.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Fiat 126p - Projekty, które jarały nas kiedyś...

Madd - 2012-10-16, 11:30
Temat postu: Projekty, które jarały nas kiedyś...
Siemanko,

Pomyślałem, żeby otworzyć tu temat ze zdjęciami (opisy też mogą być) Fiatów 126, którymi jaraliśmy się kilka lat temu.
Ja dodam coś od siebie, każdy z Was może dodać coś od siebie.

Oczywiście, wrzucajcie tu zdjęcia samochodów, których albo już nie ma (złom lub dzwon) albo ślad po nich zaginął (po sprzedaży itp.).
No i niech będą to samochody, zmodyfikowane kilka lat temu, a nie np. w zeszłym roku.

Na początek ode mnie:

Maluch Taquito:




Info:

Z ZEWNĄTRZ:
- kolor METALIZOWANA WIŚNIA
- lusterka Engelmann pochodzące z Opla Manty
- klamki z audi A4
- brak anteny
- poszerzone błotniki przód i tył o 4 cm
- brak wlotów powietrza
- brak bocznych kierunkowskazów
- przednie lampy SMOKED LIGHTS
- światła tył-białe klosze ( nieco zmodyfikowane)
- światła postojowe diodowe
- zderzaki w kolorze nadwozia
- przednie kierunkowskazy od golfa 2 firmy HELLA dymione
- felgi KBS 7/13 cala z oponami 175/50 Dunlop SPORT SP 2000
- tłumik TEKLA
- brak zamka w klapie
- brak oznaczeń
- zmodyfikowane kratki na tylnej klapie
- tylni klosz przeciwmgielnego biały
- drzwi przerabiane pod pełne jednoczesciowe szyby od malucha wersji elegant

ZAWIESZENIE:
- resor klepany oraz skracane podstawki
- sprężyny robione na zamowienie ( skracane i doginane )
- amortyzatory KAYABA, wszystkie krótkie

ZMIANY WEWNĄTRZ:
- wszystkie lemanty wnetrza od eleganta
- kierownica Monza polerowana i obszyta skórą
- trwaja prace nad beżowym wnętrzem
- zegary od ccs-a
- sportowe pedały
- brak tylnej kanapy
- i inne

SILNIK:
- swapowany na jednostkę 1.1l - ostatecznie jednak, z tego co powiedzial mi Aronp silnik nie zdążył podobno trafić do auta i samochód się sprzedał.

Czy ktoś wie, co z samochodem działo się dalej albo w czyje ręce trafił?

___________________________________________________________________

Mój absolutny faworyt, którego na pewno zrobię kiedyś replikę (oczywiście z pewnymi zmianami :D ) - Maluch Septica:




MODYFIKACJE:

SILNIK:

- aluminiowa miska olejowa spolerowana
- wałek sportowy
- splanowana głowica

Z ZEWNĄTRZ:
- kolor PURPLE BEAUTY
- chromowane lusterka
- brak klamek
- bad look
- chromowana jedna wycieraczka
- brak anteny
- wlot na prawym błotniku od vw T4
- poszerzone błotniki przód i tył
- brak wlotów powietrza
- dospawane progi
- wlew paliwa od hondy CBR
- brak bocznych kierunkowskazów
- przednie lampy soczewkowe z XENONAMI
- światła tył-białe klosze
- światła postojowe w kierunkowskazach koloru pomarańczowego
- wnęka na tablicę rejestracyjną od vw BORY
- zderzaki w kolorze nadwozia
- przednie kierunkowskazy od golfa 2
- felgi RSL 7/13 cala z oponami goodyear 165/55
- tłumik z końcówką SEBRING'a
- brak zamka w klapie
- tylni klosz przeciwmgielnego biały
- brak przedniej rejestracji

ZAWIESZENIE:
- przód resor klepany oraz skracane i utwardzane amortyzatory
- tył amortyzatory bilstein plus dorabiane sprężyny
- amory gazowe

ZMIANY WEWNĄTRZ:
- fotele kubełkowe SPARCO - podgrzewane
- elektryczne szyby
- kierownica RAID 300mm
- całość obita jasną skórą łącznie z deską
- jasna podsufitka
- jasna wykładzina na podłodze
- brak klamek we wnętrzu

AUDIO:
- jednostka Alpine na MP3
- przód panele na 2 glośniki Rodek 17cm na stronę + tweetery
- tył dwa wzmacniacze Blaupunkt MPA2
- kondensator 1,5F; dwa subwoofery 25cm Rockford Fosgate
- kubełkowe fotele

Zrobię sobie kiedyś replikę z normalnymi kierunkami, klamkami i swapem, w tym samym kolorku. Boski był :)

W 2008. pytałem sie co stało sie z tym samochodem. Karol ze 126poznań odpowiedział, ze autko zostało chyba polakierowane na czarno i mozliwe, ze skończyło później na złomie...
Czy ktoś wie o nim cokolwiek więcej?

LOBUZ88 - 2012-10-16, 11:54

Zdecydowanie tzw. Maxi-Maluch





http://www.youtube.com/watch?v=r-lrWTlecLE

Jeden z pierwszych (jeżeli nie pierwszy) central, na pewno zbudowany przed centralem Kazy. Uturbiony motor z Zastavy, skrzynia tez zośka tak samo jak tylny zawias. Auto naprawdę dopierdalało i robiło konkretną robotę, kierowca tez nie spał tylko zacnie maszynę ogarniał, było na co patrzeć na SRSach ;)
Właściciel pisał na F&F jako Rafal-Maxi z tego co pamiętam, ale od długiego czasu cisza, tak samo auto od paru lat już nigdzie się nie pojawiało...ciekawe czy jeszcze istnieje

kaszlak_maniak - 2012-10-16, 13:09

Ahahah, bardzo fajny temat. :E

Nie wiem czy maluch-maxi jeszcze istnieje, ale tak samo, jak te kilka lat temu, tak samo podoba mi się nadal, chciałbym go mieć lub zbudować sobie taki sam. Problem w tym, że oprócz braku funduszy na kolejny samochód i na jego przebudowę brakuje mi też umiejętności do wykorzystywania w pełni takiej maszyny, a nie mam czym i za co ich nabywać. :E

A jak miałem 16-17 lat, a mój FL jeszcze gnił w krzakach i nie zapowiadało się, że prędko z nich wyjedzie, to chorowałem na samochód brata mojej koleżanki:




Cena wyjściowa za to auto to było aż 800zł, nie pochwalę się, co tam było zrobione itp, bo się wtedy jeszcze tak na tym za bardzo nie znałem, dla mnie było istotne, że wtedy cieszyłby moje oko, strasznie podobał mi się ten kolor i zderzaki w maluchach malowane w ten właśnie sposób, wyróżniałby się z tłumu i najważniejsze - nie wymagał praktycznie żadnego nakładu finansowego w przeciwieństwie do mojego FLa, w którym trzeba było poprawić blacharkę i wymienić połowę mechaniki, żeby dorównywał mu stanem. Do zakupu jednak nie doszło. Samochód niby trafił do kuzyna, a potem jakoś mi się z koleżanką kontakt urwał i nie wiem, czy to auto istnieje, jak wygląda itp.



TO TEŻ MI SIĘ KIEDYŚ PODOBAŁO. Ale nic o tym aucie nie wiem. Znalazłem zdjęcie dość dawno temu zupełnie przypadkiem.

Był jeszcze jeden maluch, który mi się podobał, ale nie mam zdjęć na kompie (później poszukam w necie). Był opisany w jakimś czasopiśmie motoryzacyjnym, też był żółty, oczywiście ospojlerowany i miał dłubany maluchowski motor. Później znajdę chwilę czasu, to poszukam zdjęć, ale może kojarzycie o jakie auto mi chodzi. :E

EDIT:

Ahahah znalazłem:



I jeszcze TEN!



Ale też nic o nim nie wiem, pamiętam tylko to zdjęcie. :E

FreddieM - 2012-10-16, 14:57

Temat świetny, bo Ci którzy siedzą na forach od niedawna mogą dowiedzieć się czegoś co było kiedyś.
A domorośli mechanicy mają idealną okazję zobaczyć jak maluch NIE powinien wyglądać :E


Maxi maluch jak dla mnie potęga!

Domage - 2012-10-16, 15:03

Madd napisał/a:
Czy ktoś wie, co z samochodem działo się dalej albo w czyje ręce trafił?


W czyje ręce trafił to nie wiem, ale nowy właściciel tego fioletowego, odtuningował go, bo jeździł nim na codzień.(jakiś temat na forum był o tym aucie).
Ostatnie foty z tym autem jakie pamiętam, to z klamkami, bez bad looka i z normalnymi światłami, nie pomalowany, stojący na zwykłych felach w jakimś zakurzonym garażu.

