.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Polski Fiat 126 1986
Autor Wiadomość
Krzys 


Wiek: 30
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 50
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-11-01, 20:38   

Pora na małe podsumowanie aktualnego sezonu. W tym roku zaliczyliśmy sporo zlotów, poznaliśmy dużo naprawdę pozytywnych osób, ogólnie sporo się działo. Zacznę od wyjazdu na Węgry do Siofok. Wybraliśmy się tam razem z chłopakami z OlszaRallyGarage. Miejsce docelowe petarda, sporo restauracji, tawern, linia brzegowa piaszczysta z pięknymi widokami, po drodze mijaliśmy Budapeszt równie ciekawy. Bardzo pozytywny zlot, pogoda idealna, zostanie nam długo w pamięci, ogólnie planujemy w przyszłym roku tam dużej zabalować może zahaczając nawet o Balaton Sound :twisted: Parę zdjęc z samego zlotu oraz drogi/powrotu (część zdjęć moja, część ekipy ORG):

To takie "potwierdzające" zdjęcia ;)
Kolejny większy zlot to Ogólniak do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy czy polecimy, ale ostatecznie pojechałem z Krakowa z Grzesiolem i Sławkiem. Również bardzo fajne wydarzenie pomimo braku "organizatora" świetna zabawa, miasto Giżycko naprawdę atrakcyjnie turystyczne i imprezowe 8) Za rok myślę, że też wpadniemy tylko boje się, że urlopu na to wszystko może nie wystarczyć :lol2: Parę fotek, za dużo ich nie robiłem bo stan trzeźwości stanowczo był krótszy od alkoholowego :E

Do Siofok oraz na Mazury fiurgałem rosso, w przyszłym sezonie myślę, że oliwkowy musi trochę pozwiedzać ze mną. Wracając do niego to przeszedł generalny remont silnika, jakieś szlify, nowe podzespoły itd szybka fotka motoru

Generalnie tyle, na pewno były jakieś modyfikacje, wydarzenia, ale nie pamiętam wszystkiego :lol2:
To co do zobaczenia w przyszłym sezonie, oby obfitował w zlotyyyy 8)
Powrzucam jeszcze jakieś luźne fotki z wypadów, odzyskiwania części:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15