.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Skąd wyleciał ten przewód?

tajdzi - 2017-07-03, 21:08
Temat postu: Skąd wyleciał ten przewód?
Cześć
Wybaczcie, że pytanie może proste, ale przyznaję się, że jestem laikiem i do tej pory nie znalazłem odpowiedzi ;p

Czy ktoś mógłby mi opisać, gdzie ten wężyk powinien iść? :>



Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

banasiewicz02 - 2017-07-03, 21:35

przewód odprowadzający paliwo z gaźnika, w takiej formie nie będzie maluch chodził.
Kubica - 2017-07-03, 21:44

Jasne, że będzie chodził, tylko troszkę będzie paskudził teren paliwkiem i spalanie znacząco wzrośnie, a w sprzyjających okolicznościach się zapali :E
Majonez - 2017-07-03, 23:32

Przewód paliwowy wyskoczył razem z króćcem, trzeba go wyjąć i nabić z powrotem do gaźnika.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group