| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Nie odpala zalewa
Matibytom - 2017-06-29, 21:55 Temat postu: Nie odpala zalewa Witajcie mam Fiata 126p fl 93 r problem wygląda tak że zalewa mi 2 gar pierwszy suchy nie odpala kable nowe świece tez zapłon ustawiony zawory również gaźnik wyczyszczony nawet kupiłem drugi z elekto dysza może jest ktoś z okolicy Bytomia i dał by rade zerknąć co może być nie tak bo Już tracę siły na niego pozdrawiam
zolo - 2017-06-29, 21:57
Moze cewka
Matibytom - 2017-06-29, 22:01
Właśnie cewka niby iskre daje a jak kołem prasowym się kręci to niby cyka na znakach
|
|