| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Proglem z paskiem
corneli1 - 2017-07-25, 17:34 Temat postu: Proglem z paskiem Witam
Zakupiłem miesiąc temu Fiata 126p i od razu wymieniłem Pasek klinowy przez ten czas zrobiłem może samochodem jakieś 400 km
dziś zauważyłem ze pasek ma DUŻY LUZ i grubość paska zmniejszyła się o ok 20 % ( silnik jest zakurzonym własnie tym paskiem )
czym to jest spowodowane ?
zolwik - 2017-07-25, 18:07
Za mocno naciagniety był.
Podkladki zmieniales?
romek - 2017-07-25, 18:17
Zapal go i zobacz czy koła pasowe kręcą się prosto. Może któreś ma bicie?
corneli1 - 2017-07-25, 18:19
pasek był mocno nienaciągnięty
bez podkładek
|
|