.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Fil powietrza ?
Autor Wiadomość
Maverin21 

Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 273
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-05-09, 23:03   Fil powietrza ?

Witam ! Czy filterek powietrza w maluchu jak sie go nałoży na otwór w pokrywce ma byc mocno sztywno ? pytam bo przy zakładaniu nie siedzi on mocno sztywno a filtr powietrza jest oryginalny .. Na mojej poprzedniej pokrywce siedział sztywniutko a teraz na nowej nie siedzi zbyt mocno . Czy pokrywa go docisnie i nie będzie brał lewego powietrza ? Natomiast gdy zakładam filtrona siedzi sztywno aż trudno go zdjąc :/
 
     
Szeryf-mib 


Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 203
Skąd: Pruszcz gdanski
Wysłany: 2017-05-10, 13:36   

umnie jest sztywno z lekka sila go nakladalem tylko
_________________
Jezdze klasykiem gardze plastikiem
 
     
zolwik 


Dołączył: 05 Sie 2015
Posty: 1163
Skąd: Wejherowo/Gdynia
Wysłany: 2017-05-10, 13:52   

Spotkalem kilku producentów i z własnych doświadczeń różnią sie wymiarami.
U ciebie pewnie tez tak jest, w tych czasach oryginalny nie znaczy dobry.
_________________
Wrzosowy
http://forum.rezerwa126p....c0c3213f#503396
 
     
Bonus 
Junior Admin
Malina Driver


Wiek: 32
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 2161
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2017-05-10, 14:59   

Filtron AR215 siedzi jak dupa w siodle :)
_________________
Chociaż w domu głód i nędza, silnik R2 mnie napędza !
 
 
     
Maverin21 

Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 273
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-05-10, 17:33   

No własnie mówie że filtron elegancko siedzi a dedykowany sędziszów tak jakby chciał a nie mógł :/
 
     
Bonus 
Junior Admin
Malina Driver


Wiek: 32
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 2161
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2017-05-10, 17:43   

Bo Sędziszów to lipa, i to nie jest w ogóle oryginał tylko zwyczajny zamienny producent, tak jak filtron tylko z innej ligi.
_________________
Chociaż w domu głód i nędza, silnik R2 mnie napędza !
 
 
     
Maverin21 

Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 273
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-05-10, 23:18   

Ciekawe czy by łapał lewe powietrze jakbym założył sędziszow :) Niby jak go dopchne reka to w miare siedzi ale niezbyt pewnie jak na moje oko :)
Wydaje mi sie e sedziszow robił na pierwszy montaz ktoś coś wie na ten temat ? :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,6 sekundy. Zapytań do SQL: 16