| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Problem po złożeniu skrzyni :|
rugasz1 - 2017-06-22, 18:52 Temat postu: Problem po złożeniu skrzyni :| Tak jak w temacie złożyłem skrzynie niby wszystko złożyłem jak w książce części nie zostało a hmm na luzie mam tak jakby dwójkę a jak wrzuce jedynkę do przodu to mam Luz ..... Ogólnie patrząc na gałkę to nie mam 1,3 i wstecznego a nie chce rozbierać skrzyni bo może wina leży w czymś innym dlatego proszę o pomoc 😕
CZESIO1958 - 2017-06-22, 19:26
Jest regulacja lewarka zmiany biegów
Po prawej stronie tunelu pod tapicerką są dwie śruby na klucz 13
Ustaw skrzynię na luz
Podepnij lizak ( sprawdź go )
I ustaw wtedy lewarek żeby stał pionowo
Powinno działać
rugasz1 - 2017-06-23, 17:13
Czyli musze wyjąć fotel zdjąć tapicerkę i od strony kierowcy?
CZESIO1958 - 2017-06-23, 18:42
Od strony pasażera
|
|