| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Skąd wyleciał ten przewód?
tajdzi - 2017-07-03, 21:08 Temat postu: Skąd wyleciał ten przewód? Cześć
Wybaczcie, że pytanie może proste, ale przyznaję się, że jestem laikiem i do tej pory nie znalazłem odpowiedzi ;p
Czy ktoś mógłby mi opisać, gdzie ten wężyk powinien iść?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
banasiewicz02 - 2017-07-03, 21:35
przewód odprowadzający paliwo z gaźnika, w takiej formie nie będzie maluch chodził.
Kubica - 2017-07-03, 21:44
Jasne, że będzie chodził, tylko troszkę będzie paskudził teren paliwkiem i spalanie znacząco wzrośnie, a w sprzyjających okolicznościach się zapali
Majonez - 2017-07-03, 23:32
Przewód paliwowy wyskoczył razem z króćcem, trzeba go wyjąć i nabić z powrotem do gaźnika.
|
|