.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
ATS CLASSIC 6J
Autor Wiadomość
efelek 


Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 550
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-10, 16:54   ATS CLASSIC 6J

Siemka może temat już był ja nie widzę :/

Mam zamiar kupić owe felgi i mam parę pytań :)
Proszę o podpowiedź czy alu Ats Classic 4x100 będą pasować do maluszka czy trzeba będzie coś przerabiać ??
Jakie oponki do nich będą najlepsze żeby nie tarły :) ?
Zdjęcia felg na Białych maluszkach mile widziane :)
 
     
DiZeL 
FOREVER 126


Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 215
Skąd: OpOlE
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-04-10, 20:28   

u mnie to tak wygląda na ori śrubach, bez dystansów , nic nie ociera , ranty felg na równo z nadkolami ja mam na nich opony 145/70 i jest mały naciąg ale bym brał 165/55

_________________
Nie sprzęt i moc silnika, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika...
 
     
DiZeL 
FOREVER 126


Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 215
Skąd: OpOlE
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-04-10, 20:28   

resor sklepany na 10 tył -1 zwój
_________________
Nie sprzęt i moc silnika, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika...
Ostatnio zmieniony przez DiZeL 2014-04-11, 21:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Aron 

Wiek: 36
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 2470
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-04-10, 21:11   

Czy ja tu widzę maskę oklejoną karbonem?
_________________
Pasja 126p
 
     
Krzysiek. 
ziomy rezerwy


Wiek: 34
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 3465
Skąd: Rzeszów/Jasło
Wysłany: 2014-04-11, 17:46   

Pasują idealnie, wg. najlepiej z oponą 135/70.
_________________
Fiat 126p FL '94 Cult
Fiat 126p FL '87 Rally
Fiat 126p ST '84 Klasyk
Fiat 126p FL '89 SWAP
 
     
efelek 


Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 550
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-11, 17:51   

Dzięki za podpowiedzi jak tylko nazbieram trochę pieniędzy to kupuję Ats-ki :)
 
     
DiZeL 
FOREVER 126


Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 215
Skąd: OpOlE
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-04-11, 21:09   

Aron napisał/a:
Czy ja tu widzę maskę oklejoną karbonem?


Tak ?
_________________
Nie sprzęt i moc silnika, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11