.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Radio do malucha jako prezent
Autor Wiadomość
Alexio99 

Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 2
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2018-11-27, 15:49   Radio do malucha jako prezent

Cześć wszystkim!
Sytuacja wygląda następująco. Moja dziewczyna stała się szczęśliwym posiadaczem pepięknego fiata 126p w kolorze yellow bahama, niestety w środku ma jakieś paskudne, dzisiejsze radio które kompletnie nie pasuje do samochodu. Trochę nad tym ubolewamy więc wpadłem na pomysł super prezentu lod choinkę :D I tu pojawia się pytanie. Maluszek jest z 1988 i chciałbym zdobyc do niego radio mniej więcej z epoki. Ukochana chciałaby "kaseciaka" ale z tego co sie zorientowałem to były montowane Unitry safari które nie umiały czytać kaset. Czy jest jakieś radio które pasowałoby do maluszka i miało wejście na kasety?
Pozdrawiam :)
 
     
zolwik 


Dołączył: 05 Sie 2015
Posty: 1163
Skąd: Wejherowo/Gdynia
Wysłany: 2018-11-27, 18:31   

Radioodtwarzaczy jest sporo ale musisz się liczyć że wiekowe mechanizmy brudzace głowice, wciągające taśmę co na dzień może zniechęcić do używania sprzętu.

To tylko na pokaz jako gadżet.
_________________
Wrzosowy
http://forum.rezerwa126p....c0c3213f#503396
 
     
Bonifacy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-27, 19:10   

Z polskich to Wiraż 5 i Weekend produkcji Diory / Unitry Diory (to z gałkami) lub RPS611 (strojony automatycznie), z tym, że wymagają przestrojenia. Fajną opcją jest też epokowy Philips lub Blaupunkt, są znacznie wyższej jakości i mają "wysoki" UKF. W moim mam np. Blaupunkt Essen 21 i mogę polecić, ładnie gra z kasety i nie gubi stacji radiowych, do FLa pasowałby ładnie też np. Blaupunkt Mainz 24 (lub inne podobne, poszukaj na Allegro).
 
     
Alexio99 

Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-11-27, 20:14   

Przejrzałem propozycje i wybór padł na unitrę weekend, najbardziej mi pasowała, ma ten polski klimat, no i odtwarza kasety :) A do tego wszystkiego ustrzeliłem w dobrej cenie w pełni sprawne radio. Dziękuje Bonifacy za dokładnie taką odpowiedź jakiej potrzebowałem :)
Temat uważam za zamknięty
 
     
Povnyk 

Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 3
Skąd: Konin
Wysłany: 2018-12-04, 07:53   

Ja natomiast mam Unitra Wiraż 5 i gorąco polecam, jeżeli ktoś by miał taki sam dylemat, jak autor tematu. :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15