Mateusz23maw - 2012-10-16, 15:18

Kurwasz 200km/h maluchem :shock:

Kiedyś ten nie dawał spać mi po nocach w czasach gimnazjum. (nic o nim nie wiem)

Budzik - 2012-10-16, 15:21

Przeciez to VT...
xemup - 2012-10-16, 15:22

ale i tak nie dawał spać :E
Mateusz23maw - 2012-10-16, 15:23

Kiedyś o tym nie wiedziałem i dlatego tak mi się podobał ;)
- Wolf! - - 2012-10-16, 15:28

Teraz jestem w pracy i nie mam dostępu do fotek sprzed lat (później dodam kilka projektów).
Oprócz większości wyżej wymienionych 126, podobał mi się jeszcze szerszeń:



Mateusz23maw - 2012-10-16, 15:44

To teraz zapodam coś realistycznego, czym napewno w tamtych czasach żył cały maluchowski półświatek. A był to maluch z silnikiem alfy romeo :twisted:



Więcej na ten temat w tym oto filmiku.
http://www.youtube.com/watch?v=2tKNNcgN7K4

Domage - 2012-10-16, 16:35



Maluch Krzyś, z silnikiem z Corrado VR6 o ile dobrze pamiętam.

Michu - 2012-10-16, 16:56

A mnie jarał i jara do tej pory ten maluch:


Link: http://fiat126p.pl/index....leria=46&foto=1

kapsel - 2012-10-16, 17:35

Suuuper temat!
Jak zobaczyłem tego malucha w 2008 na zlocie w Czechach to sobie postanowiłem, że mój będzie baardzo podobny!


Maluch Krzyh00







I oczywiście Maciuhha!

sigo - 2012-10-16, 18:24

Szkoda że maciuchowy nigdy nie wyjechał, projekt był gruby. A kto pamięta auto system-y? Kiedyś to był sztrucel o konsystencji czipsa, po remoncie i modach na grubo. Felga rwała suty. Teraz jestem na tel to fot nie wrzuce :/
kapsel - 2012-10-16, 18:26

Też było zajebiste, ale po remoncie gdy je sprzedał to też stało się struclem, ktoś je poobijał itp. felgi miał super, pamiętam że to były Fondmentale ;)
sigo - 2012-10-16, 18:33

Potem byl na pogon za chyba 300zl z powybijanymi szybami i dojechany przeokrutnie.
Mes - 2012-10-16, 18:48




Maluch valenti.no , też fajny projekt, zawsze mi sie podobał. Wie ktoś może co sie z nim stało ?

kapsel - 2012-10-16, 19:04

ooooooooo tak, uwielbiałem tego malucha! ja pamiętam, że skończyło się na tym, że maluch stoi dalej u niego w garażu ale seryjny (potrzebował kasę i posprzedawał graty), ale to było z 3 lata temu ;)
Jakub - 2012-10-16, 19:28

kolejny dowód, że EL na chromach może dobrze wyglądać :D
kaszlak_maniak - 2012-10-16, 19:31

Jakub napisał/a:
kolejny dowód, że EL na chromach może dobrze wyglądać :D


Przypadek.

Bonus - 2012-10-16, 20:13

Pamiętam jak jarałem się rajdówką Maciuhha na terytorium, stąd do dziś podoba mi się połączenie zielonego elegantowskiego koloru z białym ( pozdro szamans :) )
sigo - 2012-10-16, 20:14



Systemowy lamóh



Btw, a pamiętacie malucha z frontem od seja ?

Btw#2

O ile dobrze pamiętam od niego również pochodził maluch, którego kupił mój sąsiad jak jeszcze byłem gówniarz, jeździł po Katowicach w telepizzie. Pomodzony na grubo, żółty kaszel na mega glebie z poszerzkami z seja, dłubnięty dobrze silnik, bezklamex system + taka malutka stalowa klamka dorobiona od kierowcy, podobna jak w trzydrzwiowych uno. Na początku wiejski do bólu, 2x niebieski spojler i niebiesko białe przedłuzane zderzaki do ziemi, niebieskie progi. Te plastiksy leżą do dzis u mnie w piwnicy na starym mieszkaniu :P Nigdzie w necie nie ma jego fotki, szkoda

kapsel - 2012-10-16, 20:15

o, jeszcze był bartonkowy brałn
davinci717 - 2012-10-16, 20:22

To może ja rozwinę trochę to co wrzucił kaszlak_maniak a mianowicie:


Tak więc jest to Elegant z ostatnich lat produkcji, 99 rocznik chyba.. Wiem, że miał robiony remont blacharki, nowy silnik kupiony jeszcze z zapasów w Bielsku, nowy lakier, nowe zawieszenie. Ogólnie widać, że ktoś o niego dobrze zadbał.

Trochę więcej zdjęć:




Delmut - 2012-10-16, 20:23

kapsel napisał/a:
o, jeszcze był bartonkowy brałn

No właśnie... Dla mnie punktem zwrotnym był Korozyjny ST.

Chciałem ulżyć Ibizie i na dojazdy do pracy chciałem kupić Malucha. Wtedy przypadkiem znalazłem auto Korozji. Tak mnie kopnęło, że teraz mam ich sześć:)

Madd - 2012-10-16, 20:25

Cytat:
Temat świetny

Cytat:
Suuuper temat!

:) Bardzo sie ciesze, że sie podoba!

Spodziewałem się dodania przez Was większości z tych Maluchów :)
Valenti.no był jednym z nich. Samochód stał w garażu, a właściciel latał MK3 na Mercedesach, jesli dobrze pamiętam. Czy nadal trzyma Malucha - nie mam pojęcia.

Cytat:
o, jeszcze był bartonkowy brałn

A z nim co się stało? Poza tym, że podobno trafiło tam 899spi? :roll:

Cytat:
I oczywiście Maciuhha!

Długo czekałem, aż wstanie to z ziemi, ale sie nie doczekałem. Co było dalej?

Bonus - 2012-10-16, 20:25

Ahh sam pamiętam jak trafiłem na stronę Korozji i tez od tego się wszystko zaczęło.
bzyku - 2012-10-16, 20:26

Ja, gdy trafiłem na forum to najbardziej jarałem się Bordo FL'em Wolfa, którego chyba nie trzeba przedstawiać :mrgreen:
dynz22 - 2012-10-16, 20:26

a mi zawsze sie "siódemka" ósmego podobała :
http://www.3s.fora.pl/prz...899ccm,650.html
szkoda że tak skończyła...
http://www.fotosik.pl/pok...bd80eeddb9.html

Groszek - 2012-10-16, 20:32

Wszystkie te auta były przekozakami kiedyś!

Właśnie, co z Brownem Bartonq'a? Osobiście nic o nim nie słyszałem od zlotu w Wrocławiu... :roll:

Było kilka grubych projektów które wszyscy śledziliśmy dzien po dniu :P

Osobiście podobał mi się jeszcze maluch Pat'a? Nie pamiętam nicku... Był na pewno z F&F



AAAA i jeszcze słynny 1.9 TDI z Węgier o którym krążyły legendy...



Autko o którym przez czas slad zaginął ale na szczęście odnalazł się i żyje nadal!



I gruby projekt z Pomorza!


- Wolf! - - 2012-10-16, 20:36

Jedne z moich ulubionych:












sigo - 2012-10-16, 20:38

A skąd Wy macie takie rewelacje że brown swapowany ? :o

Browna to ja już w pewnym momencie miałem jak to się mówi, pełną dupę :lol2:
Bartek nakupił tryliard części, i tak go sobie składaliśmy. Tylko że z czasem po trochu, coraz rzadziej i rzadziej. W sumie to od momentu poskładania go jako-tako na tych częściach nic wiecej poza nowym lakierem się z nim nie działo. Stoi w Myszkowie w garażu. Wszyscy mają do niego daleko, pewne rzeczy zostały poprawione, ale jeszcze co nieco trzeba podłubać. Jutro się go zapytam co dalej i kiedy coś modzimy znowu, bo w sumie stoi to już trzeci rok chyba tak nierozwojowo trochę

kapsel - 2012-10-16, 20:42

Wspomnienia wracają! :) Maluch Pata też był super! Z kolejnych legend, które na szczęście są nadal u nas na forum to jak Groszek już wrzucił wcześniej maluch Kjuba i Jacqa ;)

Jeszcze pamiętam na bajzlu był gościu, który budował fajną rajdówkę, ale nie pamiętam co się z nią stało, miał nick Mariusz079 i był z Wrocławia (miał w avatarze czerwonego FLa z żółtymi drzwiami, na białych ATS Classic)

Poza tym to jeszcze Gie (który też jest u nas na forum)!

kaszlak_maniak - 2012-10-16, 20:44

To on ma go jeszcze w ogóle?

Może mi się coś pierdoli, ale zdawało mi się, że go sprzedał i że nawet na bajzlu zdjęcia były na lawecie. A może z jakimś innym autem mi się pomieszało...

kapsel - 2012-10-16, 20:44

To było zdjęcie na Sigowej przyczepce :E Pamiętam zdjęcia brałna po ostatnim lakierze, ale na tym własnie historia ucichła...
Madd - 2012-10-16, 20:46

Ratstylz by Jacq. Maluch obecnie w rękach Krzyśka.
W sumie na początku tworzenia się stylu rat i rost w Polsce:




Maluch Łukasza. Piękny kolor na punkcie którego oszalałem, tylna klapa w czarnym macie, rekiny.. ale to były czasy :) Chciałem wtedy, żeby mój Maluch wyglądał podobnie.




