.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
White Crazy Waldemar Wielki
Autor Wiadomość
Kubica 
ziomy rezerwy
Carus kierownicy


Wiek: 30
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 556
Skąd: Puławy/Wrocław
Wysłany: 2017-06-11, 20:56   

Mam w planach wycieczki krajoznawcze o jakich się pracownikom biura podróży Orbis nie śniło, ale jeszszszszcze troszeczkę, jeszcze momencik 8)
Edytowano: Pierwsza solidna przejażdżka za mną. Jak to fajnie śmiga! W niedzielę zlot w Oławie :) Zapewne będzie fotorelacja.
_________________
Nie musi być szybko, najważniejsze żeby było niewygodnie.
Był: Z(Ł)OMO `88
Jest:Waldemar Wielki `88, Skoda Favorit `91 Marmolada
 
 
     
Kubica 
ziomy rezerwy
Carus kierownicy


Wiek: 30
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 556
Skąd: Puławy/Wrocław
Wysłany: 2017-06-23, 19:30   

Niewielka porcja zdjęć z niedzielnego zlotu w Oławie od Mateusza (uroda). Było super! Bezproblemowo przejechane łącznie 72km. Miałem wpaść na 3-4h, wróciłem późno w nocy, głównie za sprawą rezerwy sekcja Brzeg :lol2: Jak ktoś też był, ma coś więcej to poproszę o kontakt.
_________________
Nie musi być szybko, najważniejsze żeby było niewygodnie.
Był: Z(Ł)OMO `88
Jest:Waldemar Wielki `88, Skoda Favorit `91 Marmolada
Ostatnio zmieniony przez Kubica 2018-01-14, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Bonifacy
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-23, 19:47   

Coś mam ;)



 
     
Kubica 
ziomy rezerwy
Carus kierownicy


Wiek: 30
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 556
Skąd: Puławy/Wrocław
Wysłany: 2017-08-01, 23:11   

Raport z placu boju: Waldemar zwiedził Węgry ;) Byłem na tegorocznym 126beach. Łącznie coś koło 1400km. dokładnie nie liczyłem - liczyłem bardziej na to, że nie będzie żadnej usterki po drodze. Poza drobnym problemem z cylinderkami jeszcze w drodze na zlot na granicy słowacko-węgierskiej, które jednak raczyły odpuścić i funkcjonować poprawnie przez całą drogę powrotną jeszcze - obyło się bez awarii. Tak czy owak szykuję kapitalny remont hamulców - obym wyrobił się przed bańgowskim :) Jest i fotka od Pana_Waclawa:

Zlot bardzo udany, ciekawa, acz wymagająca trasa przez Słowację - wpisuję na stałe do kalendarza, o ile zdrowie i finanse pozwolą będę się pojawiał co roku ;)
_________________
Nie musi być szybko, najważniejsze żeby było niewygodnie.
Był: Z(Ł)OMO `88
Jest:Waldemar Wielki `88, Skoda Favorit `91 Marmolada
Ostatnio zmieniony przez Kubica 2018-01-14, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
banasiewicz02 
ziomy rezerwy
Towarzysz Bananov :]


Wiek: 37
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 1615
Skąd: Goleniów
Wysłany: 2017-08-07, 08:46   

maluch nie stygnie :E
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
 
 
     
Knight_in_fire 


Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 121
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2017-08-07, 11:53   

Kubica napisał/a:
Raport z placu boju: Waldemar zwiedził Węgry ;) Byłem na tegorocznym 126beach. Łącznie coś koło 1400km. dokładnie nie liczyłem - liczyłem bardziej na to, że nie będzie żadnej usterki po drodze. Poza drobnym problemem z cylinderkami jeszcze w drodze na zlot na granicy słowacko-węgierskiej, które jednak raczyły odpuścić i funkcjonować poprawnie przez całą drogę powrotną jeszcze - obyło się bez awarii. Tak czy owak szykuję kapitalny remont hamulców - obym wyrobił się przed bańgowskim :) Jest i fotka od Pana_Waclawa:
[url=https://naforum.zapodaj.net/thumbs/732eb221117b.jpg]Obrazek[/url]
Zlot bardzo udany, ciekawa, acz wymagająca trasa przez Słowację - wpisuję na stałe do kalendarza, o ile zdrowie i finanse pozwolą będę się pojawiał co roku ;)


O kurde, co to za felgi na tym czerwonym. :shock: Były na pewnym niebieskim Wartburgu z Kielc.
 
 
     
Kubica 
ziomy rezerwy
Carus kierownicy


Wiek: 30
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 556
Skąd: Puławy/Wrocław
Wysłany: 2017-08-07, 21:48   

Knight_in_fire napisał/a:

O kurde, co to za felgi na tym czerwonym. :shock: Były na pewnym niebieskim Wartburgu z Kielc.

