.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Jazda bez oslony silnika od strony popychaczy.

Piter7391 - 2017-06-26, 23:43
Temat postu: Jazda bez oslony silnika od strony popychaczy.
Jak wyglada sprawa z jazda bez tej oslony?
Poprawia to chlodzenie czy pogarsza? Bo slyszalem rozne wersje.
Mam dosc mocno przerobiony silnik i mimo alu miski, pokrywy i alu oslon popychaczy martwie sie ze moge go przegrzac, dlatego zastanawiam sie nad zdjeciem tej oslony.

zolo - 2017-06-26, 23:54

Osłony po bokach cylindrów musza być bo powietrze nie leci przez nie tylko spierdziela bokiem.

Piter7391 - 2017-06-27, 10:24

O taka odpowiedz mi chodzilo, dzieki. :D
A wydech zrobiony z koncowego od DF-a?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group