.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Problem po złożeniu skrzyni :|

rugasz1 - 2017-06-22, 18:52
Temat postu: Problem po złożeniu skrzyni :|
Tak jak w temacie złożyłem skrzynie niby wszystko złożyłem jak w książce części nie zostało a hmm na luzie mam tak jakby dwójkę a jak wrzuce jedynkę do przodu to mam Luz ..... Ogólnie patrząc na gałkę to nie mam 1,3 i wstecznego a nie chce rozbierać skrzyni bo może wina leży w czymś innym dlatego proszę o pomoc 😕
CZESIO1958 - 2017-06-22, 19:26

Jest regulacja lewarka zmiany biegów
Po prawej stronie tunelu pod tapicerką są dwie śruby na klucz 13
Ustaw skrzynię na luz
Podepnij lizak ( sprawdź go )
I ustaw wtedy lewarek żeby stał pionowo
Powinno działać

rugasz1 - 2017-06-23, 17:13

Czyli musze wyjąć fotel zdjąć tapicerkę i od strony kierowcy? :)
CZESIO1958 - 2017-06-23, 18:42

Od strony pasażera

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group