.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Skąd wyleciał ten przewód?
Autor Wiadomość
tajdzi 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2017-07-03, 21:08   Skąd wyleciał ten przewód?

Cześć
Wybaczcie, że pytanie może proste, ale przyznaję się, że jestem laikiem i do tej pory nie znalazłem odpowiedzi ;p

Czy ktoś mógłby mi opisać, gdzie ten wężyk powinien iść? :>



Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
 
     
banasiewicz02 
ziomy rezerwy
Towarzysz Bananov :]


Wiek: 39
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 1626
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2017-07-03, 21:35   

przewód odprowadzający paliwo z gaźnika, w takiej formie nie będzie maluch chodził.
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
 
 
     
Kubica 
ziomy rezerwy
Carus kierownicy


Wiek: 32
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 566
Skąd: Puławy/Wrocław
Wysłany: 2017-07-03, 21:44   

Jasne, że będzie chodził, tylko troszkę będzie paskudził teren paliwkiem i spalanie znacząco wzrośnie, a w sprzyjających okolicznościach się zapali :E
_________________
Nie musi być szybko, najważniejsze żeby było niewygodnie.
Był: Z(Ł)OMO `88
Jest:Waldemar Wielki `88, Skoda Favorit `91 Marmolada
 
 
     
Majonez 


Wiek: 32
Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 932
Skąd: Wielkopolska (PCT)
Wysłany: 2017-07-03, 23:32   

Przewód paliwowy wyskoczył razem z króćcem, trzeba go wyjąć i nabić z powrotem do gaźnika.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,85 sekundy. Zapytań do SQL: 17