.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przerywanie na niskich obrotach ..
Autor Wiadomość
Maverin21 

Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 273
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-07-19, 23:36   Przerywanie na niskich obrotach ..

Witam ! Mam taki problem mój el stał dosyć długo ostatnio go ogarnełem i wystąpił dziwny problem mianowicie maluszek ma delikatne kangurki na niskich obrotach na 3 i 4 biegu przy 60 przy mało uchylonej przepustnicy . Czy to może być wina starego paliwa w baku ( ma około 1,5 roku zostało po zimie) ? ogólnie ładnie pracuje dobrze sie wkreca na obroty ani nie dusi tylko ten kangurek na niskich
zmienione :
pompka paliwa rok temu fabryczna
gaznik ustawiony wrecz precyzyjnie
filtr powietrza nowka
filtr paliwa tez rok temu
nowy tłumik szmerow ssania
nowe przewody Wn
ogolnie stało sie to całkiem niedawno w sobote przed tym było wszystko w porzadku trosze to wkurzajace bo ciezko sie lansowac stala predkoscia 60 km/h na malutkim gazie :) Pomozcie
 
     
Anzel 
Krakoski szpejorz


Wiek: 36
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 2574
Skąd: Karków
Wysłany: 2017-07-20, 09:58   

Sprawdź i ewentualnie wymień jeszcze świece.
Jak wygląda kwestia luzu na osi gaźnika? W moim ELX miałem takie jaja,kiedy z niskich obrotów dokladałem mu więcej gazu i zaczynał szarpać/strzelać właśnie przez lewe powietrze zasysane przez nieszczelności na ośce gaźnika.
_________________
'72 ZAZ Zaporożec 966 #1
'73 ZAZ Zaporożec 968A #2
'89 FSM 126p Zomo
'92 Peugeot 205 1.4 Roland Garros
'93 FSM Fiat Cinquecento 700
'94 Citroen BX 14TGE
'95 Fiat Cinquecento 900 Suite
'96 Fiat Cinquecento Sporting 1.2 8v
'96 Fiat Cinquecento Sporting 1.1 Giallo
'98 Fiat Barchetta
'98 Mazda MX-5 Miata
'00 Fiat Multipla 1.6 16V BiPower
'02 Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4JTD

Centoventisei-używki do FSO/FSM:

https://www.facebook.com/12sei/
 
 
     
Maverin21 

Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 273
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-07-20, 12:31   

Nie wiem nie patrzyłem szczerze mówiąc świece były po kupnie zmieniane i mają góra 1000 , 2000km i około 2 lat
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 16