.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
BIS - jaki kolor felg stosowany był fabrycznie?
Autor Wiadomość
voytas 


Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-04-06, 17:46   BIS - jaki kolor felg stosowany był fabrycznie?

Mam jedną felgę do zrobienia i pomyślałem że przy okazji odnowiłbym cały komplecik.
Niestety nie wiem na jaki kolor pomalować - obecnie są pomalowane srebrnym sprayem, a ja chciałbym wrócić do fabrycznego koloru...

Co było fabrycznie? Czarny mat?
W sumie na feldze jest kołpak, ale jednak między czarnym a szarym jest spora różnica ;)
_________________
http://www.malusie.pl - koszulki i bodziaki dla dzieciaków
był: Polski Fiat 126 BIS 1991r.
był: Polski Fiat 126p 1984r.
 
     
Piotrek Oława 
Piotrek Oława

Wiek: 46
Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 507
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-04-06, 18:46   

Z tego co wiem to wszystkie były szare,tak jest u mnie,ale może się mylę.
 
     
voytas 


Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-04-06, 19:45   

Piotrek Oława napisał/a:
Z tego co wiem to wszystkie były szare,tak jest u mnie,ale może się mylę.

Obejrzałem zapas - wydaje się być oryginalny i faktycznie jest srebrny/szary. Pozostałe felgi też - najwyrażniej to co wziąłem za domowe malowanie sprayem to oryginał (niezła checa) ;)
_________________
http://www.malusie.pl - koszulki i bodziaki dla dzieciaków
był: Polski Fiat 126 BIS 1991r.
był: Polski Fiat 126p 1984r.
 
     
ATi 
Moderator
Bis 714


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 1672
Skąd: Żory
Wysłany: 2015-04-06, 20:15   

voytas, ja zapas też mam szary. ;)
Chociaż białe bisowskie felgi calkiem dobrze wyglądają. :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16