.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Maluszek szarpie gdy tylko zobaczy asflat
Autor Wiadomość
Mikoo126p 
Mikoo126p

Wiek: 30
Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 7
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2019-03-25, 22:37   Maluszek szarpie gdy tylko zobaczy asflat

Witam, w ostatnim czasie w maluchu wyczyscilem bak, wymieniłem przewody paliwowe, zregenerowałem pompe paliwa jak i gaźnik, wymieniłem kable i świece, maluszek przez pewien czas się cieszył i jeździł ciągle. Ostatnio mu coś zaszkodziło bo akurat gdy wyjezdzam na ulice daje 2 bieg coraz wiecej gazu i 3 jade trójką i nim szarpie tak jakbym autentycznie hamulec gaz, hamulec gaz, musi to komicznie wygladac bo rzuca całym maluchem, dodam ze takie szarpanie jest w rownych odstepach tak co 1.5m. Zjezdzam nim na pobocze daje luzik maluszek gaśnie, odczekam chwile maluszek zapala trzyma sie na wolnych to startuje 1 i 2 i znow szarpanie i tak co 20 m staje zeby tylko dojechac do domu. Ma ktoś pomysł co sprawdzić? Dodam ze gaźnik ma jeszcze plombe to jak mozna sie domyslic nie byl regulowany. A noo i to jest elegant z 99r niebieski nanoplex plus jestem tutaj nowy nwm czy to problem w ukladzie paliwowym takze nwm czy dobrze wstawilem temat. Z góry dzięki :?:
_________________
oco cho
 
     
Pan_Waclaw 


Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 1038
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: 2019-03-25, 22:42   

Majstrowałeś przy ukł. paliwowym i tu pewnie jest przyczyna.

A o co chodzi z tym gaźnikiem? - piszesz, że ma plombę i nie był ustawiany od nowości, a przecież go regenerowałeś, więc po montażu musiałeś go ustawić.
_________________
 
     
michals 

Wiek: 45
Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 623
Skąd: Limanowa
Wysłany: 2019-03-25, 23:22   

Wygląda na małą wydajność pompki paliwa.
 
     
Majonez 


Wiek: 29
Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 932
Skąd: Wielkopolska (PCT)
Wysłany: 2019-03-25, 23:29   

Pewnie chodzi o to że nie ruszał śruby regulacji składu mieszanki, ale to nie to. Problem jest z niewystarczającą ilością paliwa. Pływak w gaźniku utopiony, albo do regulacji, filtr paliwa może być też przytkany, albo sama pompa paliwa nie wydala.
_________________
 
     
szaleniec1 
ziomy rezerwy

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 221
Skąd: radziejowice
Wysłany: 2019-03-26, 08:19   

prawdopodobnie odkręciła sie tobie obydiwa zaworu iglicowego w komorze pływakowej,miałem takie same objawy
 
     
damiancn 
damiancn

Wiek: 49
Dołączył: 19 Lis 2017
Posty: 292
Skąd: cieszyn
Wysłany: 2019-03-26, 13:24   

mi to wyglada na za malo paliwa,moze jak robiles z bakiem to stukles sitkiem czujnika paliwa i teraz jest za blisko rurki pobierajacej paliwo i jest zatkany pobor paliwa,ja tak mialem
 
     
Mikoo126p 
Mikoo126p

Wiek: 30
Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 7
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2019-03-26, 14:20   

nie regulowalem bo jezdzil bardzo dobrze po tym wszystkim duzo km zrobilem po powyzszych naprawach a teraz go szarpie. Dzięki pany dzisiaj popróbuje
:mrgreen:
_________________
oco cho
 
     
Mikoo126p 
Mikoo126p

Wiek: 30
Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 7
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2019-03-26, 21:28   

Dobra pany zrobione, wyczyściłem jeszcze raz bak, i wyregulowałem gaźnik. Maluch lepiej wkręca się na obroty no i już na szczęście nie szarpie :D Dzięki wszystkim za pomoc :luj:
_________________
oco cho
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16