.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana chromu w klamkach zewnętrznych
Autor Wiadomość
Boruta89 

Wiek: 34
Dołączył: 07 Mar 2019
Posty: 9
Skąd: Nowe Brzesko
  Wysłany: 2019-03-07, 14:47   Wymiana chromu w klamkach zewnętrznych

Szukałem, ale nie znalazłem.
Kupiłem kaszla z 87r i jako że jest na chromach, zakupiłem chromowane klamki zewnętrzne. Chciałbym wymienić samą chromowaną część (w moich są ładniejsze plastiki) tylko pytanie jak to zrobić? Ściągnąłem zabezpieczenie, ale jedyne co uzyskałem przy próbie wybicia tego 'kołka' na którym jest owinięta klamka, to to że plastik popękał.. i pytanie brzmi: da się to wgl wybić czy dać sobie z tym spokój i kupić inne klamki z ładniejszym plastikiem?
 
     
Kudłaty156 


Wiek: 30
Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 149
Skąd: Lipa k/Stalowej Woli
Wysłany: 2019-03-13, 18:06   

Może trochę odgrzewanie kotleta, ale akurat byłem już kiedyś w podobnej sytuacji do Twojej. Kolego sprawa ma się tak, że ta klamka jest prawie nierozbieralna. Nawet po zdjęciu zabezpieczeń i wyciągnięciu sworznia musiałbyś wygiąć właśnie metalową część i dopiero wyciągać. Oczywiście da się ten listek odgiąć i z pewnością jest na to jakieś narzędzie żeby wykonać to profesjonalnie, ale ja próbowałem i za ch... nie dało się tego potem ładnie naprostować. Więc jeśli bardzo Ci zależy na oryginalności rocznikowej itd. możesz próbować, jeśli nie to polecam założenie nowych. Oczywiście to moja tylko opinia i to że ja poległem na tym być może banalnym problemie nie znaczy, że nie da się tego wykonać :) Powodzenia przy maluszku!
_________________
Wszystko piszczy, wszystko brzęczy, nic nie działa, MALUCH JEDZIE!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15