Rezerwa 126p - Forum miłośników Malucha
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Rezerwa126p.pl - Pomóżmy razem Rafałowi wrócić do zdrowia - wpłaćmy pi

Kuba. - 2015-05-13, 20:37
Temat postu: Pomóżmy razem Rafałowi wrócić do zdrowia - wpłaćmy pi


Na majówce zbieraliśmy do puszek kasę na pomoc dla mojego kolegi z klasy, który dochodzi do siebie po poważnym wypadku drogowym i potrzebuje wsparcia materialnego.

Pół roku temu po wypadku lekarze nie dali mu żadnej szansy na przeżycie, według tomografu powinien nie żyć a na dzień dzisiejszy Rafał jest świadomy, mówi, je, rusza sie, jednak nie może chodzić przez spastyke - dostaje skurczu w nogach i bardzo go boli, ma lekki niedowład lewej strony ciała ale z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej ;) Rafał jest bardzo zadowolony z tego, że wspólnie mu pomagamy, bardzo go to motywuje do dalszych ćwiczeń :)

Jeśli ktoś z Was chciałby jeszcze pomóc Rafałowi, to prosimy o przelanie pieniędzy na konto poniżej.
Właścicielami rachunku są rodzice Rafała:


Jacek Bednarski
47 1050 1937 1000 0023 0303 9792
Kuba. - 2015-06-20, 15:39

W temacie ucichło ale my nadal pomagamy.

Na przestrzeni czasu udało sie zebrać sporo ilość pieniędzy między innymi dzięki rezerwowej zbiórce oraz koncertach, różnych imprezach. Rafał czuje sie coraz lepiej, wychodzi z tego!
Po zbiórce na majówce dalej zbieraliśmy pieniądze w szkole, zespoły The Grasshoppers oraz Dark Adrenaline zagrały charytatywny koncert, zbieraliśmy pieniądze na piknikach i mniejszych imprezach. Następną zbiórkę przeprowadzamy na dniach Radomska, które odbędą sie 27-28 czerwca, zapraszamy do udziału ;) - https://www.facebook.com/events/971569686227024/

Co do samego Rafała - jest coraz lepiej, władza w nogach, rękach z każdym dniem sie poprawia, lekarze są zszokowani, że tak szybko z tego wychodzi. Niestety za miesiąc Rafał będzie potrzebował przeniesienia do prywatnego ośrodka rehabilitacji a jak wiadomo to kosztuje.

Wspólnie możemy mu pomóc w powrocie do normalnego życia. Pomagajmy, my też kiedyś możemy potrzebować takiej pomocy ;)Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group