.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Nasze byłe fiaty - Polski Fiat 126 z 1983

Fsmfan - 2016-09-10, 10:54
Temat postu: Polski Fiat 126 z 1983
Witam tego fiata 126 mieliśmy od dawna kupiliśmy go z przyczepką niebieską za 300 zł
Na początku jeździł,skręcał hamował, lecz po pewnym czasie hamulce się zastały i jego stan znacznie się pogorszył .Ja byłem wtedy dzieckiem więc nie umiałem się nim zaopiekować .
Razem z nim dostaliśmy dużo starych blach (pas błotniki podszybie)Do dziś zostało nam trochę części min.ta maska którą założyłem do czerwonego malucha kanapy i fotele ze składanymi zagłówkami i szyby i wiele drobnostek.
skanowanie0001 by Fsm Fsmfan, on Flickr
później było już tylko gorzej :(
Obraz5 by Fsm Fsmfan, on Flickr
Obraz3 by Fsm Fsmfan, on Flickr
Obrertaz1 by Fsm Fsmfan, on Flickr
Obraz2 by Fsm Fsmfan, on Flickr

Grzes - 2016-09-10, 11:36

Osobiście nie chwalił bym się tym, że zniszczyłem malucha. Wiadomo kiedyś były takie czasy, ale jednak mimo to. Tym bardziej, że to były samochód.
Fsmfan - 2016-09-10, 11:46

Grzes napisał/a:
Osobiście nie chwalił bym się tym, że zniszczyłem malucha. Wiadomo kiedyś były takie czasy, ale jednak mimo to. Tym bardziej, że to były samochód.
Też jest mi z tym źle ale maluch nie nadawał się do remontu
Rocky - 2016-09-10, 15:50

No cóż, wszystkiego się nie uratuje,i trzeba się z tym pogodzić ;) Sam ratuję trupa ale tutaj było na prawdę tragicznie.
Fsmfan - 2016-09-10, 15:54

Rocky napisał/a:
No cóż, wszystkiego się nie uratuje,i trzeba się z tym pogodzić ;) Sam ratuję trupa ale tutaj było na prawdę tragicznie.
no właśnie tu nie było to czego spawać przynajmniej mam po nim trochę części silnik był w świetnym stanie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group