.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Proglem z paskiem

corneli1 - 2017-07-25, 17:34
Temat postu: Proglem z paskiem
Witam

Zakupiłem miesiąc temu Fiata 126p i od razu wymieniłem Pasek klinowy przez ten czas zrobiłem może samochodem jakieś 400 km

dziś zauważyłem ze pasek ma DUŻY LUZ i grubość paska zmniejszyła się o ok 20 % ( silnik jest zakurzonym własnie tym paskiem )

czym to jest spowodowane ?

zolwik - 2017-07-25, 18:07

Za mocno naciagniety był.
Podkladki zmieniales?

romek - 2017-07-25, 18:17

Zapal go i zobacz czy koła pasowe kręcą się prosto. Może któreś ma bicie?
corneli1 - 2017-07-25, 18:19

pasek był mocno nienaciągnięty

bez podkładek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group