.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Nie odpala zalewa

Matibytom - 2017-06-29, 21:55
Temat postu: Nie odpala zalewa
Witajcie mam Fiata 126p fl 93 r problem wygląda tak że zalewa mi 2 gar pierwszy suchy nie odpala kable nowe świece tez zapłon ustawiony zawory również gaźnik wyczyszczony nawet kupiłem drugi z elekto dysza może jest ktoś z okolicy Bytomia i dał by rade zerknąć co może być nie tak bo Już tracę siły na niego pozdrawiam
zolo - 2017-06-29, 21:57

Moze cewka
Matibytom - 2017-06-29, 22:01

Właśnie cewka niby iskre daje a jak kołem prasowym się kręci to niby cyka na znakach

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group