| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Koła - Koła 13
p766@wp.pl - 2013-05-21, 18:47 Temat postu: Koła 13 Witam chciałem zapytać się na ile może być sklepany resor i ucięte springi żeby wlazły koła 13 do malca??:D
_Spioch94_ - 2013-05-22, 10:21
Na oryginalnym zawiechu wejdziie felga z TOYOTY COROLLI E11 napewno ale opona przeszkadza o okolo 1 centymetr wiec 13 lajtowo wejda na oryginalny zawiech
synchro - 2013-05-22, 12:14
| _Spioch94_ napisał/a: | | TOYOTY COROLLI E11 | Sprawdź jeszcze rozstaw śrub.
_Spioch94_ - 2013-05-22, 13:03
pasuej pasuje wiem bo mialme w moim titusiu z toyoty corolli a do toyoty wsadzilem z malucha tak dla sprawdzenia jaki efekt bedzie
p766@wp.pl - 2013-05-22, 13:27
Tylko że chodzi mi o obniżone zawieszenie. Tzn ja mam -1 spring i resor sklepany na 10 cm i czy wejdzie mi koło 13?? Przymierzyłbym sobie ale nikogo nie mam kto ma 13 wsród znajomych...
Mateusz23maw - 2013-05-22, 13:36
Wejdzie
_Spioch94_ - 2013-05-22, 13:42
tak wejdzie o to sie nie martw tylko tez mialem mialuszka obnizonego i wchodza
p766@wp.pl - 2013-05-22, 19:02
Ok dzięki za pomoc:D
Dy_ek - 2013-05-22, 21:08
A jaki rozmiar opony na 5J felge 13 cali pod ori zawias?
krzysztof18 - 2013-05-22, 21:19
ja przy resorze na płasko i z tyłu springi -1,5zwoja miałem oponki na 4,5calowej feldze stalowej 155/65r13 i na prostym i delikatnych wertepach bylo okey, na dużych skrętach na wyboistych drogach delikatnie potrafiło zatrzeć o nadkole teraz malec siedzi na "abarthowskim zawieszeniu "troszkę wyżej ok 0,5 do 1cm w góre i jest lajcik na tych oponkach;)
Dy_ek - 2013-05-22, 21:41
A 165/60 wejdą et 29?
DiZeL - 2013-05-23, 23:01
ja mam resor na 10 cm, koła 13'' i opony 165/55/13 i jest good
ZAWO - 2013-05-23, 23:50
| Dy_ek napisał/a: | | A 165/60 wejdą et 29? | na ori zawias powinno wejsc. jeździłem na 175/50/13 na 6J tył i na 165/55/13 z przodu 6j Et30 nic nie tarło. zawiecha ori
cobra - 2014-04-15, 20:24
Witam.
Mam możliwość zakupienia felg stalowych Matting 7x13 et20. Czy da się je upchać czy trzeba modyfikować nadkola. Bardzo mi się podobają i mam dylemat . Proszę o odpowiedzi ludzi którzy mieli z tym do czynienia . Dodam że na felgach jest teraz opona 175x50 13'.
|
|