.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Silnik 600 z kwadratową głowicą

Bingo - 2017-07-18, 11:48
Temat postu: Silnik 600 z kwadratową głowicą
Witam wszystkich,
czy ktoś miał styczność z takim silnikiem? macie z nim jakieś doświadczenia. Jest lepszy/gorszy od 650cm3? I czy macie jakąś wiedzę na temat remontu kapitalnego takiego silnika? Czy części są takie same, jak przy 650cm3? Jaki może być koszt remontu?

zolo - 2017-07-18, 19:34

Jedyne co lepsze to głowica, oblachowanie i może blok (od strony kola zamachowego). Wszystko inne jest takie samo. No wiadomo cylindry i tłoki maja ~73mm

Taki silnik na pewno wart jest odbudowy i bedzie lepiej służył niz standardowa 650.

Silniki bambino wychodziły tez w wersji 650. Różnica w pojemności i kształcie komory spalania.

Bingo - 2017-07-18, 19:47

Dzięki za odpowiedź. A czy masz/macie jakieś informacje, czy trudno o części do remontu kapitalnego takiego silnika? I jaki byłby koszt?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group