Domyślam się, że chodzi o eleganta. Przy flaszce poruszę ten temat bo sam nie wiem :E
_________________
Nie musi być szybko, najważniejsze żeby było niewygodnie.
Był: Z(Ł)OMO `88
Jest:Waldemar Wielki `88, Skoda Favorit `91 Marmolada
 
 
     
Kubica 
ziomy rezerwy
Carus kierownicy


Wiek: 30
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 556
Skąd: Puławy/Wrocław
Wysłany: 2018-01-14, 19:41   

Białe szaleństwo zostało wybudzone na okoliczność WOŚPu w Oławie ze snu zimowego. Wiecie, taki mobilny symulator bielutkiego śniegu na drodze. Przejazd po mieście w peletonie dolnośląskich maluchów zaliczam do udanych, było fajnie:

Tuż za mną przyczajony tygrys, ukryty smok! :o
_________________
Nie musi być szybko, najważniejsze żeby było niewygodnie.
Był: Z(Ł)OMO `88
Jest:Waldemar Wielki `88, Skoda Favorit `91 Marmolada
 
 
     
Hanss 
Jo je stela


Wiek: 28
Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 749
Skąd: Cieszyn
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-01-14, 21:04   

Kubica napisał/a:
Tuż za mną przyczajony tygrys, ukryty smok! :o

Ten kto o nim nie słyszał to zwykły leszcz :D
_________________
Ja wohl herr general !
 
     
xemup 
Admin
FL


Wiek: 33
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 6234
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2018-01-14, 22:51   

:D
 
     
Kubica 
ziomy rezerwy
Carus kierownicy


Wiek: 30
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 556
Skąd: Puławy/Wrocław
Wysłany: 2018-08-07, 22:46   

Raport z placu boju: Waldek jeździ od czasu majówki właściwie na co dzień, zastępując sypiącego się dupowoza. Spisuje się w tej roli doskonale, ale na zimę trzeba będzie oczywiście poszukać jakiegoś słusznego żelastwa :twisted: Właśnie wróciłem z maluchowego wyjazdu wakacyjnego: 1161km, 3osoby i bagaże, 3dni nad morzem i 3dni na woodstocku (czy jak to się tam teraz nazywa). Mimo istnych tropików obyło się bez większych problemów, w końcu to maluch :) Garść zdjęć:


Wtem! Prawie zupełnie niespodziewanie nastąpiło spotkanie na szczycie :lol2:

W międzyczasie pojechałem na woodstock, gdzie ilość kurzu przebijała podobno nawet słynny Jarocin`84 co doskonale widać :facepalm:
_________________
Nie musi być szybko, najważniejsze żeby było niewygodnie.
Był: Z(Ł)OMO `88
Jest:Waldemar Wielki `88, Skoda Favorit `91 Marmolada
Ostatnio zmieniony przez Kubica 2019-01-30, 17:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Majonez 


Wiek: 29
Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 932
Skąd: Wielkopolska (PCT)
Wysłany: 2018-08-08, 21:06   

Wrzuć na https://imgur.com/ .
_________________
 
     
Daniel22 
Moderator


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 222
Skąd: Pokój Administracji
Wysłany: 2018-08-09, 11:21   

Na razie to ktoś fotki podprowadził, bo nic nie widać ;) Ode mnie parę:
















Co do takich maleńkich, nieistotnych problemów, auto pokonało cały dystans na mocno ubogiej mieszance, dzięki czemu jechaliśmy z prędkością maksymalną 70-80, powyżej tej prędkości brakowało paliwa i auto zaczęło udawać kangura, co powodowało nie lada wk...wa :E Było rozbieranie gaźnika, planowanie podstawki pompy, kupowanie nowego popychacza. Poziom paliwa w komorze pływaka OK. Pompa pompuje jak głupia, natomiast świece białe. Cieszę się, że nie skończyło się upaleniem zaworu :) .

Na całym dystansie zapowiadane przez niektórych zarżnięcie silnika na strasznym, wypluwającym uszczelnienia i płukającym zbawienny nagar oleju 5W40 nie nastąpiło, wręcz przeciwnie, silniczek pracuje na nim wzorowo :lol2: :twisted:
_________________
 
 
     
Kubica 
ziomy rezerwy
Carus kierownicy


Wiek: 30
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 556
Skąd: Puławy/Wrocław
Wysłany: 2019-01-30, 17:35   

Czołem! Odświeżyłem część zdjęć. Waldek ma się całkiem dobrze, jeździ w zasadzie zawsze (wiem - zima zła - nieuleczalna choroba wściekłych rezerwistów jeszcze gorsza gdy regularnie nie zaspokajana :lol2: ) kiedy tylko jest znośna pogoda, a przynajmniej sucho, bez brei i przesadnej soli. Z większych zlotów zaliczyłem kaszlakową objazdówkę 11 listopada i... cóż tu więcej powiedzieć... sprawuje się :E
_________________
Nie musi być szybko, najważniejsze żeby było niewygodnie.
Był: Z(Ł)OMO `88
Jest:Waldemar Wielki `88, Skoda Favorit `91 Marmolada
 
 
     
Fiat126poznan 
Maluchomaniak.


Wiek: 26
Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 343
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-02-03, 00:27   

kurde, prześledziłem oba tematy, przykra sytuacja, ważne, że jesteś cały a maluszka szkoda, za to bardzo fajna akcja wielu osób i masz nadal możliwość czerpania radości z jazdy 126p :)
Co do samej akcji, jestem pełen podziwu i szacunek dla wszystkich osób, które się przyłączyły :) (sam jak bym wiedział o akcji, bym dorzucił coś od siebie.) Co jak co ale posiadacze maluchów potrafią sobie pomóc i zjednoczyć się jak drugiemu krzywda się dzieje. Taka wielka rodzinka :D Do zobaczenia na zlotach (jak tylko poskładam 1991 PZR, a jak nie to do tego czasu będe "Caro-cą" przyjeżdzać, a co tam :mrgreen: ), bo mam nadzieje, że jak najbardziej będziesz korzystać z fury 8)
_________________
MOJE MALUCHY:
Czerwony FL 1988 RKR Replika PZR8773 ------> http://www.rezerwa126p.pl...12714&start=105
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16