FL Porthosa, gdy jeszcze nie wyglądał jak śmietnik:




Mega tuning, nie znam właściciela, nie wiem nic o tym aucie.
Nadal ma w sobie coś co bardzo mi się podoba.




No i jeden z moich ulubionych, Maluch Tuninga:


Malina - 2012-10-16, 20:48


Panowie ma ktoś zdjęcie tego malucha żeby było widać rejestracje?

- Wolf! - - 2012-10-16, 20:51

MalinaDJ, mam.

CZR ****

sigo - 2012-10-16, 20:51

niet niet niet

Na przyczepce to on przyjechał pod warsztat na witosa gdzie wtedy pracowałem. Tam miał mały remont, wymianę generalnie wszystkiego z mechaniki, całkowicie nowe zawieszenie, hamulce, poprawki tu i ówdzie. No i przyszedł zajebisty grad wielkości piłek, gdzieś między tenisową a golfową i browna nie oszczędził. Poszedł nowy lakier i wyglądał na powrót jak powinien.

Zdjęcie na lawecie było robione przed samiutkim Myszkowem przeze mnie. Bart jechał maluchem, a ja gejowym cabrio za nim. No ale brown nie dojechał, bo zaczął się rozkręcać po drodze :P chyba 3km od miejsca docelowego.

Madd - 2012-10-16, 20:51

Cytat:
I gruby projekt z Pomorza!

Raczej sie tu nie nadaje - jest za świeży.


EDIT:

Jumper!


Groszek - 2012-10-16, 20:57

Madd napisał/a:
Raczej sie tu nie nadaje - jest za świeży.


No nie śmierdzi mocno ;) 3-4 lata temu to było ;)

Madd - 2012-10-16, 20:59

Groszek, :shock: Ale ten czas zajebał. To przepraszam, myślałem ze to z 2 lata temu było :O Jak najbardziej, nadaje sie!
- Wolf! - - 2012-10-16, 21:00

BIS Dar00 - zawsze lubiłem go w tej konfiguracji (miał to coś):


Czerwony FL (podobało mi się połączenie szerokiego plastiku z dokładnie tym typem nakładek progowych)


Swap


sigo - 2012-10-16, 21:02













To auto miało od groma właścicieli. Gdzieś miałem fotę jak stoi w stanie sama skorupa na podwórku. Najpierw to jeździło na torze w Tychach, wylądowało na allegro, kupili to bad z fisherem. Potem kupił to Domin, mieliśmy to składać w kupę ale chyba sobie nabrał za dużo prodżektów na głowę.

Madd - 2012-10-16, 21:08

Maluch Cinka. na pewno większość starych bywalców go kojarzy.
Kupe lat w jego rękach. Najświeższe jego fotki pochodzą z 2009r.
Ktoś wie, co dalej?


Aron - 2012-10-16, 21:12

Był na Manufakturze, ma się dobrze :)

A temat inspirowany ostatnimi pogawędkami z Maddem na gg :mrgreen:

A co powiecie na Eleganta Kabzika?
Kiedyś mnie jarał opór!







Zawsze będę uważał, że zielony z EL-a jest dużo ładniejszy niż zielony z ELX-a :mrgreen:

- Wolf! - - 2012-10-16, 21:23
Temat postu: Re: Projekty, które jarały nas kiedyś...
Madd napisał/a:
Siemanko,

Maluch Taquito:

Obrazek
Obrazek



Starzy wyjadacze wiedzą jak samochód wyglądał wcześniej, ale myślę, że warto przypomnieć ;)




Cholera odpaliłem dziś wszystkie płytki jakie mam ze zdjęciami i masakra ile pięknych projektów było :)

Madd - 2012-10-16, 21:24

Pamiętam go doskonale. Świetny wóz. Ciekawiły mnie zawsze te plastikowe progi.
Podzielam tez zdanie odnośnie koloru ;)

kaszlak_maniak - 2012-10-16, 21:30

Maluch Cinka nadal żyje, ma się w sumie dobrze, dalej zgarnia nagrody, jak już Aron wspomniał, ostatni raz widziany na Manufakturze.

Też mi się zawsze bardzo podobał i w sumie nadal podoba ten samochód. Jak zaczynałem swojego FLa, to właśnie ten samochód mnie inspirował, miał być częściowo do niego upodobniony, no ale nie wyszło.

Mes - 2012-10-16, 21:30


Maluch marodj


Scorpiona

sigo - 2012-10-16, 21:31

w sumie zajebiste jest to, że niektóre z tych starych projektów żyją do dziś, ot choćby NONAME, widać ich na niemal każdej imprezie. Ujowo z deczka, ze to nieliczne wyjątki :roll:
Aron - 2012-10-16, 21:39

Mes napisał/a:
Scorpion
[*]
xemup - 2012-10-16, 21:43

Szyby i belka jeszcze leżą u sylwka na szrocie :E
Alex - 2012-10-16, 21:44

i klamka
Delmut - 2012-10-16, 22:20

Co Wy tam wiecie :P

Mój projekt:






:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aron - 2012-10-16, 22:27

Ten też mi kiedyś grzał zwoje mózgowe!









I tu przyznam się, że połączenie lakieru ZOMO, chromów i czarnej listwy na boku nie przeszkadza mi, przeciwnie, podoba mi się!

Albo autko Jaśka z Piły, projekt od wielu lat mi się podoba, właściciel ma autko nadal i niezmiennie jest w świetnej kondycji!



Swego czasu długo miałem go na tapecie na kompie w robocie :>

sigo - 2012-10-16, 22:30

jak już jesteśmy przy wrzucaniu swoich bisów, w "fabrycznych" lakierach


Madd - 2012-10-16, 22:40

sigo, nie po to ten temat utworzyłem! Delmut sobie tylko zażartował...
sigo - 2012-10-16, 22:45

No wiem, to przecież nie mój projekt, ale swojego czasu dość ciekawy, chociażby ze względu na gruuube audio na pokładzie (autentycznie GRUBE.) i ciekawy lakier. Ja go tylko przejąłem później :P Nie mam fotek sprzętu jaki tam siedział, chociaż fotki i tak nie oddadzą tego co tam sie działo. Wicher :mrgreen:
Aron - 2012-10-16, 22:55

A tu dowód na to, że minimalne zmiany mogą dać świetny efekt.
Od zawsze nie podobała mi się ta lista płac, jednak stan ogólny auta, dobrze dobrana Polonezowska felga, środek, a przede wszystkim kierownica <3 dawały dobre autko. Owszem, było parę detali, które mi się nie podobały, ale to naprawdę detale.
Niektórzy wiedzą, jak potem skończył - ospoilerowany, z nieco wypłowiałym lakierem. No i chyba ktoś go na b1 rejestrował.








Madd - 2012-10-16, 23:08



Warto o nim wspomniec :)

Aron - 2012-10-16, 23:19







Pamiętam jakie poruszenie wywołała komora silnika jak sopel pokazał to zdjęcie na sieci :twisted:

sigo - 2012-10-16, 23:20

Pitera bolid :





Przypominają mi się trendy panujące na forach :mrgreen:


Rajdufki, jak Krzych00, a potem np czerwony od Bartonga.

Po tym powyższym moda na czarną klapę :mrgreen:




Madd napisał/a:
Obrazek

Warto o nim wspomniec :)


http://www.youtube.com/watch?v=5RJrLOc1Jcs :?

Aron - 2012-10-16, 23:23

Ten pomarańczowy z czarnym paskiem jest kozacki :shock:
kapsel - 2012-10-16, 23:35

Czekałem tylko aż Sigo wrzuci fotki zielonego potwora, sam miałem wrzucić ale mnie uprzedziłeś :twisted:

Ale legend! Ja jutro jeszcze coś wrzucę na pewno, jak mi się przypomni ;)

Jaki miał nick ten gościu z Białegostoku? Kielek?

sigo - 2012-10-16, 23:37










Czuczu miał też dobrego sprzęta, ale już mi się nie chce szukać :mrgreen:

kapsel napisał/a:
Jaki miał nick ten gościu z Białegostoku? Kielek?


DRIFFTER

Kielek to chyba ten, co tak grubo pomodził 650 :P

Jakub - 2012-10-16, 23:44

o ja, wloty w pomarańczowym są boskie :O
sigo - 2012-10-16, 23:51

Kiedyś były takie na Allegro, były też takie ze wzorkami jakimiś gejowymi, płomieniami etc. Spory wybór ogólnie :P
głodny - 2012-10-17, 00:10


Mariuszz - 2012-10-17, 00:16

Projekt taki sobie, ale felga gniecie jaja :shock:
głodny - 2012-10-17, 00:18

Był opisany w GT 2004 lub 2005 nie pamiętam już.
Krzysiek. - 2012-10-17, 00:22








sigo - 2012-10-17, 00:40

Srebrny moomin :twisted: :o

Siedzi/siedziało tam 1.0 z uno na gaźniku, pod klapą profeska, wszystko ladnie się świeciło. Jeździło tak sobie, albo taki kierowca, bo na torze nic nie pokazał za bardzo.

