Przesunięty przez: FreddieM 2014-04-15, 23:21 |
Koła 13 |
| Autor |
Wiadomość |
p766@wp.pl
126purzec:D
Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 30 Skąd: Siedlce
|
Wysłany: 2013-05-21, 18:47 Koła 13
|
|
|
| Witam chciałem zapytać się na ile może być sklepany resor i ucięte springi żeby wlazły koła 13 do malca??:D |
|
|
|
 |
_Spioch94_
_Spioch_94
Wiek: 31 Dołączył: 21 Maj 2013 Posty: 8 Skąd: Czechowice-dziedzice
|
Wysłany: 2013-05-22, 10:21
|
|
|
Na oryginalnym zawiechu wejdziie felga z TOYOTY COROLLI E11 napewno ale opona przeszkadza o okolo 1 centymetr wiec 13 lajtowo wejda na oryginalny zawiech |
_________________ _Spioch94_ Kiedy spotkamy sie na zakrecie - redukcja but i odciecie |
|
|
|
 |
synchro
ziomy rezerwy

Dołączył: 14 Mar 2010 Posty: 2556 Skąd: SO/SK
|
Wysłany: 2013-05-22, 12:14
|
|
|
| _Spioch94_ napisał/a: | | TOYOTY COROLLI E11 | Sprawdź jeszcze rozstaw śrub. |
_________________ "Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę." K. Cobain |
|
|
|
 |
_Spioch94_
_Spioch_94
Wiek: 31 Dołączył: 21 Maj 2013 Posty: 8 Skąd: Czechowice-dziedzice
|
Wysłany: 2013-05-22, 13:03
|
|
|
pasuej pasuje wiem bo mialme w moim titusiu z toyoty corolli a do toyoty wsadzilem z malucha tak dla sprawdzenia jaki efekt bedzie |
_________________ _Spioch94_ Kiedy spotkamy sie na zakrecie - redukcja but i odciecie |
|
|
|
 |
p766@wp.pl
126purzec:D
Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 30 Skąd: Siedlce
|
Wysłany: 2013-05-22, 13:27
|
|
|
| Tylko że chodzi mi o obniżone zawieszenie. Tzn ja mam -1 spring i resor sklepany na 10 cm i czy wejdzie mi koło 13?? Przymierzyłbym sobie ale nikogo nie mam kto ma 13 wsród znajomych... |
|
|
|
 |
Mateusz23maw
Ziomy rezerwy

Wiek: 35 Dołączył: 27 Gru 2009 Posty: 3102 Skąd: Zamość [LZ 10846]
|
Wysłany: 2013-05-22, 13:36
|
|
|
| Wejdzie |
_________________
 |
|
|
|
 |
_Spioch94_
_Spioch_94
Wiek: 31 Dołączył: 21 Maj 2013 Posty: 8 Skąd: Czechowice-dziedzice
|
Wysłany: 2013-05-22, 13:42
|
|
|
tak wejdzie o to sie nie martw tylko tez mialem mialuszka obnizonego i wchodza |
_________________ _Spioch94_ Kiedy spotkamy sie na zakrecie - redukcja but i odciecie |
|
|
|
 |
p766@wp.pl
126purzec:D
Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 30 Skąd: Siedlce
|
Wysłany: 2013-05-22, 19:02
|
|
|
| Ok dzięki za pomoc:D |
|
|
|
 |
Dy_ek
Pleśniak
Wiek: 36 Dołączył: 15 Kwi 2013 Posty: 25 Skąd: Pierwoszyno k/ Gdyni
|
Wysłany: 2013-05-22, 21:08
|
|
|
| A jaki rozmiar opony na 5J felge 13 cali pod ori zawias? |
|
|
|
 |
krzysztof18
Kondi13

Wiek: 32 Dołączył: 20 Maj 2012 Posty: 264 Skąd: LTM E661
|
Wysłany: 2013-05-22, 21:19
|
|
|
ja przy resorze na płasko i z tyłu springi -1,5zwoja miałem oponki na 4,5calowej feldze stalowej 155/65r13 i na prostym i delikatnych wertepach bylo okey, na dużych skrętach na wyboistych drogach delikatnie potrafiło zatrzeć o nadkole teraz malec siedzi na "abarthowskim zawieszeniu "troszkę wyżej ok 0,5 do 1cm w góre i jest lajcik na tych oponkach;) |
_________________ Nie każdy zasługuje na fiata---------->małego fiata |
|
|
|
 |
Dy_ek
Pleśniak
Wiek: 36 Dołączył: 15 Kwi 2013 Posty: 25 Skąd: Pierwoszyno k/ Gdyni
|
Wysłany: 2013-05-22, 21:41
|
|
|
| A 165/60 wejdą et 29? |
|
|
|
 |
DiZeL
FOREVER 126

Dołączył: 01 Sty 2013 Posty: 215 Skąd: OpOlE
|
Wysłany: 2013-05-23, 23:01
|
|
|
ja mam resor na 10 cm, koła 13'' i opony 165/55/13 i jest good |
_________________ Nie sprzęt i moc silnika, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika... |
|
|
|
 |
ZAWO

Wiek: 36 Dołączył: 30 Gru 2009 Posty: 439 Skąd: Wrocław
|
|
|
|
 |
cobra
Dołączył: 11 Cze 2013 Posty: 13 Skąd: Żagań
|
Wysłany: 2014-04-15, 20:24
|
|
|
Witam.
Mam możliwość zakupienia felg stalowych Matting 7x13 et20. Czy da się je upchać czy trzeba modyfikować nadkola. Bardzo mi się podobają i mam dylemat . Proszę o odpowiedzi ludzi którzy mieli z tym do czynienia . Dodam że na felgach jest teraz opona 175x50 13'. |
|
|
|
 |
|
|