.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Town Verde Pollino 99r
Autor Wiadomość
Stępień 

Wiek: 27
Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Radom
Wysłany: 2021-10-29, 21:26   Town Verde Pollino 99r

Witam po baaaardzo długiej przerwie. Z racji, że maluch był moim pierwszym autem, który zresztą gościł kiedyś na forum, oraz możliwości finansowej pozwalającej mi na posiadanie dwóch aut, zacząłem dłuższy czas temu rozglądać się za fiatem. Choć zbytnio się nie napinałem z poszukiwaniami, to jednak trafił się ciekawy egzemplarz od mojego znajomego. Szybkie obejrzenie, i decyzja zapadła. Biorę. Nie rozmyślając nad argumentami za i przeciw, stwierdziłem że jakoś to będzie :lol2: . Ogarnąłem więc garaż i sprowadziłem maluszka do nowego domu.

Odnośnie stanu, nie jest to lalka, ale najgorzej też nie jest. Blacharsko jest całkiem zdrowy, jak na moje oko. Progi i podłoga wyglądają fajnie, choć nie ukrywam, że jeszcze nie zaglądałem pod wykładzinę ( chyba ze strachu :lol: ). Mocowań bałwanków nie było, ale już zostały wspawane. Na pewno jest jeszcze tylna belka do zmiany, i przód jest do ogarnięcia, ponieważ pas przedni nie zgrywa się z maską ( był po strzale z przodu) do tego dojdą jakieś pierdoły w postaci wgniotek i rys. Lakierniczo jest cały do pomalowania, bo ktoś robił podszybia i malował maskę, i niestety niezbyt dobrze dobrał lakier, przez co wygląda to dosyć nieestetycznie. Mechanicznie również nie jest najgorzej, choć parę rzeczy już zrobiłem takich jak : łożyska kół z przodu, kostka stacyjki, przeguby i zabieraki, uszczelniacze półosi, poduszki skrzyni, i parę innych rzeczy o których na tą chwilę nie pamiętam. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze dużo mnie przy nim czeka pracy, ale myślę że powoli na spokojnie sobie wszystko ogarnę :mrgreen: . Z góry przepraszam za słabą jakość zdjęć, ale jeszcze nie mialem okazji strzelić mu porządnej sesji. Postaram się to nadrobić








 
     
enter 
ziomy rezerwy
Animowany felgoholik


Wiek: 27
Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 371
Skąd: Radom
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2021-10-29, 23:41   

Mmmm klasyczek :mrgreen:
_________________
88 Fiat 126p FL 444 ZOMO
93 Fiat 126p FL 854
93 FSO Polonez L-111
99 Fiat 126p Town 306
91 Fiat 126p FL 113 aka TLW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15