Reszta auta troszkę wiała "tjuninkiem", dwa mugeny, z czego jeden pełny przelot - z jednej strony wlatywało powietrze z atmosfery :lol2:

Madd - 2012-10-17, 01:08

Sigo mi sie wydaje, że KIEŁEK i DRIFFTER to jedna osoba. Na innym forum był chyba nawet KIEŁEK_DRIFTER czy coś takiego. Oczywiscie, moge sie mylić.
sigo - 2012-10-17, 01:14

całkiem możliwe :mrgreen:
Aron - 2012-10-17, 09:47

W Moominie siedzi od dawna 1200, ma wszystko zalegalizowane w w papierach, a auto jest gruntownie zmieniane jeśli chodzi o skorupę - wiem, bo mieszkamy pół godziny drogi od siebie :E

A ta wiśnia od głodnego była w 2004 roku w GT - niezły kozak, na tamte lata typowy german/clean look.

A co do tego pomarańczowego co dał sigo - macie jakieś więcej info i jakies jego specyfikacje?

kaszlak_maniak - 2012-10-17, 10:07

A ktoś wie coś na temat tego samochodu?





Pierwszy i ostatni raz widziałem na V ogólnopolskim w Poznaniu. Oprócz Cinka był to jedyny swap tam obecny. Siedziało tam całkiem żwawe 900ccm i auto na żywo się bardzo dobrze prezentowało. Ktoś wie, czy to jeszcze żyje i jak się ma?

Tomash85 - 2012-10-17, 11:50

Aron napisał/a:
A tu dowód na to, że minimalne zmiany mogą dać świetny efekt.
Od zawsze nie podobała mi się ta lista płac, jednak stan ogólny auta, dobrze dobrana Polonezowska felga, środek, a przede wszystkim kierownica <3 dawały dobre autko. Owszem, było parę detali, które mi się nie podobały, ale to naprawdę detale.
Niektórzy wiedzą, jak potem skończył - ospoilerowany, z nieco wypłowiałym lakierem. No i chyba ktoś go na b1 rejestrował.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Mi też się strasznie podobał :!:


A jak zaistniałem w necie moją zabaweczką to na widok Porthosa pomarańczki miałem ślinotok...
http://www.rezerwa126p.pl...da50abd248e05a6

:)

Groszek - 2012-10-17, 16:09

Pamięta ktoś Czarnego FL'a swapa na tablicach WOT z Ogólniaka z Bydgoszczy? ;) Nie mam nawet zdjęcia żadnego ale fajnie wyglądał :P I miał LPG :mrgreen:

http://vimeo.com/37018167

1:36 :P Jest!

Poza tym, warto powspominać zlot sprzed 3 lat :D

kaszlak_maniak - 2012-10-17, 16:12

Pamiętam. :E Ale zdjęć też nie mam, w Bydgoszczy nie robiłem ich w sumie wcale.
Playzer - 2012-10-17, 16:52

Tego niebieskiego malara na WOT nigdy nie widziałem w okolicy, za to Czarny kręci się dość często ;)
Mariuszz - 2012-10-17, 19:56

Mnie zawsze podobał się FL Lukiego, taki minimalizm, brak listew, gleba i czarne rekiny :>


soine - 2012-10-17, 20:24

Aron napisał/a:


Albo autko Jaśka z Piły, projekt od wielu lat mi się podoba, właściciel ma autko nadal i niezmiennie jest w świetnej kondycji!



ooo tak coś pięknego i istnieje nadal ;)

Ja zawsze kochałam tego maluszka, szkoda że tak skończył


a bartonq z brownem z tego co wiem podnieśli się po gradobiciu i w dalszym ciągu
jest w posiadaniu browna.

O Sigo! Pamiętam violeta, piękny był, kolor potęga!

sigo - 2012-10-17, 20:33

soine napisał/a:
O Sigo! Pamiętam violeta, piękny był, kolor potęga!


No, kulor był mega :mrgreen: na Uro krążyły jakieś kradzieje wtedy i odczepiały fanty z lusterek, to może jakaś pamiątka się zachowała :P :lol2:

soine - 2012-10-17, 20:42

smoka mam do tej pory ;)
sigo - 2012-10-17, 20:57

ooo :o :mrgreen:

Milion baniek za epicką fotę żaby podłączającego linkę gazu, mina jego bezcenna :lol2:

mickel - 2012-10-17, 21:01

Mnie od zawsze jarał ten maluch i nadal chciałbym takiego mieć, a na pewno ten kolor lakieru 8)





ktoś wie co się z tym maluszkiem dzieje?

Czarownica - 2012-10-17, 21:07

ten mnie jara do dziś

Alex - 2012-10-17, 21:10

Czarownica napisał/a:
ten mnie jara do dziś

muj borze tak!!!

bad - 2012-10-17, 21:11

Panowie maluszek na ats classic z pomarańczowymi drzwiami i swapem na 1.0
raczej poszedł, miałem okazję go kupić, ale nie było wtedy kaski, przycisło go i chciał go nawet za
tysiaka sprzedać, więc raczej auto nie jeździ.
Maxi rafał z pół do roku temu startował na jednym z rajdów, auto trzymało się na naklejkach, silnik dawał
rade, ale przydała by się nowa buda, a przynajminej remont kapitalny.

Projekt marcusa:
http://sanus.fotosik.pl/albumy/11047.html#back
auto seryjne, ale robione od podstaw, wszystko albo nowe albo regenerowane, po kolei
rzadka robota w tamtych czasach, gdy maluchy jeszcze trzymały cenę

grzesxxx
http://imageshack.us/phot...0000050ms0.jpg/
delikatny retusz

bis medyka:
http://imageshack.us/phot...scf0608yi9.jpg/
http://imageshack.us/phot...scf0606co2.jpg/

silnik timona:
http://img62.imageshack.u...pict0026bw3.jpg
http://img510.imageshack....pict0021tj1.jpg

Aron - 2012-10-17, 21:22

mickel napisał/a:
Mnie od zawsze jarał ten maluch i nadal chciałbym takiego mieć, a na pewno ten kolor lakieru 8)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ktoś wie co się z tym maluszkiem dzieje?

Widziałem go na żywo na piotrkowskiej tuningomanii w 2005 - ojjj, robił wrażenie, robił...

Madd - 2012-10-17, 21:46

Soine, Rosta wrzuciłem już wcześniej :)

FL by Bilo. Lubiłem od zawsze, ciekaw jestem, czy cos sie zmieniło, bo właściciel pewnie ten sam :)


sigo - 2012-10-17, 21:52

bad napisał/a:
silnik timona:
http://img62.imageshack.u...pict0026bw3.jpg
http://img510.imageshack....pict0021tj1.jpg


Ooo ! :mrgreen: To to właśnie. :twisted:


No i to co latało na Uro z Tobą na pokładzie zielone, też całkiem fajne było, i każdy tam to chciał pomacać wtedy :mrgreen:

kapsel - 2012-10-17, 21:54

Łoooo, a mi się przypomniało teraz, jak zawsze zazdrościłem Śląskowi spotów na Uroczysku! ależ to było legendarne miejsce latania bokiem :twisted:
sigo - 2012-10-17, 22:07

Uroczysko było na konkrecie :mrgreen:


BTW, męczę i męczę, ale nie odpalają foty...

Malucha z 650ccm na wtrysku własnej konstrukcji i sterowania znają ? :E

Fotki silnika zdechły, ale są takie :





Baryla - 2012-10-17, 22:21

U mnie w szkole leży silnik malucha na wtrysku, niestety program padł i czekamy na nowy program żeby w końcu go uruchomić i sprawdzić jak śmiga :E
razor34 - 2012-10-17, 22:23

:shock: :shock: :shock:
Bonus - 2012-10-17, 22:30

Podobny komputerek robił kiedyś Miglandz, czerwony FL z małyszem, z Żor.
SHamanss - 2012-10-17, 22:38

kapsel napisał/a:
Łoooo, a mi się przypomniało teraz, jak zawsze zazdrościłem Śląskowi spotów na Uroczysku! ależ to było legendarne miejsce latania bokiem :twisted:



Jak chcesz to możemy się kiedyś tam przejechać ;) . To rzut beretem ode mnie :mrgreen:

kaszlak_maniak - 2012-10-18, 01:03

Madd napisał/a:
Soine, Rosta wrzuciłem już wcześniej :)

FL by Bilo. Lubiłem od zawsze, ciekaw jestem, czy cos sie zmieniło, bo właściciel pewnie ten sam :)

[url=http://img6.imageban...47x.jpg]Obrazek[/URL][url=http://img6.imageban...51h.jpg]Obrazek[/URL]


http://www.youtube.com/wa...&v=uF6u7fq6A6s#

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

W sierpniu się pojawił na chwilę na terytorium.

jacq - 2012-10-18, 10:17

Madd napisał/a:
Ratstylz by Jacq. Maluch obecnie w rękach Krzyśka.
W sumie na początku tworzenia się stylu rat i rost w Polsce:

Obrazek

w forumowym światku byłem chyba 3 lub 4 z rostową klapą

foto z ostatniej mojej przejażdzki, po roku stania w garażu. Potem jeszcze rok i postanowiłem sprzedać i trafił szczęśliwie.


