|
Skąd wyleciał ten przewód? |
| Autor |
Wiadomość |
tajdzi

Wiek: 36 Dołączył: 16 Cze 2017 Posty: 1 Skąd: Jaworzno
|
Wysłany: 2017-07-03, 21:08 Skąd wyleciał ten przewód?
|
|
|
Cześć
Wybaczcie, że pytanie może proste, ale przyznaję się, że jestem laikiem i do tej pory nie znalazłem odpowiedzi ;p
Czy ktoś mógłby mi opisać, gdzie ten wężyk powinien iść?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. |
|
|
|
 |
banasiewicz02
ziomy rezerwy Towarzysz Bananov :]

Wiek: 39 Dołączył: 10 Lis 2009 Posty: 1626 Skąd: Goleniów
|
Wysłany: 2017-07-03, 21:35
|
|
|
| przewód odprowadzający paliwo z gaźnika, w takiej formie nie będzie maluch chodził. |
_________________ Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny |
|
|
|
 |
Kubica
ziomy rezerwy Carus kierownicy

Wiek: 32 Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 566 Skąd: Puławy/Wrocław
|
Wysłany: 2017-07-03, 21:44
|
|
|
Jasne, że będzie chodził, tylko troszkę będzie paskudził teren paliwkiem i spalanie znacząco wzrośnie, a w sprzyjających okolicznościach się zapali |
_________________ Nie musi być szybko, najważniejsze żeby było niewygodnie.
Był: Z(Ł)OMO `88
Jest:Waldemar Wielki `88, Skoda Favorit `91 Marmolada |
|
|
|
 |
Majonez

Wiek: 32 Dołączył: 26 Lip 2014 Posty: 932 Skąd: Wielkopolska (PCT)
|
Wysłany: 2017-07-03, 23:32
|
|
|
| Przewód paliwowy wyskoczył razem z króćcem, trzeba go wyjąć i nabić z powrotem do gaźnika. |
_________________
 |
|
|
|
 |
|
|