.::Rezerwa 126p::. Strona Główna .::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumStrona główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak mocy SWAP 1.2, cysterna?
Autor Wiadomość
rm125 

Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 54
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-08-21, 22:11   Brak mocy SWAP 1.2, cysterna?

Siemkaa.

Mam troche problem z moim autem maluch 1.2 mpi dopiero co koncze ostatnie poprawki i bylo by spoko gdyby miał moc bo jedzie gorzej niż ten silnik w oryginalnym aucie.

teraz do rzeczy:

Nie ma mocy myslałem że pompka nie podaje ile powinna miałem 1bar wiec poszła 3barówka.
wiec do obsługi wielopunktowego wtrysku ogarnie.

Silnik z sam siebie odpala lux nie kopci nie gotuje wiec spoko.

Ale nie ma mocy i pali chyba litr na kilometr wlałem do niego 5L i zrobiłem 8,9 km pare próbnych jazd.

Rozrząd co prawda był źle złożony przez poprzednika dzisiaj sprawdzałem walniety o 3 ząbki.
no wiec rozpiety ustawiony i wszystko git oprócz tego że ma można powiedzieć lepsza odcinke i to chyba tyle z zalet. ( a tak poza tym to napewno był źle zlozony wczesniej bo sprawdziłem 2 raz i jest OK, wiec nic nie przeskakuje)

Komp jest ze zdjetym immo

Odrazu mówie że paliwo nie wycieka on musiał tyle własnie spalic..

Przewody od podcisnien do tych opar paliw też są wydaje mi sie ze sa dobrze podlaczone ( mam na mysli ze sa na swoim miejscu troche czasu mineło ale jak ktoś ma zdjecia jak ma u siebie to niech podesle bo nie mam gdzie dokładnie podjerzec.. )

Teraz w sumie to wydaje mi sie tylko że można sonda lambada..... możliwe że aż taka głupawka przez nią idzie??? 1litr beny na kiloment i totalny brak mocy?? czy macie jeszcze jakieś pomysły ktore mógłbym sprawdzic u siebie ?

Aaaa i świeczki są mokre jakby własnie od wachy???
 
     
Puzon 


Wiek: 37
Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-08-22, 06:38   

Możliwe, że sonda lambda robi taką głupawkę. Cały czas dolewa paliwa bo myśli, że mieszanka jest zbyt uboga. Jeszcze warto sprawdzić przepływomierz.
 
     
rm125 

Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 54
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-09-22, 13:50   

Puzon napisał/a:
Możliwe, że sonda lambda robi taką głupawkę. Cały czas dolewa paliwa bo myśli, że mieszanka jest zbyt uboga. Jeszcze warto sprawdzić przepływomierz.


Lały wtryski zamykam !!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Rusztowania Szalunki
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 16