|
BIS - jaki kolor felg stosowany był fabrycznie? |
| Autor |
Wiadomość |
voytas

Dołączył: 22 Maj 2014 Posty: 102 Skąd: Łódź
|
Wysłany: 2015-04-06, 17:46 BIS - jaki kolor felg stosowany był fabrycznie?
|
|
|
Mam jedną felgę do zrobienia i pomyślałem że przy okazji odnowiłbym cały komplecik.
Niestety nie wiem na jaki kolor pomalować - obecnie są pomalowane srebrnym sprayem, a ja chciałbym wrócić do fabrycznego koloru...
Co było fabrycznie? Czarny mat?
W sumie na feldze jest kołpak, ale jednak między czarnym a szarym jest spora różnica |
_________________ http://www.malusie.pl - koszulki i bodziaki dla dzieciaków
był: Polski Fiat 126 BIS 1991r.
był: Polski Fiat 126p 1984r. |
|
|
|
 |
Piotrek Oława
Piotrek Oława
Wiek: 46 Dołączył: 23 Sie 2013 Posty: 507 Skąd: Oława
|
Wysłany: 2015-04-06, 18:46
|
|
|
| Z tego co wiem to wszystkie były szare,tak jest u mnie,ale może się mylę. |
|
|
|
 |
voytas

Dołączył: 22 Maj 2014 Posty: 102 Skąd: Łódź
|
Wysłany: 2015-04-06, 19:45
|
|
|
| Piotrek Oława napisał/a: | Z tego co wiem to wszystkie były szare,tak jest u mnie,ale może się mylę.
|
Obejrzałem zapas - wydaje się być oryginalny i faktycznie jest srebrny/szary. Pozostałe felgi też - najwyrażniej to co wziąłem za domowe malowanie sprayem to oryginał (niezła checa) |
_________________ http://www.malusie.pl - koszulki i bodziaki dla dzieciaków
był: Polski Fiat 126 BIS 1991r.
był: Polski Fiat 126p 1984r. |
|
|
|
 |
ATi
Moderator Bis 714

Wiek: 31 Dołączył: 03 Maj 2011 Posty: 1672 Skąd: Żory
|
Wysłany: 2015-04-06, 20:15
|
|
|
voytas, ja zapas też mam szary.
Chociaż białe bisowskie felgi calkiem dobrze wyglądają. |
|
|
|
 |
|
|