno go zdjąc |
|
|
|
 |
Szeryf-mib

Dołączył: 11 Sie 2016 Posty: 203 Skąd: Pruszcz gdanski
|
Wysłany: 2017-05-10, 13:36
|
|
|
| umnie jest sztywno z lekka sila go nakladalem tylko |
_________________ Jezdze klasykiem gardze plastikiem
 |
|
|
|
 |
zolwik

Dołączył: 05 Sie 2015 Posty: 1163 Skąd: Wejherowo/Gdynia
|
Wysłany: 2017-05-10, 13:52
|
|
|
Spotkalem kilku producentów i z własnych doświadczeń różnią sie wymiarami.
U ciebie pewnie tez tak jest, w tych czasach oryginalny nie znaczy dobry. |
_________________ Wrzosowy
http://forum.rezerwa126p....c0c3213f#503396 |
|
|
|
 |
Bonus
Junior Admin Malina Driver

Wiek: 32 Dołączył: 22 Lis 2009 Posty: 2161 Skąd: Racibórz
|
Wysłany: 2017-05-10, 14:59
|
|
|
Filtron AR215 siedzi jak dupa w siodle |
_________________ Chociaż w domu głód i nędza, silnik R2 mnie napędza ! |
|
|
|
 |
Maverin21
Dołączył: 03 Gru 2011 Posty: 273 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2017-05-10, 17:33
|
|
|
No własnie mówie że filtron elegancko siedzi a dedykowany sędziszów tak jakby chciał a nie mógł |
|
|
|
 |
Bonus
Junior Admin Malina Driver

Wiek: 32 Dołączył: 22 Lis 2009 Posty: 2161 Skąd: Racibórz
|
Wysłany: 2017-05-10, 17:43
|
|
|
| Bo Sędziszów to lipa, i to nie jest w ogóle oryginał tylko zwyczajny zamienny producent, tak jak filtron tylko z innej ligi. |
_________________ Chociaż w domu głód i nędza, silnik R2 mnie napędza ! |
|
|
|
 |
Maverin21
Dołączył: 03 Gru 2011 Posty: 273 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2017-05-10, 23:18
|
|
|
Ciekawe czy by łapał lewe powietrze jakbym założył sędziszow Niby jak go dopchne reka to w miare siedzi ale niezbyt pewnie jak na moje oko
Wydaje mi sie e sedziszow robił na pierwszy montaz ktoś coś wie na ten temat ? |
|
|
|
 |
|
|