haha taka anegdotka-suchar: dwa lata bob stał i czasem nim jeździłem i wogóle nie lałem paliwa (a żyd się już świecił). wieczorem przed przyjazdem Krzyśka jeszcze się przewiozłem po ulicy pod blokiem na pożegnanie. Na drugi dzień przy Krzyśku już nie odpalił, skończyło się paliwo... jak i moja przygoda z maluchem :lol2:

Tomash85 - 2012-10-18, 10:26

Madd napisał/a:
Soine, Rosta wrzuciłem już wcześniej :)

FL by Bilo. Lubiłem od zawsze, ciekaw jestem, czy cos sie zmieniło, bo właściciel pewnie ten sam :)

[url=http://img6.imageban...47x.jpg]Obrazek[/URL][url=http://img6.imageban...51h.jpg]Obrazek[/URL]
Śmiga jeszcze...
http://www.youtube.com/watch?v=uF6u7fq6A6s

:mrgreen: :mrgreen:

Po ujrzeniu tego maluszka to mam smaka na p4 :E

bad - 2012-10-18, 11:07

sigo napisał/a:
...
No i to co latało na Uro z Tobą na pokładzie zielone, też całkiem fajne było, i każdy tam to chciał pomacać wtedy :mrgreen:

sigo nie potrafię sobie przypomnieć, o co chodzi????

uroczysko się skończyło, pełno szkła, rozwalony beton: gratis od pobliskich mieszkańców,
naprawdę fajne miejsce, teraz my zazdrościmy częstochowie, bo ma wyrazów i każdemu kto
ma chociaż namiastkę miejsca w które można podjechać i polatać bokami ;)

nie mam fotek, ale jak ktoś ma to niech wrzuci auto maliniaka, jeden z pierwszych maluchów
kulający się na 175/50 i napewno pierwszy z flamer kitem, obecnie stoi w garażu i czeka
na zakończenie projektu swapa 1.0, mam nadzieję, że jeszcze wyjedzie.

sigo - 2012-10-18, 13:07

Tfu. Czerwony. Z anorektyczną klapą ;d
ignac2004 - 2012-10-18, 13:23

Kurde to były czasy, aż się łezka w oku kręci :)

Swap QBA745



Miałem okazję macać go na żywo.. to były czasy.. ahh...

soine - 2012-10-18, 15:46

Sigo:




żabka zielona była całkiem fajna, próbowałam Bada namówić na kupno jej, ale stała
chyba u Domina goła buda w śniegu od dłuuugiego czasu i czar prysł.

Uro fajne miejsce, ale według mnie nie umywa się do Wyrazowa, który niestety też
został zaniedbany, na imprezy okolicznościowe miasta jest sprzątane, a tak
wieśniacy palący gumy w bejach śmiecą ile się da :roll:


i jeszcze jeden kjubowy bob - perfekcja!


oraz maluszek MAXA

ATi - 2012-10-18, 22:08

Bonus napisał/a:
Podobny komputerek robił kiedyś Miglandz, czerwony FL z małyszem, z Żor.

Może jakieś info na ten temat?
W moim mieście taki projekt, chętnie bym się dowiedział o tym wtrysku.

ignac2004 - 2012-10-19, 09:25

Miglandz nie robił wtrysku tylko sam komputerek pokładowy postawiony na Atmedze.

Jutjub


ahh... czasy 126-klubu :roll:

Madd - 2012-10-19, 21:34

Cytat:
maluszek MAXA

To raczej nie jest projekt sprzed lat.

No i nie wrzucajcie pięćset razy tych samych zdjęć...

Baryla - 2012-10-19, 21:41

ATi95 napisał/a:
Bonus napisał/a:
Podobny komputerek robił kiedyś Miglandz, czerwony FL z małyszem, z Żor.

Może jakieś info na ten temat?
W moim mieście taki projekt, chętnie bym się dowiedział o tym wtrysku.


Spróbuję we wtorek dowiedzieć się i obejrzeć dokładnie silnik malucha na wtrysku :)

sigo - 2012-10-20, 00:19

Maluch na wtrysku jest od Krzemowego z F&F. Trzeba by go prosi o wrzucenie na nowo fotek ;d
ignac2004 - 2012-10-24, 16:59



Mochowy Beż 8)

Tomash85 - 2012-10-24, 17:04

ignac2004 napisał/a:
Mochowy Beż 8)
Podobno Moch go już nie ma :>
ignac2004 - 2012-10-24, 17:07

Ja pamiętam czasy jak powstał, to było jak widać na zdjęciu, ładne lata temu :E
Hanss - 2012-10-24, 17:43

Aron napisał/a:
A tu dowód na to, że minimalne zmiany mogą dać świetny efekt.
Od zawsze nie podobała mi się ta lista płac, jednak stan ogólny auta, dobrze dobrana Polonezowska felga, środek, a przede wszystkim kierownica <3 dawały dobre autko. Owszem, było parę detali, które mi się nie podobały, ale to naprawdę detale.
Niektórzy wiedzą, jak potem skończył - ospoilerowany, z nieco wypłowiałym lakierem. No i chyba ktoś go na b1 rejestrował.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Chyba żyje bo identyczny lekko zaniedbany jeździ po Cieszynie.

Aron - 2012-10-24, 21:17

Również z tego co mi wiadomo Moch sprzedał Beża, ale ma za to swojego chyba pierwszego Malucha, czyli Bobera

kapsel - 2012-10-24, 21:21

tak
harry37 - 2012-10-27, 01:02



nie jara mnie to i nie jarało... mimo ogromu pracy wyglada wieśniacko ale z ciekawośći ktoś coś wiecej wie o tym wynalazku?
wpakować takiego bydlaka do malucha to musiało być wyzwanie :D

wilq1902 - 2012-10-27, 01:09

Dragster na bazie malucha? :mrgreen:
Jakub - 2012-10-27, 08:36

nie pierwszy i zapewne nie ostatni, wiem o 3 :)
ignac2004 - 2012-10-27, 09:40

A Kispolszki? :)
freeman1982 - 2012-10-27, 12:39

może nie ten ale starty mają nie złe :mrgreen:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
mnie zawsze ten biały jarał z R1
http://www.youtube.com/watch?v=kmQGIk8rAEM
http://www.youtube.com/wa...feature=related

bad - 2012-10-28, 15:02

harry37 napisał/a:
...
wpakować takiego bydlaka do malucha to musiało być wyzwanie :D


Raczej nałożyć budę z malucha na takiego rurowca, bo to nie jest maluch, tylko wygląda jak
maluch jak w sumie większość dragster'ów tylko ksztautem przypominają jakieś auta.

Co do tego białego z silnikiem r1 ma ktoś jakieś namiary albo temat z budowy bo
strasznie mi się te poszerzki podobają.

lukasz_bis - 2012-11-02, 22:16

A ktos kojarzy tego bisa? Mial zrobiony SWAP z bisowskiej 700 na 704 z CC.



kaszlak_maniak - 2012-11-02, 22:26

lukasz_bis napisał/a:
A ktos kojarzy tego bisa? Mial zrobiony SWAP z bisowskiej 700 na 704 z CC.


Jakieś szczegóły znasz?

Ja go pamiętam tylko z jakiegoś ogłoszenia na sprzedaż na jakimś forum.

lukasz_bis - 2012-11-02, 22:27

Caly temat przypomnialem sobie ze go znalazlem i w "razie co" zapisalem link :)

http://www.terytorium126p...is,690-105.html

kaszlak_maniak - 2012-11-02, 22:38

Ale fajnie. Silnik przełożony razem ze skrzynią, dyfer obrócony, a półosie przycięte i zrobione frezy pod maluchowski zabierak. Genialne. Jak mi się silnik rozsypie, to kupuję CC na dawcę. :lol2:
ATi - 2012-11-02, 23:02

kaszlak_maniak najlepsze jest to, że cena silnika z CC wraz ze skrzynią waha się między 100-150zł. ;)
kaszlak_maniak - 2012-11-02, 23:06

A gdzie szukać w takich cenach w razie czego? Bo na allegrach (tak, wiem że tam są zwykle chore ceny) za sam silnik liczą sobie po 250-400zł, do tego skrzynia pewnie następne 100 jak nie 200 a to już prawie cena kupionego okazyjnie samochodu. :E
Tasok - 2012-11-02, 23:08

kaszlak_maniak napisał/a:
A gdzie szukać w takich cenach w razie czego? Bo na allegrach (tak, wiem że tam są zwykle chore ceny) za sam silnik liczą sobie po 250-400zł, do tego skrzynia pewnie następne 100 jak nie 200 a to już prawie cena kupionego okazyjnie samochodu. :E


Lostark - Miejsce Piastowe, Podkarpacie :E

Jakub - 2012-11-02, 23:38

a gdzie szukać kołyski skrzyni wraz z poduchami z bisa? :D
Zuraw - 2012-11-03, 01:50

Ale wy mlodzi jestescie :D Pamietacie Pierwszy Ogolnopolski Zlot 126p w 2000 roku w Slomczynie, gdzie wszystko przy pomocy Szai sie zaczelo? Jak sie wtedy jaralismy maluchem Mavericka, Raceman mial swojego boba, Kuba Pawlik, osiemsetka Deniora na bazie bloku malucha, ktora jeszcze do zeszlego roku jezdzila!!! Sam maluch Deniora odwiozlem z Krajem (kto pamieta jego KRL?) miesiac temu na zlom. Albo maluch Wojtasa7, Ulika, Bizkita czy Bombera. Pamietacie takich gosci w ogole?
MateuszC - 2012-11-03, 08:37

ja w sumie kojarzę prawie wszystkich. Nie ma co gadać , ale to były zajebiste czasy!
kapsel - 2012-11-03, 11:05

a KRL jeździ? przecież to legenda była :shock:
Madd - 2012-11-04, 01:21

Szkoda, że ktoś tak pocisnął tego BISa. Elegant-BIS to coś co chciałbym zobaczyć :)
Bonus - 2012-11-04, 01:23

Nie pasuje mnie ten wózek tutaj totalnie.
wilq1902 - 2012-11-04, 09:38

Nieudany projekt ten BIS, szkoda samochodu.
lukasz_bis - 2012-11-04, 20:00

Bonus napisał/a:
Nie pasuje mnie ten wózek tutaj totalnie.


