| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Silnik 600 z kwadratową głowicą
Bingo - 2017-07-18, 11:48 Temat postu: Silnik 600 z kwadratową głowicą Witam wszystkich,
czy ktoś miał styczność z takim silnikiem? macie z nim jakieś doświadczenia. Jest lepszy/gorszy od 650cm3? I czy macie jakąś wiedzę na temat remontu kapitalnego takiego silnika? Czy części są takie same, jak przy 650cm3? Jaki może być koszt remontu?
zolo - 2017-07-18, 19:34
Jedyne co lepsze to głowica, oblachowanie i może blok (od strony kola zamachowego). Wszystko inne jest takie samo. No wiadomo cylindry i tłoki maja ~73mm
Taki silnik na pewno wart jest odbudowy i bedzie lepiej służył niz standardowa 650.
Silniki bambino wychodziły tez w wersji 650. Różnica w pojemności i kształcie komory spalania.
Bingo - 2017-07-18, 19:47
Dzięki za odpowiedź. A czy masz/macie jakieś informacje, czy trudno o części do remontu kapitalnego takiego silnika? I jaki byłby koszt?
|
|