.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Przerywanie na niskich obrotach ..

Maverin21 - 2017-07-19, 23:36
Temat postu: Przerywanie na niskich obrotach ..
Witam ! Mam taki problem mój el stał dosyć długo ostatnio go ogarnełem i wystąpił dziwny problem mianowicie maluszek ma delikatne kangurki na niskich obrotach na 3 i 4 biegu przy 60 przy mało uchylonej przepustnicy . Czy to może być wina starego paliwa w baku ( ma około 1,5 roku zostało po zimie) ? ogólnie ładnie pracuje dobrze sie wkreca na obroty ani nie dusi tylko ten kangurek na niskich
zmienione :
pompka paliwa rok temu fabryczna
gaznik ustawiony wrecz precyzyjnie
filtr powietrza nowka
filtr paliwa tez rok temu
nowy tłumik szmerow ssania
nowe przewody Wn
ogolnie stało sie to całkiem niedawno w sobote przed tym było wszystko w porzadku trosze to wkurzajace bo ciezko sie lansowac stala predkoscia 60 km/h na malutkim gazie :) Pomozcie

Anzel - 2017-07-20, 09:58

Sprawdź i ewentualnie wymień jeszcze świece.
Jak wygląda kwestia luzu na osi gaźnika? W moim ELX miałem takie jaja,kiedy z niskich obrotów dokladałem mu więcej gazu i zaczynał szarpać/strzelać właśnie przez lewe powietrze zasysane przez nieszczelności na ośce gaźnika.

Maverin21 - 2017-07-20, 12:31

Nie wiem nie patrzyłem szczerze mówiąc świece były po kupnie zmieniane i mają góra 1000 , 2000km i około 2 lat

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group