.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak światła i kontrolki
Autor Wiadomość
Driver308 

Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 49
Skąd: zk
Wysłany: 2017-11-16, 17:09   Brak światła i kontrolki

Witam, nie świeci mi lewe światło mijania nie wiem co jest, żarówka jest dobra, jak wjechałem w dół to nagle się zapaliła ale znowu nie świeci nie wiem gdzie może nie łączyć, i jeszcze taka sprawa ze ostatnio przekrencilem kluczyk i spaliła mi się jedna ścieżka w kapliczce i nie mam poziomu paliwa i kontrolki oleju, z góry dzięki za podpowiedzi?
 
     
uzytkownik_kont 


Wiek: 29
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 52
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-11-16, 19:27   

Bezpiecznik sprawdzony? Oczywiście nie sugeruję, że jesteś idiotą, tylko chodzi o to, że dokładnie trzeba sprawdzić, nie na oko bez wyjmowania, bo te cienkie blaszki czasami pękają i nawet nie widać, że coś jest nie tak. Piszę o tym, bo niedawno sam myślałem że bezpiecznik jest OK, a nie był.
Jak jest OK, sprawdź czy jest zasilanie na gnieździe bezpiecznika. Jak jest, to spróbuj poruszać kablami między skrzynką a lampą, a też samą skrzynką, może w ten sposób odkryjesz, gdzie nie łączy. Jak nie, trzeba będzie mierzyć, szukając od którego punktu brakuje zasilania. Generalnie nie jest to raczej nic poza jakąś zwykłą przerwą w obwodzie, bo przecież tam się nie ma co popsuć.
Gwoli jasności, aż do skrzynki bezpieczników obie lampy obsługiwane są przez jeden przewód, więc jeśli awaria dotyczy tylko jednej, uszkodzenie musi się znajdować na wejściu skrzynki albo dalej.
 
     
Driver308 

Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 49
Skąd: zk
Wysłany: 2017-11-16, 21:50   

Dzisiaj go odpaliłem i działa już to światło, popatrze jescze moze coś zaśniedzialo bo tez jak go odpale to świeci sie kontrolka ładowania i dopiero jak dodam gazu to gaśnie i zaczyna ładować, ale nie wiem co moze być z tym ze spaliło mi tą ścieszke w liczniku
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 16