Czemu? Przod auta jest kontrowersyjny. A dlatego go wrzucilem bo mial zastosowany silnik i skrzynke z CC 700. A takie rozwiazanie bylo krytykowane.

Moze przeszla moda na tuning 90's ale takie auta moga sie podobac. W koncu nie bedzie samych serii cultow itp. A wylaczajac przod samochod mi sie nawet podoba.

A wracajac do tematu gdy mialem 10-12 lat podobal mi sie ten maluch :) :

Jakub - 2012-11-04, 20:06

http://www.youtube.com/watch?v=-YA3IMwC3Ko :roll:
lukasz_bis - 2012-11-04, 20:11

Wiem trudne do przelkniecia :)
red - 2012-11-04, 21:32

Nie jest to może 126p, ale w 2004 roku był moim zdaniem najładniejszym DF w Polsce ;)
Zresztą dalej bardzo mi się podoba właśnie ten egzemplarz.

http://imageshack.us/phot.../p1090421r.jpg/

Madd - 2012-11-04, 22:35

Wolałbym trzymać się 126p. Zaraz pojawi się tutaj info o czyimś ulubionym Fiacie 127 i tak dalej.

Żeby nie zahaczyć o Tico :E

red - 2012-11-04, 23:45

O Kadetta :P
ignac2004 - 2012-11-05, 11:18

Trzymajmy się tematyki 126p ;)
Delmut - 2012-11-05, 13:04
Temat postu: Re: Projekty, które jarały nas kiedyś...
Madd napisał/a:
temat ze zdjęciami (opisy też mogą być) Fiatów 126, którymi jaraliśmy się kilka lat temu.

ISO-lator






Miał to być BIS z motorem 650. Niestety, jakiś czas temu o temat ucichł i nie wiem czy coś się dzieje w temacie. Zapowiadało się całkiem fajnie.

MAD_DOGG






Zuraw - 2012-11-05, 19:53

kapsel napisał/a:
a KRL jeździ? przecież to legenda była :shock:


Jakby to powiedziec -- tablice wciaz jezdza :twisted:


Emilienko126p - 2012-11-05, 20:57

Podobał mi sie zawsze ten maluch:
http://www.youtube.com/wa...feature=mh_lolz
Ma ktoś jakieś foty o nim?
Czy jeździ jeszcze?

tuner564 - 2012-11-05, 23:06

Temat bardzo trafiony ;) Najlepsze projekty już wrzuciliście, dodam tylko te, które myślę, że warto pokazać i większość z nich mi się podoba, ale są też takie, które powodują tylko śmiech (np. ten z lambo-doors :lol2: )


lukasz_bis - 2012-11-06, 18:20

tuner564 napisał/a:
(np. ten z lambo-doors )


Ciekaw jestem czy to jeszcze "zyje" :P

kamil1982 - 2012-11-06, 18:33

Olsza jest na rezerwie :shock:
razor34 - 2012-11-06, 18:44

Pomarańczowy maluch na rekinach- wzór :shock:
tuner564 - 2012-11-06, 18:53

razor34 napisał/a:
Pomarańczowy maluch na rekinach- wzór :shock:


Dokładnie :!: (nie ma przesady i bjedluuuka)

sr99 - 2012-11-06, 20:38

Większośc ciekawych aut już jest w temacie ale jeszcze coś sie znajdzie



Krzysztof0430 - 2012-11-06, 20:53

Ten BIS z drugiego zdjęcia był w sierpniowym Maxi Tuning z 2005 roku :D . Oczywiście ten numer mam :) Ciekawe czy jeszcze istnieje.
kapsel - 2012-11-06, 20:55

pewnie tak, pojechał gdzieś poza Polskę ;)
Jakub - 2012-11-06, 21:21

czemu one obydwa nie mają wlotów bocznych? :shock:
Krzysztof0430, wskaż co charakterystycznego jest w tym maluchu, po czym można stwierdzić, że to bis :)

Krzysztof0430 - 2012-11-06, 21:24

Po zdjęciu nie różni się niczym od zwykłego 126p, ale mam artykuł z gazety i wiem że jest to BIS. I jak się dobrze przypatrzysz w tylną lewą szybę to zauważysz większą szybę tylną ;)
Delmut - 2012-11-06, 21:26

Jakub napisał/a:
czemu one obydwa nie mają wlotów bocznych? :shock:
Krzysztof0430, wskaż co charakterystycznego jest w tym maluchu, po czym można stwierdzić, że to bis :)

Tylna szyba ma niżej krawędź dolną niż normalny maluch, poza tym napisał, że ma artykuł. Tam jest pewnie więcej zdjęć ;) ;) ;)

Jakub - 2012-11-06, 21:43

że z artykułu wiadomo jest dla mnie rzeczą jasną, chciałem tylko się dowiedzieć czy jest coś, co wyróżnia go od zwykłego FLa na tej fotce :) dzięki za odp
sr99 - 2012-11-06, 21:59

Jakub napisał/a:
czemu one obydwa nie mają wlotów bocznych?


Ten czarny to swap więc mu i tak nie potrzebne, ten drugi jak już wcześniej napisano BIS i też powietrze na wiatrak "brane" było z dołu

Zuraw - 2012-11-07, 00:43

Emilienko126p napisał/a:
Podobał mi sie zawsze ten maluch:
http://www.youtube.com/wa...feature=mh_lolz
Ma ktoś jakieś foty o nim?
Czy jeździ jeszcze?


Trzeba byloby zapytac Killera czy jezdzi, bo go sprzedal, ale moze cis wiedziec.Co ciekawe siedzi w nim klatka z mojego pierwszego malucha, ktorego szeroko opisalem na swojej stronie www.126fan.pl

ATi - 2012-11-08, 19:42

Też mam ten numer Maxi Tuning z tym Bisem. Kilka fajnych elementów wnętrza miał.
Kurde siedem lat temu ten Bis wydawał się ładniejszy :P

lukasz_bis - 2012-11-08, 19:48

Kratki po bokach mu niepotrzebne, ok. Ale jak sobie radzi bez wlotu na podszybiu??
Krzysztof0430 - 2012-11-08, 20:18

Na masce ma wlot powietrza. Na tym zdjęciu jest słabo widoczne, bo jest to element z wyciętymi drobnymi "skrzelami"
FreddieM - 2012-11-08, 20:50

Krzysztof0430, teraz jak to napisałeś i się przyjrzysz to faktycznie widać :)
ATi - 2012-11-08, 21:46

FreddieM, z ciekawostek to ta kratka w podszybiu to wycięty wlot powietrza ze spawarki.
FreddieM - 2012-11-08, 21:53

ATi95 napisał/a:
ta kratka w podszybiu

A nie na masce? :P

ATi - 2012-11-09, 19:25

FreddieM, tak chodziło mi o te na masce. :P
CZESIO1958 - 2012-11-12, 21:04

Na jednym zlombolu ( z Katowic) koleś mial takie coś na masce:
soine - 2012-11-13, 09:32

CZESIO1958, i rozumiem, że to Cie kiedyś jarało..?
Madd - 2012-11-13, 22:14

OGARNIJCIE SIE LUDZIE.
Chyba ktoś tu pomylił temat!

Michaluss - 2012-11-13, 23:05

dokładnie. Straszny bajzel się tu zrobił :roll:
CZESIO1958 - 2012-11-15, 08:38

soine napisał/a:
CZESIO1958, i rozumiem, że to Cie kiedyś jarało..?

Mnie nie ale zdębialem jak zobaczylem to to :D
A co do bajzlu to :
Zdarza się :luj:

harry37 - 2012-11-15, 23:57

Dzis znalazłem ale myśle ze pasuje do tematu :D
Bis pick up , jak dla mnie bomba !!

http://www.youtube.com/watch?v=eIst32848Mo

ignac2004 - 2012-11-16, 08:38

Moim zdaniem kupa z włosem :roll:
Baryla - 2012-11-16, 23:03

Wykonanie bardzo ładne tylko te lampy tylne :P
Aron - 2012-11-23, 17:14

Aron napisał/a:
A tu dowód na to, że minimalne zmiany mogą dać świetny efekt.
Od zawsze nie podobała mi się ta lista płac, jednak stan ogólny auta, dobrze dobrana Polonezowska felga, środek, a przede wszystkim kierownica <3 dawały dobre autko. Owszem, było parę detali, które mi się nie podobały, ale to naprawdę detale.
Niektórzy wiedzą, jak potem skończył - ospoilerowany, z nieco wypłowiałym lakierem. No i chyba ktoś go na b1 rejestrował.


