Przesunięty przez: FreddieM 2014-02-19, 10:37 |
Koła do Fiata 126p . 170/60/13 |
| Autor |
Wiadomość |
Jakub3
Dołączył: 26 Lip 2013 Posty: 2 Skąd: Sieradz
|
Wysłany: 2014-02-05, 21:46 Koła do Fiata 126p . 170/60/13
|
|
|
Witam .
Mam zapytanie .
Czy koła 170/60/13 podejdą do Malucha ?
Pozdrawiam |
|
|
|
 |
Mateusz9510
EL

Wiek: 27 Dołączył: 17 Lis 2012 Posty: 627 Skąd: Bystrzyca Kłodzka
|
Wysłany: 2014-02-05, 21:49
|
|
|
| Szukaj lepiej 170/50, ew. 165/55 |
_________________ Mały, ale Wariat |
|
|
|
 |
Jakub3
Dołączył: 26 Lip 2013 Posty: 2 Skąd: Sieradz
|
Wysłany: 2014-02-07, 20:58
|
|
|
Wielkie dzięki za podpowiedz |
|
|
|
 |
mania05111985
prosze zapal!!!

Wiek: 40 Dołączył: 17 Lut 2014 Posty: 6 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2014-02-17, 21:47
|
|
|
| Witam ziomki pytanko gosc mi robi felgi 13 8cali jakie oponki mam dac do tego zeby byl trapez? |
_________________ Proszę zapal!!! |
|
|
|
 |
Grzes

Wiek: 35 Dołączył: 11 Lis 2013 Posty: 1234 Skąd: Cieszyn
|
|
|
|
 |
mania05111985
prosze zapal!!!

Wiek: 40 Dołączył: 17 Lut 2014 Posty: 6 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: 2014-02-18, 23:34
|
|
|
| Fajna strona dziex |
_________________ Proszę zapal!!! |
|
|
|
 |
mania05111985
prosze zapal!!!

Wiek: 40 Dołączył: 17 Lut 2014 Posty: 6 Skąd: Mikołów
|
|
|
|
 |
|
|