.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: FreddieM
2014-04-15, 23:21
Koła 13
Autor Wiadomość
p766@wp.pl 
126purzec:D

Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 30
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-05-21, 18:47   Koła 13

Witam chciałem zapytać się na ile może być sklepany resor i ucięte springi żeby wlazły koła 13 do malca??:D
 
     
_Spioch94_ 
_Spioch_94

Wiek: 31
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 8
Skąd: Czechowice-dziedzice
Wysłany: 2013-05-22, 10:21   

Na oryginalnym zawiechu wejdziie felga z TOYOTY COROLLI E11 napewno ale opona przeszkadza o okolo 1 centymetr wiec 13 lajtowo wejda :D na oryginalny zawiech :lol2:
_________________
_Spioch94_ Kiedy spotkamy sie na zakrecie - redukcja but i odciecie :D
 
 
     
synchro 
ziomy rezerwy


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 2556
Skąd: SO/SK
Wysłany: 2013-05-22, 12:14   

_Spioch94_ napisał/a:
TOYOTY COROLLI E11
Sprawdź jeszcze rozstaw śrub.
_________________
"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę." K. Cobain
 
 
     
_Spioch94_ 
_Spioch_94

Wiek: 31
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 8
Skąd: Czechowice-dziedzice
Wysłany: 2013-05-22, 13:03   

pasuej pasuje :D wiem bo mialme w moim titusiu z toyoty corolli a do toyoty wsadzilem z malucha :D tak dla sprawdzenia jaki efekt bedzie :D
_________________
_Spioch94_ Kiedy spotkamy sie na zakrecie - redukcja but i odciecie :D
 
 
     
p766@wp.pl 
126purzec:D

Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 30
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-05-22, 13:27   

Tylko że chodzi mi o obniżone zawieszenie. Tzn ja mam -1 spring i resor sklepany na 10 cm i czy wejdzie mi koło 13?? Przymierzyłbym sobie ale nikogo nie mam kto ma 13 wsród znajomych...
 
     
Mateusz23maw 
Ziomy rezerwy


Wiek: 35
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 3102
Skąd: Zamość [LZ 10846]
Wysłany: 2013-05-22, 13:36   

Wejdzie
_________________
 
 
     
_Spioch94_ 
_Spioch_94

Wiek: 31
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 8
Skąd: Czechowice-dziedzice
Wysłany: 2013-05-22, 13:42   

tak wejdzie o to sie nie martw tylko :D tez mialem mialuszka obnizonego i wchodza :D
_________________
_Spioch94_ Kiedy spotkamy sie na zakrecie - redukcja but i odciecie :D
 
 
     
p766@wp.pl 
126purzec:D

Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 30
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2013-05-22, 19:02   

Ok dzięki za pomoc:D
 
     
Dy_ek 
Pleśniak

Wiek: 36
Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 25
Skąd: Pierwoszyno k/ Gdyni
Wysłany: 2013-05-22, 21:08   

A jaki rozmiar opony na 5J felge 13 cali pod ori zawias?
 
     
krzysztof18 
Kondi13


Wiek: 32
Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 264
Skąd: LTM E661
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2013-05-22, 21:19   

ja przy resorze na płasko i z tyłu springi -1,5zwoja miałem oponki na 4,5calowej feldze stalowej 155/65r13 i na prostym i delikatnych wertepach bylo okey, na dużych skrętach na wyboistych drogach delikatnie potrafiło zatrzeć o nadkole ;) teraz malec siedzi na "abarthowskim zawieszeniu "troszkę wyżej ok 0,5 do 1cm w góre i jest lajcik na tych oponkach;)
_________________
Nie każdy zasługuje na fiata---------->małego fiata
 
 
     
Dy_ek 
Pleśniak

Wiek: 36
Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 25
Skąd: Pierwoszyno k/ Gdyni
Wysłany: 2013-05-22, 21:41   

A 165/60 wejdą et 29?
 
     
DiZeL 
FOREVER 126


Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 215
Skąd: OpOlE
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-05-23, 23:01   

ja mam resor na 10 cm, koła 13'' i opony 165/55/13 i jest good 8)
_________________
Nie sprzęt i moc silnika, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika...
 
     
ZAWO 


Wiek: 36
Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-05-23, 23:50   

Dy_ek napisał/a:
A 165/60 wejdą et 29?
na ori zawias powinno wejsc. jeździłem na 175/50/13 na 6J tył i na 165/55/13 z przodu 6j Et30 nic nie tarło. zawiecha ori
_________________
FIAT 126elx Wrzosowy - zapraszam do oglądania fp
i tematu na forum
 
 
     
cobra 

Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 13
Skąd: Żagań
Wysłany: 2014-04-15, 20:24   

Witam.
Mam możliwość zakupienia felg stalowych Matting 7x13 et20. Czy da się je upchać czy trzeba modyfikować nadkola. Bardzo mi się podobają i mam dylemat :/ . Proszę o odpowiedzi ludzi którzy mieli z tym do czynienia :) . Dodam że na felgach jest teraz opona 175x50 13'.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13