Znalazłem na złomniku:

Madd - 2012-11-23, 18:03

Szkoda, że tak, ale dobrze, że nadal jeździ. Na zdjęciu wygląda na niezły stan, może obecny właściciel również dba :)
lukasz_bis - 2012-11-23, 22:06

Foto jest moje i pochodzi z czerwca 2010 :) Rok temu gdzies sierpien/wrzesien 2011 poszedl w swiat i sluch o nim zaginal...
lukasz_bis - 2012-11-27, 10:40

Aron napisał/a:
Aron napisał/a:
A tu dowód na to, że minimalne zmiany mogą dać świetny efekt.
Od zawsze nie podobała mi się ta lista płac, jednak stan ogólny auta, dobrze dobrana Polonezowska felga, środek, a przede wszystkim kierownica <3 dawały dobre autko. Owszem, było parę detali, które mi się nie podobały, ale to naprawdę detale.
Niektórzy wiedzą, jak potem skończył - ospoilerowany, z nieco wypłowiałym lakierem. No i chyba ktoś go na b1 rejestrował.
Obrazek


Znalazłem na złomniku:
Obrazek



Ostatnie foto:

Delmut - 2012-11-27, 10:43

lukasz_bis napisał/a:
Ostatnie foto:

Zgadnijcie na co się przesiadł?? :facepalm: :facepalm: :facepalm:

LOBUZ88 - 2012-11-27, 10:54

Golf II ? :mrgreen:
Michu - 2012-11-27, 18:32

Trójeczka w dizelku :!:
Ruzga - 2012-11-30, 03:21

Aron napisał/a:
Znalazłem na złomniku:
Obrazek

Sorki za lekki ot. ale jak nazywa się ta "część" nad zderzakiem gdzie w zagłębieniu jest Fiat ?

Delmut - 2012-11-30, 08:49

Ruzga napisał/a:
ot. ale jak nazywa się ta "część" nad zderzakiem gdzie w zagłębieniu jest Fiat ?

Dziadostwo...

Jakub - 2012-11-30, 09:19

:lol2: :E

atrapa, ale nazwa Delmuta jest o wiele bardziej odpowiednia :>

Quick07 - 2012-12-06, 01:36

http://www.youtube.com/watch?v=0hEehfBBg8k :D
ZAWO - 2012-12-09, 22:10

Czytałem temat od konca do poczatku i coraz bardziej byłem w szoku, ze nikt go nie wymienił. Na szczęscie znalazł się i to w 1szym poście... Maluch Septic`a! Maluch którym się jarałem strasznie. Widziałem go pierwszy raz na tuningowisku we Wrocławiu i pozostawił chyba najwieksze wrazenie po sobie. > Wprowadzic kilka poprawek i nadal by miażdzył...
jacq - 2012-12-10, 19:24

a ktoś pamięta malucha gościa chyba o nicku valentino? Jeden z niewielu ELegantów na chromach, który mi się po dziś dzień podoba. Szyk, klasa i elegancja. Piękny był!

To z czasów świetności Terytorium 126p





Jakub - 2012-12-10, 19:26

był :roll:
Quick07 - 2012-12-10, 19:34

I na chuj gały wywracasz ?
Jakub - 2012-12-10, 19:37

bo ktoś był zbyt leniwy, żeby przejrzeć cały temat? :)
kjub - 2012-12-10, 19:40

nie masz co robić tylko za każdym razem przeglądać 13 stron wstecz? :lol2:
_zolwik_94 - 2012-12-10, 21:08

Tego zdaje mi się tutaj nie było. Pierwszy maluch który był/jest prawie idealny jak dla mnie:)
Jarałem się nim jak byłem mały i jaram się praktycznie do dzisiaj...

http://www.forumsamochodo...ta-126p-pl.html

ZAWO - 2012-12-10, 21:49

kjub napisał/a:
nie masz co robić tylko za każdym razem przeglądać 13 stron wstecz? :lol2:

niestety czesto tak mam... patrze na ostatni posto , potem chce zbaczyc co było wcześniej i potem lawinowo...najlepsze,ze jak jestem w empiku to gazety tez przegladam od tyłu :D ale to jakos z wygody chyba :mrgreen:

a ten jeszcze zyje:
http://otomoto.pl/fiat-12...-C27169358.html

Dar00 - 2012-12-29, 08:52

fajny temat, nawet swojego tu znalazłem :)
sigo - 2012-12-29, 09:37

tuner564 napisał/a:
http://www.imagebam.com/image/1df464218789645
Na uro stracił przód sprzedając byka e36, zrobiony pas i błotniki, do dziś są w podkładzie :mrgreen:

kapsel - 2012-12-29, 10:24

ten zielony to nie jest od gościa o nicku p1etr0 czy coś takiego?
sigo - 2012-12-29, 12:03

Mocuś
Ciekawostką był podwójny zapłon, jednocześnie aparat i nano, przepinał na aparat pod wałek

soine - 2012-12-31, 17:26

sigo, nie zapominajmy że bi-em-dabljiu od Michała było w gorszym stanie niż 126p
mimo że obaj spotkali się czołowo :mrgreen:

Errr - 2013-01-06, 19:16

Maluszek mojego brata i pierwsze przygody ze zlotami,


Rok 2003





rok 2005


Aktualnie maluch jeździ we Włoszech, i nadal w rękach brata :P

Silent Killer - 2013-01-06, 19:21

a jak wygląda?
Raina - 2013-01-06, 19:25

Podoba mi sie białe alu u Ciebie :)
Planuje zakupić takie felgi do siebie :)

Errr - 2013-01-06, 19:35

Dużo się nie zmieniło przede wszystkim zderzaki są bardziej gładsze i nie ma już tej lotki z tyłu...
Michaluss - 2013-01-06, 21:20

Lampy z tyłu dalej takie ? Nie masz aktualnych fotek ? :>
Baryla - 2013-01-29, 18:26

Witam
Kilka stron wcześniej jest mowa o silniki malucha na wtrysku. Taki stoi w mojej szkole. Oto link do projektu:
http://www.kubagert.com/2...chodu-fiat126p/
Dzisiaj próbowaliśmy go odpalić niestety współpracy odmówiła elektryczna pompka paliwa. Kolejny próby za tydzień :mrgreen:

Edit: Jak by byli zainteresowani to mogę porobić zdjęcia w lepszej jakości 8)

dt01 - 2013-01-30, 22:06

to jest sex


[URL=rajdy.autoklub.pl/news/maluch-dziewiaty-na-lodzie,18792]rajdy.autoklub.pl/news/maluch-dziewiaty-na-lodzie,18792[/URL]


Uploaded with ImageShack.us

http://images.forum-auto....91/DSC_0893.jpg



piaggius - 2013-05-28, 11:07

Ale kiedyś robili ciekawe projekty :)

Widziałem kiedyś czerwonego pickupa zrobioego z fiacika, który bardzo mi się podobał, na ats-ach classicach, jako bajtel, ale nie mogę odnaleźć żadnych zdjęć :(

Michu - 2013-05-28, 15:18

Uwielbiam te biało-błękitne malowanie ;)
ZAWO - 2013-05-28, 19:03

piaggius napisał/a:
Ale kiedyś robili ciekawe projekty :)

Widziałem kiedyś czerwonego pickupa zrobioego z fiacika, który bardzo mi się podobał, na ats-ach classicach, jako bajtel, ale nie mogę odnaleźć żadnych zdjęć :(

nie na atsach ale moze to jednak ten
http://www.youtube.com/watch?v=eIst32848Mo

piaggius - 2013-07-03, 20:46

To może być ten :)

Już dokładnie sam nie pamiętam, ale fajny :)

Mes - 2013-07-03, 21:16

Może chodzi o tego ?


ZAWO - 2013-07-03, 22:11

Toz to ciagnik siodlowy nie pickup niemniej jaralem sie nim :mrgreen:
Rocky - 2013-10-30, 22:42

Wiem,że zrobię odkop,ale:

Wiadomo coś więcej o tym aucie?Był jakieś 6 lat temu na sprzedaż za 1000zł.

_P3W3X_ - 2013-11-02, 02:10

Pamiętam tego maluch też się nim jarałem
LOBUZ88 - 2013-11-02, 09:31

sigo napisał/a:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



To auto miało od groma właścicieli. Gdzieś miałem fotę jak stoi w stanie sama skorupa na podwórku. Najpierw to jeździło na torze w Tychach, wylądowało na allegro, kupili to bad z fisherem. Potem kupił to Domin, mieliśmy to składać w kupę ale chyba sobie nabrał za dużo prodżektów na głowę.


Teraz stoi to w Sosnowcu na ul. Andersa przed warsztatem Rysia Czerwińskiego, też chyba sama goła oklatkowana buda na kołach, pewnie szło by to wyrwać od niego...

