| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Jazda bez oslony silnika od strony popychaczy.
Piter7391 - 2017-06-26, 23:43 Temat postu: Jazda bez oslony silnika od strony popychaczy. Jak wyglada sprawa z jazda bez tej oslony?
Poprawia to chlodzenie czy pogarsza? Bo slyszalem rozne wersje.
Mam dosc mocno przerobiony silnik i mimo alu miski, pokrywy i alu oslon popychaczy martwie sie ze moge go przegrzac, dlatego zastanawiam sie nad zdjeciem tej oslony.
zolo - 2017-06-26, 23:54
Osłony po bokach cylindrów musza być bo powietrze nie leci przez nie tylko spierdziela bokiem.
Piter7391 - 2017-06-27, 10:24
O taka odpowiedz mi chodzilo, dzieki.
A wydech zrobiony z koncowego od DF-a?
|
|