FreddieM - 2013-11-02, 09:33

Ta fotka z ogrodu wala się gdzieś po forum ;)
HuBeRt - 2013-11-02, 11:13

Podobają mi się cabrio SAM :lol: Robiąc takie coś trzeba wzmocnić progi i słupki przy szybie.



głodny - 2013-11-02, 11:29

To nie SAM tylko MALUBAT.
freeman1982 - 2013-11-02, 17:47

LOBUZ88 napisał/a:
sigo napisał/a:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



To auto miało od groma właścicieli. Gdzieś miałem fotę jak stoi w stanie sama skorupa na podwórku. Najpierw to jeździło na torze w Tychach, wylądowało na allegro, kupili to bad z fisherem. Potem kupił to Domin, mieliśmy to składać w kupę ale chyba sobie nabrał za dużo prodżektów na głowę.


Teraz stoi to w Sosnowcu na ul. Andersa przed warsztatem Rysia Czerwińskiego, też chyba sama goła oklatkowana buda na kołach, pewnie szło by to wyrwać od niego...


Był na Sosnowieckim Spotkaniu na lawecie, ale jakiś swap tam siedzi ;)
https://www.facebook.com/...47&l=384f689823
https://www.facebook.com/...48&l=86deb3333d

_P3W3X_ - 2013-11-02, 21:49

Mi się podobała ta przeróbka czyli 126 COLO


Adaśko - 2013-11-02, 23:49

Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku dysponuje białym Colo na czerwonych alu ;)
harry37 - 2013-11-03, 01:15



Mega bym chciał taka przyczepke do mojego Biska !

_P3W3X_ - 2013-11-05, 13:25

harry37
masz może więcej zdjęć tej przyczepki ?

Adi. - 2013-11-05, 15:54

Na forum jeden użytkownik ma zamiar zrobić przyczepkę z BISa.
Anzel - 2013-11-05, 16:41

harry37 napisał/a:
Obrazek

Mega bym chciał taka przyczepke do mojego Biska !


Szkoda,że Bis nie może ciągnąć przyczep :mrgreen:

maciaty - 2013-11-11, 01:03

Zajebisty temat! Aż się zwruszyłem, poważnie.

Kiedys mnie jarał ten projekt:



tu chyba ostatnie zdjecie jak jeszcze mi sie coś chciało


We rzyciu mi nie wyszło i nie juz nie pojechał :)
połowe fajnych gratów sprzedałem, połowa została

Aktualnie kompletuje felgi które kiedyś miałem i śmigam niebieskim swapem a ten nic.


Poza niektórymi wymienionymi najlepiejj pamietam malucha krzyhAA którego w swoim czasie chcąc-niechąc kserowałem :lol2:


ATi - 2013-11-11, 08:51

O tak maluch Krzyśka też mi się podobał, zwłaszcza na szerokiej stali.
Ale jak widzę to ten zielony elegant był dobry.

kapsel - 2013-11-11, 10:15

moje dwie ulubione rajdówki :(
matys782 - 2013-11-11, 17:35

ma ktoś więcej zdj tego czerwonego maluszka na szerokiej stali? dobry jest! :)
fisher - 2013-11-11, 21:18

mnie jaraly te auta ktore mi pochlonely miliony dlubaniogodzin



Delmut - 2013-11-11, 21:22

fisher napisał/a:
mnie jaraly te auta ktore mi pochlonely miliony dlubaniogodzin

Obrazek
Obrazek

Na tym drugim foto więcej Bartonga się znalazło niż Ciebie :mrgreen:

Michu - 2013-11-11, 23:44

Pomarańczowy elegant zajebisty :)
polmos - 2013-11-12, 08:06

Michu napisał/a:
Pomarańczowy elegant zajebisty :)

X2
Świetny!! :shock:

Ciasteczkowy - 2013-11-12, 10:20

http://polskajazda.pl/db/..._800_resize.jpg

http://polskajazda.pl/db/..._800_resize.jpg

http://polskajazda.pl/db/..._800_resize.jpg

http://polskajazda.pl/db/..._800_resize.jpg

przepraszam ze nie fotki tylko same linki
projekty z 2008 moj i kumpla ze sremu

sr99 - 2013-11-12, 14:02

Z tym pomarańczowym mijałem się kilka lat temu w Poznaniu na Piątkowie
Rocky - 2014-01-13, 13:44





To auto na pewno kojarzy stara ekipa. Rajdówka ZoltaRa. Swojego czasu ryło mi beret. Powstało chyba na bazie gołej budy z happyenda. Najpierw siedział tam 1.1 SPI, potem 1.2 .Swoją drogą,wie ktoś,co się stało z tym autem po sprzedaży?

FreddieM - 2014-01-13, 14:07

Ooo podoba mi się.... może by zrobić podobnego? :twisted:
Adi. - 2014-01-13, 14:10

FreddieM napisał/a:
Ooo podoba mi się.... może by zrobić podobnego? :twisted:


Tylko nie z HE :evil:

Bonus - 2014-01-13, 14:15

Ale z Reda czemu nie :mrgreen:
Adi. - 2014-01-13, 14:17

Dlaczego z reda, z bosmala od razu :E
sr99 - 2014-01-13, 14:21

Rocky napisał/a:
Swoją drogą,wie ktoś,co się stało z tym autem po sprzedaży?


Jeszcze przed sprzedażą.







Teraz to chyba ten


FreddieM - 2014-01-13, 14:31

Ta ze zwykłego w miarę całego eleganta, a potem prysnąć na taki kolorek :E
Michu - 2014-01-13, 15:19

Ja to już od dawna kombinuję jaki by tu bank okraść, i zrobić swapa w granatowym ELu :P
Tasok - 2014-01-13, 15:24

Obuty w KBS'y czy mi się jedynie wydaje?
ATi - 2014-01-13, 15:32

Tasok, si.

Kurde myślę nad kupnem drugiego malca i swapie ;)

Tasok - 2014-01-13, 15:38

ATi napisał/a:
Tasok, si.

Kurde myślę nad kupnem drugiego malca i swapie ;)



Pragnę takowe!!!

Krzysztof0430 - 2014-06-01, 18:30

BIS by Manual Custom





Adi. - 2014-06-01, 18:41

Takie tjuny...






...a gleby nie ma :mrgreen:

Mateusz9510 - 2014-06-01, 19:15

z którego roku ta gazeta ? :)
ATi - 2014-06-01, 19:16

Krzysztof0430, pamiętam te czasy. Mam paręnaście tych gazet gdzieś. ;)
Podobały mi się te kieszenie na głośniki.

Tasok - 2014-06-01, 19:27

Ciekaw są zegary.
Adi. - 2014-06-01, 19:39

Swoją droga, to bardzo ciekawe rozwiązanie te głośniki w nadkolach.
Krzysztof0430 - 2014-06-01, 20:41

Mateusz9510, 2005 rok.
Knight_in_fire - 2015-06-24, 00:00

Szkoda, że mało pomodził z silnikiem, ale na uwagę zasługuje komfort jazdy. Mnie tam jara projekt Napędu Przedniego. A co powiecie o nowym nabytku Delmuta?
r3mix - 2017-09-18, 22:34

Tata kupował kiedyś miesięcznik ,,auto. dziś i jutro". Były tam między innymi artykuły o tuningu. Trochę mi tych gazet do dzisiaj zostało i znalazłem tam taki ciekawy artykulik. Numer z listopada 2000 roku, czyli zaraz po zakończeniu produkcji Malucha. Wrzucam go tutaj, bo chyba najbardziej pasuje do tego tematu :)

harry37 - 2017-09-19, 23:39

Krzysztof0430 napisał/a:
Mateusz9510, 2005 rok.


Mam tą gazete i plakat, musze poszukać :D
Tak swoją drogą to ktoś wie co z autem ?
Kiedy było ostatnio widziane na żywo ?

romek - 2017-12-17, 21:35

Znalazłem w necie to wrzucam :D

http://maniactuningclub.neostrada.pl/index.html

Już nazwa domeny mówi że będzie ciekawie :E

Ja pamiętam jak gdzieś tak w 2006 roku do sąsiadki przyjeżdżał chłopak (a że świat jest mały to syn kolegi ojca) czarnym FL, a ja grając w Maluch Racer dopatrywałem się podobieństwa Jego auta do czarnego z intro tejże gry :D

Piter7391 - 2017-12-17, 22:51

Mnie ciekawi jak sie ma Zolty Baron, ciekawy projekt ktory juz byl wskrzeszany. Wiecie jak sie teraz ma?

http://www.terytorium126p...-do-łask-życia/

Mateusz23maw - 2017-12-18, 22:01

Takiej ilości szpachli to nie jeden passat z rajchu by się nie powstydził :D
dżimi - 2017-12-20, 19:19

Piter7391, W zeszłym roku został pocięty i wywieziony na złom ;)
Majonez - 2017-12-20, 20:56

Dlaczego ? Co się stało ?
dżimi - 2017-12-20, 21:46

Za bardzo zgnity, nie opłacało się reanimować :)
Knight_in_fire - 2017-12-31, 02:09

sigo napisał/a:
Obrazek

Systemowy lamóh



Btw, a pamiętacie malucha z frontem od seja ?


Szukam go i nie umiem go znaleźć. Wiesz coś?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group